Mamusie z Krakowa!

Moderatorzy: extreme, saba79

HELLOO!!!

Postprzez smoniq » Pn gru 08 2003, 22:25

WITAM WAS WSZSTKICH!!!!!
DZIEKI ZA SERECZNE PRZYWITANIE LUCYNKO I KASIU. JA BEDE RODZILA W NARUTOWICZU BO MAM LEKARZA KTOREGO ZNAM OD JAKIEGOS CZASU. SZKODA ZE SIE NIE SPOTKAMY NA PORODOWCE. KASIU ALE BEDE DUCHEM Z WAMI!!!!
TERMIN MAM NA 17 SCZNIA A TY KASIU?? KTOS PISZE ZEBY SIE SPOTKAC NA CZACIE SUPER IDEA TYLKO NIECH KTOS MI POWIE JAK TO ZROBIC ???NIE MOGE SCIAGNAC TEJ CALEJ JAVA
MOZE GDZIE INDZIEJ????
KASIU WIDZE ZE TY JUZ W WIRZE ZAKUPOW CO JUZ MASZ???
JA WBIERAM SIE W TYM LUB PRZYSZLYM TYGODNIU
MOJ MAZ NAJLEPIEJ JESZCZE BY POCZEKAL ALE NIGDY NIC NIE WIADOMO KIEDY DZIDZIA BEDZIE CHCIALA WYJSC!! OBY NIE ZA WCZESNIE.
MAM PYTANIE JAKI MATERACYK KUPIC?? KOKOS,KOKOSOWO- GRYCZANY CZY KOKOSOWO PIANKOWY??
EWO JA TEZ MIESZKAM KOLO TESCO (NA KAPELANCE) MOZE KIEDYS SPOTKAMY SIE NA SPACERKU???
SCISKAM WAS WSZYSTKICH!!!
Avatar użytkownika
smoniq
 
Posty: 751
Dołączył(a): Śr gru 03 2003, 01:00

Postprzez kasia_j » Wt gru 09 2003, 12:06

Witajcie!!

Odnośnie materacyka to ja miałam ten sam dylemat, ale w końcu zdecydowaliśmy się na zakup kokosowego. Łóżeczko też zamówiliśmy to większe 140x70, dlatego jeszcze nie mamy tego w domciu. A zależy mi na tym, aby łóżeczko było wcześniej, bo wiesz jaki jest ten zapach fabryczny. Dla mnie jest on drażniący, a co dopiero dla Maluszka.
No, niby jesteśmy w wirze zakupów, tylko nie jest on zbyt wielki :D
Chciałabym jak najwięcej sama przygotować, aby później nie było to na głowie męża.
Tym bardziej, że nigdy nic nie wiadomo. Lepiej, aby Krasnal jeszcze sobie poczekał, ale różnie może być. Zwłaszcza, że ostatnio znowu coraz częściej boli mnie brzuch, a dziś w nocy to miałam jakiś dziwny ból w krzyżu.

Termin porodu mam na 23.01., czyli podobnie do Ciebie smoniq :D Będziemy się więc wspierać nawzajem.

A dzis kolejny dzień mojej ciąży, któa powoli dobiega końca. Nie wiem jak Wy, ale ja podobnie do Lucynki nie potrafie sobie wyobrazić, że nie będę miała brzuszka z Dzidziusiem w środku. Jakoś mi tak dziwnie się robi jak sobie o tym pomyślę...

Zajrzę do Was później.
Buziaki!!
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez LucynaG » Wt gru 09 2003, 12:35

Wczoraj bylam u siorki i mowi ze owszem brakuje tego brzuche ale najwspanialszym przezyciem jest jak poloza dziecko na brzuchu, podobno super :)
Wczoraj bylam z mezem na starowislnej i dalismy zadatek na wozek, oczywiscie tako - przekonalyscie mnie do niego, a kolor hmm... jak mi sie nie za bardzo podobaly kratki tak ta jest wyjatkowa, niebiesciutka :) a podobno dzis ma byc dostawa.
Juz mam wszystko zalatwione, wszystko przygotowane i czekam a to jest najgorsze bo kazdy ruch czy bol mnie troche niepokoi. Brzuch juz niziutko dzidzia sie wierci i pewnie zastanawia sie tylko kiedy wyjsc.
Uciekam jesc sniadanko bo juz pozno, zagladne pewnie pozniej.
Pozdrawiam Was serdecznie :))
Avatar użytkownika
LucynaG
 
Posty: 1849
Dołączył(a): Pt paź 31 2003, 01:00
Lokalizacja: okolice krakowa

Postprzez ewka » Wt gru 09 2003, 17:51

Heja,
No nareszcie w domu i to przed mężem! Szybciutko do Was coś skrobnę i potem znowu wrócę, niby pierwszy raz...
Lucyno, jak Ty wytrzymujesz ze śniadaniem do 11? Ja o 7 już jestem w pracy i do 11 mam za sobą 3 śniadania! Nie przestraszcie się, już się przyzwyczaiłam, ale na początku było bardzo ciężko wstać o 5.30.
Kasiu_j dzięki za wstępne porównanie cen. Tak jak mówiłam, ja się jeszcze nic a nic nie orientowałam w cenach ani w dostępnych towarach. Ależ mnie korci! :? Myślę, że skoro Ty masz to za sobą i to potwierdzasz, to rzeczywiście te krakowskie sklepy są bardziej konkurencyjne. Nie mówiąc o kosztach przesyłki, a przecież na samych butelkach chyba aż tyle się nie oszczędzi ( :?: )
Smoniq, witaj. Ja też jestem tu całkiem świeżutka, może tydzień :roll: Mieszkam w drugą stronę od Tesco, w górze Kobierzyńskiej, ale już chętnie przystaję na Twoją propozycję, jeżeli oczywiście poczekasz na nas do końca marca :wink:

Bardziej doświadczone przyszłe Mamy, czy robiłyście w ciąży EKG? Byłam dziś, puls 55/min. Pani doktor mówi, że za niski. No to jaki ma być ten puls :cry:

Póki co zmykam, słyszę klucz w zamku
ewka
 

Postprzez kasia_j » Wt gru 09 2003, 19:23

Och Ci mężowie :!: Ciekawe czy oni zdają sobie sprawę ile musimy się nakombinować, aby coś tu napisać :D

Ewo, ja mam tętno dużo większe, ale to po części dlatego, że biorę fenoterol. A na EkG byłam w takcie ciązy, bo mam arytmię. Zresztą śmieję się, że w czasie ciązy narobiłam badań za całe życie :D

Oj, coś mi się wydaję, że zaraz i ja wylecę od komputera... :cry:

Lucynko i Aniu, na kiedy dokładnie macie termin porodu?

Buziaki!!
K & M (9.01.04)

Przyjaciele są jak ciche Anioły, unoszą nas gdy nasze skrzydła zapomniały jak fruwać...

To co wypuszczasz w świat, wróci do Ciebie ze zdwojoną mocą... :)
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez LucynaG » Wt gru 09 2003, 21:36

Ja na szczescie nie mam probemu z dostepem do kompa, maz wlasnie lezy i oglada " Na wspolnej" a ja jutro powtorke.
Ze sniadaniem wytrzymuje tak dlugo dlatego ze pozno wstaje (jeszcze).
Mam ternim na 13.12 ale cos mnie zaczyna bolec brzuch, moze to skurcze a moze nie, zobaczymy pozniej. Jak mnie nie bedzie dlugo to znaczy ze urodzilam albo cos ;)
Uciekam sie polozyc bo boli ;( bede jutro pewnie ok 11 jak wstane.
Serdecznie Was pozdrawiam.
A moze jest ktos z mojego rejonu woli duchackiej???
Moze bede miala z kim na spacerki chodzic za kilka miesiecy???
Uciekam pa pa
Avatar użytkownika
LucynaG
 
Posty: 1849
Dołączył(a): Pt paź 31 2003, 01:00
Lokalizacja: okolice krakowa

Postprzez Kasia J » Wt gru 09 2003, 22:24

WITAM DZIEWCZYNY BEDE MUSIAŁA ZMIENIC MAJA KSYWE Kasia J
BO ADMINISTRATOR TWIERDZI ZE SIE PODZYWAM PEWNIE Kasie_J
:) jaki jeszcze nie wiem ale dam znac pozdrawiam buziaczki
Kasia J
 

Postprzez Gość » Wt gru 09 2003, 22:30

Kasia J napisał(a):POST USUNIETY PRZEZ ADMINISTRATORA - PODSZYWANIE SIĘ POD INNA OSOBE!

czemu mnie usuwacie ?? Kasia J
Gość
 

Postprzez Szpital na Siemiradzkiego » Wt gru 09 2003, 22:39

Post został usunięty, ze względu na podpisanie nickiem który może sugerować inną osobę jako autora. Prosimy o zmiane podpisu.

Administrator
Avatar użytkownika
Szpital na Siemiradzkiego
 
Posty: 1019
Dołączył(a): Wt lip 01 2003, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Robaczek » Wt gru 09 2003, 22:42

OKI TERAZ BEDE ROBACZKIEM
Robaczek
 

Postprzez Robaczek » Wt gru 09 2003, 22:43

OKI TERAZ BEDE ROBACZKIEM
Kasia J
Robaczek
 

HELLO

Postprzez smoniq » Śr gru 10 2003, 00:15

KOKOSOWY HMMMM!!! PANI NA SIEMIERADZKIEGO POLECALA KOKOS-GRYCZANY A CO SKLEP TO INNA WERSJA I KOMU TU UFAC???ALE DZIEKI KASIU-J A MOZE ROBACZKU ZA RADE! :D
JUTRO JADE ODEBRAC WOZEK TESCIOWA OBIECALA SKLADOWAC WSZYSTKO U SIEBIE WOLOE ZEBY NIE STAL W SLEPIE BO KAZDY BEDZIE GO MACAL I KURZYC SIE BEDZIE HA HA
WBIERAM SIE ROWNIEZ POOGLADAC KOMBINEZONIKI DLA MALUSZKA WOBRAZCIE SIBIE ZE KOSZTUJA POWZEJ 100 ZL Z ORTALIONU... CENA MNIE ZASKOCZLA POBUSZUJE W JAKIS CIUCHARENKACH KOLEZANKA KUPILA ZA 40 ZL PRAWIE NOWY.... ZOBACZYMY JUTRO POLOWANIE.
EWO OCZYWISCIE ZE POCZEKAMY JA MIESZKAM NA OBOZOWEJ NA PRZECIWKO SZUWAROWEJ WIEC JAK SADZE BEDZIEMY MINALY BLISKO!!!
Avatar użytkownika
smoniq
 
Posty: 751
Dołączył(a): Śr gru 03 2003, 01:00

Postprzez kasia_j » Śr gru 10 2003, 01:05

No tak, co sklep to co inego polecają. Ja też chciałam na początku gryczano-kokosowy, ale on był dużo droższy. A poza tym tak jak pisałam kupujemy łóżeczko o większych wymiarach tj. 140 x 70 i za jakiś czas trzeba będzie kupić inny, bo nie wiem ile taki materac nie wytrzyma. Z czasem się odgniecie i ...

Pytałam Mam na innym forum jaki materac one mają i zdecydowaliśmy się na podstawie opini innych.

Wiem, że kombinezony bardzo drogie. Aż strach myśleć, co będzie później.

Smoniq, jeśli mieszkasz na obozowej to masz niedaleko do komisu, gdzie ostatnio moja koleżanka kupiła fajny kombinezon za niewielkie pieniądze. Jest on tam na skrzyżowaniu chyba Grota Roweckiego i ... (nie wiem jak sie nazywa ta ulica) ale jest to 2 przystanek za tesco. Może cos tam zajrzysz. Polecam też allegro. Ja sama kupiłam tam sporo nowych rzeczy. Między innymi te nowe body, o których pisałam.

Dziewczyny, na wiosnę możemy spotakć sie w większej grupce z naszymi Maluchami. Ja mieszkam w ścisłym centrum, ale przecież istnieje komunikacja.

Lucynko, z niecierpliwością będę wyglądał wieści od Ciebie. W razie gdyby to miało być już życzę Ci krótkiego i lekkiego porodu :D

Buziaki dla Was wszystkich!!
K & M (9.01.04)

Przyjaciele są jak ciche Anioły, unoszą nas gdy nasze skrzydła zapomniały jak fruwać...

To co wypuszczasz w świat, wróci do Ciebie ze zdwojoną mocą... :)
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez smoniq » Śr gru 10 2003, 10:44

DZIEKI KASIU ZAJZE TAM DZIS A TERAZ JEM SNIADANKO BUDZE MEZA I JADE NA ZAKUPKI PO WOZIO I LOZECZKO A MOZE I COS JESZCZE??
Avatar użytkownika
smoniq
 
Posty: 751
Dołączył(a): Śr gru 03 2003, 01:00

Postprzez smoniq » Śr gru 10 2003, 10:47

SPOTKANIE SUPER JUZ NIE MOGE SIE DOCZEKAC MIESZKAM NA MOIM OSIEDLU OD 2 LAT I CZUJE SIE OBCO LICZE ZE NA INTEGRACJE Z WAMI PRZSZLYMI MAMAMI!!!
Avatar użytkownika
smoniq
 
Posty: 751
Dołączył(a): Śr gru 03 2003, 01:00

Postprzez an_ki » Śr gru 10 2003, 11:18

Witam, jeszcze się nie rozsypałam :( Brzuch boli od dwóch tygodni, nisko jest od ponad trzech i nic. Widocznie faktycznie dotrwam do terminu - 20.12.
Łóżeczko mamy w standardowych wymiarach 120*60 czy jakos tak, bo ze względu na nasze wielkie pokoiki inne się nie zmieści :lol:
Patrzyłam w internecie na te wózki Tako wiecie co, ten mój wygląda identycznie! Doszłam do wniosku, że chyba teraz większość producentów robi wózki w takim stylu, różnią się tylko nazwą, bo nawet ceną nie zawsze.
Idę obliczać wyniki ankiet do pracy mgr :evil:
pa
Avatar użytkownika
an_ki
 
Posty: 160
Dołączył(a): Cz sie 21 2003, 00:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Postprzez LucynaG » Śr gru 10 2003, 12:55

Witam kolejny dzien oczekiwan, ale to meczy.
Wczoraj ogladalam "gdzie jest nemo" jek lubiecie bajki i nie ogladalyscie jeszcze to polecam, mi sie bardzo podobala :)
wiecie co, jakos nie mam dzis werwy do pisania i chyba uciekam rosolek gotowac. Strasznie dzis jestem zmeczona.
3majcie sie cieplutko pa pa
Avatar użytkownika
LucynaG
 
Posty: 1849
Dołączył(a): Pt paź 31 2003, 01:00
Lokalizacja: okolice krakowa

Postprzez kasia_j » Śr gru 10 2003, 13:43

Witajcie!!!

Widzę, że nie tylko ja jestem dziś od rana zajęta ( o ile w moim przypadku tak można to nazwać). Byłam na badaniach, pani pobierająca mi krew była tak delikatna, że po raz pierwszy od kilku miesięcy nie zrobiło mi się słabo :D Dzielny Żuczek ze mnie!

Smoniq dzisiaj szaleje z tego co wnioskuję. Pochwal się później co kupiłaś. Już sobie wyobrażam te emocje :D

A odnośnie wózków, to faktycznie, jak spotkamy się na wiosnę będziemy mogły podziwiać nasze mercedesy, które byc może będą różniły się tylko kolorem. Ale będzie czad!! Już nie mogę się doczkekać :!:

Wiecie, co mnie teraz martwi? Otóż to, ze ponoć styczeń, luty i marzec ma być bardzo mroźny :cry: Nie cierpię zimy, a jeszcze teraz jak Maleństwo będzie, to mnie to przeraża. Tym bardziej, że mieszkamy w kamienicy. Dlatego moją dewizą przez najbliższe kilka miesiecy będie hasło : "aby do wiosny" :D

Ja dziś chciałabym zrobić coś sensownego, ale nie wiem co z tego wyjdzie.
Najpierw muszę to sobie wymyśleć..

Aniu, na jaki temat piszesz pracę magisterską?
Ja w tym roku też wreszcie się obroniłam. Byłam już wtedy w 3 trymestrze ciązy. I teraz śmieję się, że Fasola nie musi już sie ucyć, bo i tak jest magistrem :D
Tylko, aby nie studiował tak długo jak mama. Bo aż wstyd sie przyznać, jak duży miałam poślizg z obroną :oops:

Trzymajcie się ciepluchno Kochane Mamusie!!!
Buziaki!!
K & M (9.01.04)

Przyjaciele są jak ciche Anioły, unoszą nas gdy nasze skrzydła zapomniały jak fruwać...

To co wypuszczasz w świat, wróci do Ciebie ze zdwojoną mocą... :)
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez an_ki » Śr gru 10 2003, 14:07

Temat mojej pracy to "Modele wychowania w rodzinie pożądane przez młodzież gimnazjalną" :? Chciałam kontynuować licencjat ale promotor nie pozwolił - licencjat pisałam o grupach rówieśniczych w blokowiskach.
Moje dziecko zdawało ze mną sesję letnią na czwartym roku - śmieję się, że szkoda, że tak wyszło bo wtedy nie było jeszcze widać, a w sesji zimowej już nie będzie i nie mam co liczyć na ulgi :wink:
Ja właśnie chcę uniknąć poślizgu i nie brałam dziekanki - po prostu poszli mi na rękę i mam się stawić na uczelni dopiero na sesję, a potem raczej juz nie będzie zajęć tylko czas na przygotowania do obrony - przynajmniej na to liczę :roll:
Wybieram się dziś jednak do lekarza, bo jakoś nie czuję prawie ruchów malutkiej i trochę spanikowałam - ale lepiej dmuchać na zimne, w końcu jestem w ciąży i lepiej być przewrażliwioną niż za spokojną - mam rację? Powiedzcie, że tak :D
Pozdrawiam i odezwę się po wizycie - raczej to będzie już jutro, bo wieczorami mój mąż okupuje komputer :cry:
papa
Avatar użytkownika
an_ki
 
Posty: 160
Dołączył(a): Cz sie 21 2003, 00:00
Lokalizacja: KRAKÓW

juz po zakupach

Postprzez smoniq » Śr gru 10 2003, 19:02

POSZLAM NA CALOSC!!!!! 8O
MAM WOZEK, LOZECZKO MATERACK( KOKOSOWO- PIANKOWY MAZ WBIERAL )MUSIALAM MU POZWOLIC BO WSZYSTKO CO DO TEJ PORY KUPILISMY JA WBIERALAM :oops:
KUPILAM TEZ KOMBINEZON SLODKI GRANATOWY ZA 44 NOWIUTKI W HURTOWNI NA CHRISTO BOTEWA TYKLO TRZEBA TAM ZROBIC ZAKUPY POWYZEJ 200 ZL. ALE BYLAM PODEKSCYTOWANA :D
CHYBA MAM JUZ WSZYSTKO ALBO MI SIE ZDAJE.... WYKUPILABYM CHYBA POL SKLEPU DOBRZE ZE MOJ MAZ NADEMNA CZUWA HA HA
SCISKAM WAS !!!!
Avatar użytkownika
smoniq
 
Posty: 751
Dołączył(a): Śr gru 03 2003, 01:00

Postprzez smoniq » Śr gru 10 2003, 19:08

AN_KI LEPIEJ POJECHAC I SPRAWDZIC 4 RAZY NIZ RAZ ZA POZNO!!!!!!!!
JESTEM PIELEGNIARKA I ZAWSZE POWTARZAM MOIM PACJENTA ZE LEPIEJ WCZESNIEJ NIZ ZA POZNO. JA TEZ CZASEM WPADAM W PANIKE JAK MOJA DZIDZIA RUSZA SIE ZA DUZO LUB JEST OSPALA!!!! BIEDNY MOJ GIN PEWNIE CZEKA Z UTESKNIENIEM NA MOJE ROZWIAZANIE !!!!! CZASEM ZASTANAWIAM SIE SKAD ON BIERZE TYLE CIERPLIWOSCI DLA MNIE?????
Avatar użytkownika
smoniq
 
Posty: 751
Dołączył(a): Śr gru 03 2003, 01:00

Postprzez kasia_j » Śr gru 10 2003, 19:47

Aniu, ja też uważam, że lepiej pojechać 4 razy więcej niż o jeden za późno.
Akurat w tej kwestii nie można uważać, że się przesadza. Lepiej sprawdzić to, co człowieka martwi niż czekać i się denerwować.

Smoniq, widzę, że to był owocny dzień. Cieszę się, że zakupy sie udały. A wózek tez już macie?

Ja próbowałam dziś kupic flanelkę na pościel dla Fasoli ale niestety nie udało mi się :cry:
Mam już zwykłą pościel, tą któej zdjęcia są na forum. Chciałabym jednak kupić coś z flaneli. No, albo uszyć.

Czy Wam też tak dzień ucieka między palcami? Ja mam wrażenie, że nic nie robię. Wstaję, myję się, jem, siedzę przy necie, znowu jem, potem może spacerek, jedzenie, coś się pokręce po domu, ugotuję obiad,zjem, poczytam, znowu necik i forum itd....
I już jest wieczór, a ja nic sensownego nie zrobiłam. Potem leżę w łóżku i robię plany na kolejny dzień. No i znowu powtórka z rozrywki.
Szok :!: 8O

Przy okazji, jak macie chwilę czasu to polecam Wam książkę "Niania w Nowym Jorku". Bardzo mi się podoba.

Uciekam... coś zjeść :oops: znowu
Buziaki!
K & M (9.01.04)

Przyjaciele są jak ciche Anioły, unoszą nas gdy nasze skrzydła zapomniały jak fruwać...

To co wypuszczasz w świat, wróci do Ciebie ze zdwojoną mocą... :)
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez ewka » Śr gru 10 2003, 20:54

Heja Kobitki!
Przecież 13. 12 to już za 3 dni! Ależ ten czas leci, ja też dołączam się do życzeń lekkiego porodu!

Smoniq, ale jaja (przepraszam za kolokwializm), ja mieszkam właśnie na Szuwarowej :D Też jestem tu już dwa lata, a nawet ciut więcej. Wiesz to dziwne, co piszesz, bo na Szuwarowej w słoneczny dzień spacerują szwadrony mam z wózkami. Zarzekam się, że ja nie dołączę, dlatego tym bardziej się cieszę na spacerki z Tobą, może na Obozowej, bo tam pewnie nikt nie chodzi z wózkiem. :wink: Szkoda, że tak późno się poznałyśmy. Jeżdżę regularnie na basen do Skawiny i zwykle sama, ale Ty już jesteś w 8 miesiącu, więc nie namawiam, chyba że masz ochotę.

Wstępnie też zapowiedziałam się na przedświąteczną imprezę, postaram się dojechać.

Wiecie, martwi mnie, że nie odzywa się Justyna występująca pod pseudonimem justa 28... To ona mnie tu zaprosiła, no i termin mamy prawie ten sam. Może spotykacie ją na innych forach? Justyno, wróć :!:

A czy macie w domkach zwierzęta? Co zamierzacie? Pytam, bo mamy dwa kocurki, które póki co są w "szkole z internatem" :cry: tzn. u mojego brata, ale chcemy, co ja mówię pragniemy całym sercem, żeby wróciły może jakieś 4 miesiące po urodzeniu dziecka. Wszyscy krytykują, a my nie tylko za nimi tęsknimy, ale uważamy, że mogą mieć dobry wpływ na dziecko, psychiczny i uodparniający, np. na alergię. Co sądzicie?

Idę już lulu, zajrzę jutro. Słodkich snów Mamusie i Dzieciątka!
ewka
 

Postprzez smoniq » Śr gru 10 2003, 23:06

EWO ALE TEN SWIAT MALY :lol: SUPER!! JUZ SIE CIESZE- MAM NADZIEJE ZE SIE WCZESNIEJ SPOTKAMY???
NA BASEN NA RAZIE CHYBA NIE POJADE BO NIE MA STROJOW DLA WIELORYBOW ALE ZA JAKIES 3 MIESIACE CHETNIE ...TYLKO SIE ZASTANAWIAM CZY LUDZI NIE PRZESTRASZE 8O BO TERAZ JESTEM OGROMNA!!!!
KASIU WOZEK MAM BABY DREAMS EXPLORER LEZY U TESCIOWEJ TAM ZROBILAM SOBIE MAGAZYN -WIECEJ MIEJSCA.
PA PA BRZUCHACZKI O JUTRA!!!!
Avatar użytkownika
smoniq
 
Posty: 751
Dołączył(a): Śr gru 03 2003, 01:00

Postprzez justa 28 » Cz gru 11 2003, 00:16

cześć Kochane :!:
przepraszam, że tak długo się nie odzywałam :oops:
Niestety zeszły tydzięn musiałam odpracować, no i zostawić porządek po sobie, bo rozstałam się z biurem na dłuższy czas :D A w tym tygodniu postanowiłam skorzystać z darmowej służby zdrowia :twisted: Zrobienie badań zajęło mi trzy dni i jeszcze jutro idę :twisted: Oczywiście za połowę i tak muszę zapłcić :twisted:
Ogólnie jest ok, choć biodra i kręgosłup odmawiają posłuszeństwa. Idę do ortopedy na konsultacje w najbliższym czasie, bo mój gino uważa,że chyba jednak będzie cc. Noce mam z głowy, bo każdy ruch to straszny ból :( Ale najważniejsze, że Maluch zdrowo się wierci :P

Mamusie oczekujące Zyczę Wam szczęśliwych porodów :P

Ewka! Brdzo się cieszę, że tu jesteś :!: Mam nadzieję, że skorzystasz z zaproszenia i pojawisz się w niedziele na spotkaniu.

Kasiu - Robaczku kochany, pupa przygotowana :P

Duża Buźka dziewczyny

Justyna i Marcowe Maleństwo
justa 28
 

Postprzez kasia_j » Cz gru 11 2003, 00:36

Małe sprostowanko!!!
Justyś ja to jestem tutaj jako kasia_j, tak jak i wcześniej :D
Robaczek to jest Kasia, która pojawiła się trochę później i początkowo była pod nickiem Kasia J.

Mam nadzieję, że nie naplątałam Wam w głowach tym niby wyjaśnieniem :lol:

tak przy okazji, to zobaczysz, że oberwiesz Ju28 :twisted: :!: :!: :!:

Do jutra!!
K & M (9.01.04)

Przyjaciele są jak ciche Anioły, unoszą nas gdy nasze skrzydła zapomniały jak fruwać...

To co wypuszczasz w świat, wróci do Ciebie ze zdwojoną mocą... :)
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez an_ki » Cz gru 11 2003, 10:57

Hej, hej! Mała miała wczoraj senny dzień, leżałam pod ktg prawie godzinke bo nie chciała się obudzić, ale jak już to dała czadu :wink:
W nocy odszedł czop sluzowy :? , rozwarcie jest, mam po prostu czekac na to co dalej i "poprzytulać się" pożądnie do męża :wink:
Mam nadzieję, że do świat będę w domku - wszystko na to wskazuje.
Pozdrawiam. papa
Avatar użytkownika
an_ki
 
Posty: 160
Dołączył(a): Cz sie 21 2003, 00:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Postprzez LucynaG » Cz gru 11 2003, 11:46

Aniu wszystko wskazuje na to ze mozemy sie spotkac.
Ja dzis ide do gina i zobaczymy co mi powie, a termin tuz tuz...
Ja mam wszystko i tylko czekam, czasem boli brzuch ale tak dziwnie, niby klucia a niby nie hmm
Nie wiem jak wyglada czop sluzowy ale cos mi odeszlo, tylko co?!
Wczoraj moja dizdzia tez miala chyba senny dzien bo malo sie wiercila ale jak zaczekal wieczorem to nie moglam zasnac.
Hmmm uciekam jesc sniadanko a pozniej odwiedziny siostry i gin. Zagladne pozniej i napisze czy to juz czy jeszcze nie :)
Pozdrawiam Was i jak by mnie nie bylo to milego spotkanka w niedziele.
Poglaskajcie dzieciaczki ode mnie pa pa
Avatar użytkownika
LucynaG
 
Posty: 1849
Dołączył(a): Pt paź 31 2003, 01:00
Lokalizacja: okolice krakowa

Postprzez kasia_j » Cz gru 11 2003, 20:02

No cześć!!

Nareszcie udało mi się wejśc na internet. Coś mi dzisiaj komp odmawia posłuszeństwa. Trochę mnie to denerwowało, ale najważniejsze, że się udało.

Nie zrobiłam dziś nic konkretnego. No może poza rezerwacją stolików w coffee republic na niedzielę :D Już nie moge się doczekać...
Wiecie, wczoraj mąż kupił mi koszule nocną na czas pobytu w szpitalu. Kupił mi L, jak zobaczyłam o mało nie zemdlałam z wrażenia. Przed ciążą nosiłam S albo nawet XS, a on tu wyskoczył z takim rozmiarem. No, ale najważniejsze, że kupił i to jeszcze ładną. Wyobraźcie sobie jaką miałam minę jak ją zmierzyłam i .... okazała się dobra :oops: Tylko rękawy są za długie...
Nie podejrzewałam, że jestem taka wielka. Pomyślałam od razu o basenie, bo któraś z Was wspominała o nim. No cóż, chyba by mnie nie wpuścili wogóle na basen, bo zajęłabym jego znaczną część 8O W każdym bądź razie humorek mi się poprawił.

A tak poza tym to robię się marudna i płaczliwa. Nie wspomnę już o nerwach. Wszystko mnie wkurza. Nawet sprzątanie w domu jest dla mnie koszmarem. Kompletnie nic mi się nie chce. Czuję się jakbym była na Hawajach 8) Leń, leń i jeszcze raz leń :!:

Jutro może będziemy mieli łóżeczko w domciu. Materacyk też dotrze. Nie mam jeszcze kołderki i poduszeczki. Czekam też na pościel, którą zamówiłam u p. Kasi przez internet. Jest taka słodka. Właściwie to już ją miałąbym, ale odstąpiłąbym koleżance. A dziś patrzyłam w sklepie za pościelą i nic mi nie pasowało. Nigdzie chyba nie kupię takiej ładnej pościeli za 30 zł. Więc czekam...

Poweidzcie mi, bo tak rozglądam się i wydaje mi się, że kołderki i poduszeczki dostępne w sklepach są starsznie cienkie. Nie macie takiego wrażenia? Ja się boję, że Maluch zmarznie pod taką cieniutką kołderką.
Jakie wyście kupiły i w jakiej cenie?

Oj, coś mi się wydaje, że naprawdę Ania i Ewa spotkają się w szpitalu :D
Może wymyślcie jakiś znak rozpoznawczy :D

Ciekawe czemu Kasia_w milczy?
Robaczek też się nie odzywa :cry:

A Justyna wróciła... Dostała reprymendę i szybciutko się pojawiła znowu :D

Już Was nie zanudzam!!
Buziaki!!
K & M (9.01.04)

Przyjaciele są jak ciche Anioły, unoszą nas gdy nasze skrzydła zapomniały jak fruwać...

To co wypuszczasz w świat, wróci do Ciebie ze zdwojoną mocą... :)
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez kasia_j » Cz gru 11 2003, 20:03

Tak, to było przejęzyczenie :D
Miałam na myśli Anię i Lucynkę.
Ty Ewo lepiej poczekaj jeszcze trochę ... Dla dobra Maleństwa :D

Buziaki!!
Ostatnio edytowano Cz gru 11 2003, 20:45 przez kasia_j, łącznie edytowano 1 raz
K & M (9.01.04)

Przyjaciele są jak ciche Anioły, unoszą nas gdy nasze skrzydła zapomniały jak fruwać...

To co wypuszczasz w świat, wróci do Ciebie ze zdwojoną mocą... :)
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Małopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość