Usg ciązy w Krakowie

Moderatorzy: extreme, saba79

Usg ciązy w Krakowie

Postprzez justaM » Wt sty 16 2018, 14:47

Kochane gdzie w Krakowie mogę zapisć się na usg ciąży? Doradzicie? :)
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 526
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Usg ciązy w Krakowie

Postprzez lelli » Śr sty 17 2018, 07:27

justaM napisał(a):Kochane gdzie w Krakowie mogę zapisć się na usg ciąży? Doradzicie? :)


Oczywiście prywatnie tak? Jesli tak to dowiedz się kiedy wolne terminy mają w Prima Med:
https://prima-med.info/oferta/usg/

Można się tam zapisać na usg ciązowe zwykle jak również i na usg ciążowe 3d/4d.Mają tam nowoczesny sprzęt. Jesli byś chciała zapisać sie na takie usg to polecałabym jednak skontaktować się z nimi wcześniej ponieważ mają wiele chętnych na tego typu badanie.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Usg ciązy w Krakowie

Postprzez sake » Wt lut 19 2019, 14:54

A jesli chodzi o usg przezciemiączkowe to jak to wyglada w praktyce? I ile moze kosztowac orientacyjne??
sake
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr wrz 06 2017, 22:53

Re: Usg ciązy w Krakowie

Postprzez dobramama » Śr lut 20 2019, 11:25

Tego typu badanie USG wykonuje sie u noworodkow i niemowlat coraz czescej w ramach dzialan profilaktycznych, co jest bardzo dobra decyzja kazdego rodzica. Pozwala ono wczesnie wykryc wszelkiego rodzaju nieprawidlowosci odnosnie ukladu nerwowego oraz wad rozwojowych np. wodoglowia czy tez niedotlenienia. Oczywscie samo badanie musi byc wykonane w odpowiednich ramach czasowych - ze wzgledu na zarastanie ciemiaczka. Najlepiej jak bedzie ono polaczone takze z badaniem jamy brzusznej oraz bioderek .. wtedy bedziemy mieli kompletna wiedza na temat zdrowia naszego dziecka. Samo badanie w zaden sposob nie powoduje dyskomfortu, ani bolu .. w duzym skrocie to lekarz przyglada glowice ultradzwiekowa do glowy dziecka i za pomoca fal sprawdza co trzeba. Rodzic moze jak najbardziej przy nim uczestniczyc. Jesli chodzi o kwestie finansowe to prywanie jest to kwota rzedu 160 zloty .. jak mozna zobaczyc chociazby tutaj https://dworska.pl/usg-przezciemiaczkow ... cka/krakow Duzym plusem jest fakt, ze mamy takie badanie praktycznie od reki.
dobramama
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pn gru 18 2017, 20:25

Re: Usg ciązy w Krakowie

Postprzez weronika259 » Pt kwi 01 2022, 01:56

Polecono mi, abym sprawdziła sobie test nipt katowice cena moim zdaniem jest jak najbardziej odpowiednia. Ginekolog udzieliła mi też wiele informacji w tym temacie i przyznam szczerze, że chętnie skorzystam z takiego badania. Wykonuje się z krwi matki, a więc nie jest to żadne ryzyko dla płodu.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Usg ciązy w Krakowie

Postprzez salamandiks4 » Śr kwi 20 2022, 18:06

Jeśli chodzi o badania usg to zobaczcie na stronę usg układu moczowego warszawa to oferta od najlepszej placówki medycznej z Warszawy. To centrum medyczne ma nowoczesny sprzęt i zatrudnia najlepszych specjalistów. Takie badania warto u nich wykonać. Polecam.
salamandiks4
 
Posty: 1065
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Usg ciązy w Krakowie

Postprzez smelka » So kwi 30 2022, 22:20

Jeśli jesteście też zainteresowani badaniami prenatalnymi w Krakowie to ja na pewno mogę polecić do wykonania test nifty Kraków. Nifty to badanie gdzie można zbadać ryzyko wystąpienia kilkudziesięciu chorób a badanie jest w pełni bezpieczne i dla mamy i dla dziecka. Do jego wykonania wystarczy tak naprawdę tylko próbka krwi matki.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Usg ciązy w Krakowie

Postprzez Alienora » Śr cze 22 2022, 01:08

Odradzam lekarza Janusza P. Nie zna się na swoim fachu, a oprócz tego jest opryskliwy i niegrzeczny... :(
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Usg ciązy w Krakowie

Postprzez Frozen » So lip 02 2022, 00:14

@smelka też robiłam testy prenatalne, ale ja akurat w Warszawie w laboratorium diagnostyki i był to test sanco. Mnie zależało na czasie, a na sanco czeka się tylko 7 dni i co ważne, testy nie szkodzą dziecku
Frozen
 
Posty: 125
Dołączył(a): N sty 14 2018, 23:12

Re: Usg ciązy w Krakowie

Postprzez sabanek5 » Pn gru 19 2022, 12:23

W trakcie pierwszego miesiączkowania mojej córki zdecydowałam się na skorzystanie z usług ginekologia dla dzieci , ponieważ wiem, jak ważne są badania kontrolne. Wszelkie informacje o świadczonych przez nich usługach znajdziecie na stronie.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54


Powrót do Małopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron