Mamusie z Krakowa!

Moderatorzy: extreme, saba79

:)

Postprzez kasia_j » So lis 29 2003, 19:28

Znowu nie mogę się zalogować :twisted:

Jeśłi chodzi o klapki pod prysznic to powiem Wam szczerze, że jak przypopmnę sobie co dziewczyny robią w spzitalu w łazienkach i pod prysznicem to aż mi się coś robi. :twisted: Strach pomyśleć, że te kobiety są albo będą matkami. W życiu nie uwierzyłabym, że coś takiego może mieć miejsce w łazience dla kobiet. Chylę czoła przed paniami salowymi, są naprawdę wielkie.
Tak wiec, nie wybierajcie się do szpitala bez klapeczków pod prysznic!!!!!!!!!!! Tak jest moja rada. Ja bez nich chyba zrezygnowałabym z prysznica:)
A ja dzis zamówiłam przez net body dla Fasoli! Niedrogo, bo po 9,99 zł za sztukę. A mają długi rękaw i są nowiutkie.
Powiedzcie mi, po ile są pieluchy w entliczku? Wiem, że na siemieradzkiego z ulotką są po 1,49 zł za szt. Zastanawiam się jak gdzie indziej bo nie wiem...
Trzymajcie sie ciepluchno!
Buziaki!

kasia_j
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez LucynaG » So lis 29 2003, 20:15

w pentliczku sa po 1,70 zl ale to chyba od gatunku zalzey. Zreszta nie wiem, ja chyba tam kupie. Co prawda w sklepie na siemieradzkiego jest tanio ale jak chcialam zrobic zakupy dla dzidzi (lozeczko itp) to okazalo sie ze nie maja polowy tego co chce wiec pojechalam do pentkiczka. Jak nie bylyscie tam to polecam chocby po to zeby zobaczyc :) Jest duzy i maja wybor co do firm no i moim (i nie tylko) zdaniem jest tani. Ja go polecam
Avatar użytkownika
LucynaG
 
Posty: 1849
Dołączył(a): Pt paź 31 2003, 01:00
Lokalizacja: okolice krakowa

:)

Postprzez kasia_j » So lis 29 2003, 22:05

My akurat wieksze zakupy typu łóżeczko, wózek, materacyk itp będziemy najprawdopodobniej robić na ul. Krzywdy (za Tandetą). Jest tam hurtownia, zresztą chyba właśnie entliczek jest ich sklepem. Dzwoniłam tam i faktycznie mają tam fajne ceny. A o hurtowni dowiedziałam się pzrypadkiem będąc w spzitalu. Dziewczyny zachwalały ją. Bo na Kingi, to ... :roll:
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez an_ki » N lis 30 2003, 12:30

Ja mieszkam zaraz obok entliczka na Wyki, część zakupów robiliśmy na Kingi (bo łóżeczka niby tańsze, ale po kupnie okazało się, że praktycznie nie jest polakierowane :evil: ), pieluchy tam są po 1,60 czy jakos tak. Wózek kupowaliśmy już w entliczku, moim zdanie sklep w porzadku, tylko ubranka mają szalone ceny (w większości).
Avatar użytkownika
an_ki
 
Posty: 160
Dołączył(a): Cz sie 21 2003, 00:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Postprzez LucynaG » N lis 30 2003, 14:34

Ja kupowalam w pentliczku tylko na wyslouchow bo tam mam bliziutko. Najprostrze z drewex`u kosztowalo 109 zl a jak ogladalam takie samo na kingi to cena detaliczna byla o jakies 10 zl wieksza, niby nie duzo, ale kupujac wiecej uzbiera sie troche zlotych. To samo dotyczy wozka Polak Orion w pentliczku 699 zl a na kingi Cena det. 755zl. Dla mnie to jest roznica a poza tym lubie ten sklep.
Pozdrawiam Was goraco :)
Avatar użytkownika
LucynaG
 
Posty: 1849
Dołączył(a): Pt paź 31 2003, 01:00
Lokalizacja: okolice krakowa

już z domku :)

Postprzez kasia_w » N lis 30 2003, 18:03

cześć kochane mamusie!
Wróciłam już do domku, wreszcie!!! Prawie dwa tygodnie w szpitalu to dla mnie nie lada przeżycie - wczoraj obudziłam się z przyzwyczajenia o 6.00 rano i czekałam na pomiar temperatury i obchód... :) Na szczęście mężuś uświadomił mnie, że jestem już w domu i kazał spać dalej :)
Co do zakupów, to zamierzam większość zrobić w Pentliczku na Kurdwanowie, tam chyba można jednego dnia kupić wszystko. Byłam tam jakiś czas temu i myślałam, że nigdy nie wyjdę :)
Na Siemiradzkiego jest kilka atrakcyjniejszych cenowo rzeczy (np.rożki czy pieluchy) więc pewnie część zakupów zrobimy właśnie tam, choć faktycznie nie wszystko co jest w ofercie jest dostepne... Mój dzidziuś jednak może poczeka spokojnie w brzuszku do stycznia więc mam jeszcze miesiąc na zakupki.
Pozdrawiam mamusie i brzuszki!
Kasia
Avatar użytkownika
kasia_w
 
Posty: 607
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez kasia_j » N lis 30 2003, 18:20

Witaj Kasiu!!!!
Bardzo się cieszę, ze jesteś już w domku :D Ufam, że wszystko jest ok.
Wiem, jak to jest, ja też budziłam się przez kilka dni o 6.00 i czekałam na temperaturkę i ciśnienie :lol: A najlepsze było to jak wstałam ok. 6-tej i chciałam iść pod prysznic póki nie ma tam zbyt wielu osób...
Dobrze, że mamy tych mężów...
A co do zakupów to... sama nie wiem gdzie je zrobimy. Wózek najtańszy jest właśnie w tej hurtowni na ul. Krzywdy, natomist łóżeczko najtaniej zaoferował się sprowadzić nam pan ze sklepu na ul. Starowiślnej. Tak więc pewnie trochę tu trochę tu.
Dziewczyny, nie wiem czy dobrze wyczytałam, ale na ul. Bagrowej 7 jest hurtownia tego samego sklepu co na Wysłołuchów 22a. Jak chcecie to sprawdźcie, może akurat tam będzie można kupić taniej rzeczy, które Was interesują (6532966 albo 6532099)
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie! Buziaki dla Maluszków o d internetowej cioci :lol:
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez LucynaG » N lis 30 2003, 18:42

Kasia_W ciesze sie ze jestes juz w domku. Kasia_J a jaki kupujesz wozek dla dzidzi? Moze bym tam podjechala tylko ja musze miec z pompowanymi kolami bo jak sie wyprowadze na wies to ciezko by bylo malyki koleczki sie poruszac ;) Dzis milam kolejny przyplyw energii i umylam cala laznieke, troche mi tylko brzuch przeszkadza no i ...waga. Wczoraj mialam jechac do szpitala bo dostalam skorczy i byly czaste tylko ze po kapieli przeszly, pewnie niedlugo sie znow powtorza. Moze dzidzia niedlugo wyskoczy?? Pozdrawiam serdecznie i poglaskajcie ode mnie dzidziusie :)
Avatar użytkownika
LucynaG
 
Posty: 1849
Dołączył(a): Pt paź 31 2003, 01:00
Lokalizacja: okolice krakowa

Postprzez kasia_j » N lis 30 2003, 22:59

myśmy zdecydowali sie na wózek firmy TAKO model Julia. Jest to polski wózek, świetnie wyposażony i na pompowanych kołach(ze względu na mój zawód - pedagog specjalny, jest to dla mnie wazne, takie zboczenie zawodowe). Mozesz go zobaczyć na stonach np. www.twojedziecko.net
Do tego cena jest bardzo przystępna na Siemieradzkiego 568 zł, na Starowiślnej 559 zł, a na Krzywdy 540 zł. W innych sklepeach jak jest to duzo droższy. Pan na Starowislnej skolei ma bardzo duży wybór kolorystyczny (zawsze jest 8 wzorów), możesz tez zadatkoewać wózek 100 zł i on czeka sobie nawet miesiąc.
Tako Julia są podobne do Polaków, ale wg mnie ładniejsze i bez tej śmiesznej plastikowej półeczki, która dla dziecka jest zbyteczna. Wrecz przeciwnie Maluszkowi lepiej będzie przytulić się do zwykłego materiałowego pałąka niż do plastiku.
Zachwalam ten wózek, wiem... Ale ja jestem pod wrazeniem tego modeliku, zwłaszcza, że i tak z czasem kupuje sie lekką spacerówkę. Po co wiec wydawać kasę?

Lucynko, czyżbyś już zamierzała urodzić??? Słyszałam, że kobiety przed porodem mają taki nagły przypływ energii?
Koniecznie daj znać jak coś sie zacznie, będziemy trzymały kciuki :D

Buziaki!
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez an_ki » Pn gru 01 2003, 11:10

Wtrącę swoje trzy grosze co do wózków. Byłam niemalże zakochana w Polaku Orionie do momentu, kiedy go nie usiłowałam podnieść :evil:
Nie uważam się za słabiutką kobietkę, ale waga niektórych wózków (w tym i tego) jest delikatnym przegięciem... Nawet sprzedawca w Entliczku powiedział, że producent zaniżył wagę na informacji o produkcie,bo w rzeczywistości wózek ten waży około 19-20kilo. Dodac do tego dziecko + zakupy + jakieś gadżety i ciekawe kto to podniesie. W rezultacie kupiliśmy wózek firmy Lechpol model Beta II (w entliczku) Kosztował ponad 550 zł, ale dostalismy rabacik (nieduzy, ale zawsze). Wózek fajny, na pompowanych kołach i wagowo też bardziej przystępny (około 12 kilo).
Avatar użytkownika
an_ki
 
Posty: 160
Dołączył(a): Cz sie 21 2003, 00:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Postprzez kasia_j » Pn gru 01 2003, 14:32

No niestety, tak to jest. Jeśli wózek ma pompowane koła to niestety, ale jest ciężki. Jeszcze nie udało sie niomu wymyśleć takiego wózka, który miałby pompowane koła, a jego waga byłaby lżejsza jak 12 kg.
Tak tłumaczyłam nam pani na studiach, ekspert od wóżków, smoczków i rehabilitacji dzieci.
Ale jeśli chodzi o oriona firmy Polak to niestety Ania ma rację. One są wyjątko ciężkie i ponoć po przełożeniu rączki na druga stroną to trochę go ściąga na boki i źle się prowadzi. Takie są opinie Mam...
Ciekawa jestem jak wygląda ten wócek, który kupiliście. Spróbuje poszukać w internecie :D
Pozdrawiam Was serdecznie!
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez an_ki » Pn gru 01 2003, 14:43

Niestety, ja w internecie go nie znalazłam, z przeszukaliśmy wiele stron... Jest to wózek z gatunku tych wielofunkcyjnych (głęboki, spacerówka, klima - czyli odpinana część materiału z budki, a pod spodem siateczka - fajny gadżet na lato :wink: ) Szukaliśmy też wózka z gondolką, bo nie wiem dlaczego, ale boję się odbierać małą ze szpitala w fotekilu sam. wydaje mi się, że kilkudniowe dziecko nie bardzo ustawiać w pozycji półsiedzącej, ale jak już pisałam - panikara ze mnie :P
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
an_ki
 
Posty: 160
Dołączył(a): Cz sie 21 2003, 00:00
Lokalizacja: KRAKÓW

nowa

Postprzez ewka » Pn gru 01 2003, 18:33

Witajcie przyszle Mamusie,
Jestem nowa :oops: na Waszym forum na zaproszenie Justyny ju8 (domyslam sie, ze to justa 28 na tym forum), ktora sciagnela mnie do Was, gdyz jestem z Krakowka i nie znalam Was wczesniej. Juz z pierwszej lektury wiem, ze warto posluchac co w "lokalnej" trawie piszczy, niz platac sie po jakims forum na szczeblu krajowym! :lol: Mam nadzieje, ze tez bede mogla sie przydac a nie tylko korzystac z Waszej wiedzy.
Popelnilam straszne faux pas :cry: to teraz sie przedstawie. Moje imie Ewka a w bandzioszku M. (24 tyd.) Ma sie urodzic ok. 26 marca. M. jest bardzo, ale to bardzo ruchliwe. Mam 29 (choc urodze juz po 30). To moje pierwsze dziecko i co tu duzo mowic - przejeta jestem!
Pozdrawiam serdecznie :D
ewka
ewka
 

Postprzez kasia_j » Pn gru 01 2003, 19:31

Witaj Ewciu!!

Ja Ciebie też znam z innego forum :D
Justynę zresztą też tam poznałam...
Fajnie, że jesteś :D Miło, że przybywaja wciaż nowe Mamusie. Będzie nam raźniej wszystkim razem.
Wy z Justynką macie chyba podobne termin, no nie?

Buziaki dla Ciebie i dla M.

A dlaczego nasza Justa28, tak milczy.... Czyżby choróbsko Cię nie puściło?
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez ewka » Pn gru 01 2003, 20:54

Kasiu_j, dzieki za cieple powitanie. Jak sobie uswiadomie, ze tak pozno zaczelam w ogole szukac jakiegos forum, to zal... Wczesniej jakos nie przyszlo mi to do glowy, a teraz jestem tak przejeta, ze co chwile sprawdzam czy nie pojawilo sie cos nowego. Dlatego tak szybko odpisuje. :roll: Moj mąż też zaczyna mnie wyganiać ...
Tak, rzeczywiscie z Justyną mozemy rodzic nawet w tym samym dniu, zreszta poznalysmy sie dzieki haslu marzec 2004. Nie wiem czy moge sie tu glosno przyznac do tego, ze ja nie rodze w Siemiradzkiego :? Ale to chyba nie ma dla Was znaczenia :?:
Kasiu_j przeczytalam Wasze wczesniejsze zwierzenia. Bardzo podobaja mi sie Wasze imiona, Michas (gdyby moj tato mial inaczej na imie, to moze bylby Michas) i, wybacz popieram męża, Emilka (dlugo bylo u nas na 1 miejscu).
Ale fajnie móc sobie z kimś pogadać! 8)
Do usłyszenia, już zmykam sprzed komputera.
ewka
ewka
 

Postprzez kasia_j » Pn gru 01 2003, 22:02

Weszłam na chwilę, aby coś napisać do Ciebie Ewo i do pozostałych dziewczyn, a tu już słyszę..."Kasiu masz 5 min" i jak tu nie żyć w stresie :?:
Ci nasi Facecie czasami są jak małe dzieci, albo i gorzej :lol:
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez kasia_j » Wt gru 02 2003, 19:33

Hello!!!!!!!!!!!!!

A co tu taka straszna cisza? Czyżbyście zapadły Mamuśki w sen zimowy?
Ja Wasze samopoczucie przy tak dziwnej pogodzie?
Ja najchętniej przespałabym cały dzień, jakaś taka niemrawa jestem :?
Nie mogę się już doczekać łóżeczka i komódki dla Dzidziusia... Chciałabym już wszystko mieć w domku i czekać na godzinę zero :!:
Zastanawiam się czy Lucynka już urodziłą czy jeszcze nie? Tak cisza, że nie wiem co myśleć o tym wszystkim. Może ta werwa do sprzątania sprawiła, że Krasnalek jest już na tym świecie?
Odezwijcie się i napiszcie co u Was?

Buziaki dla Was i Maleństw...
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez ewka » Wt gru 02 2003, 20:53

Melduję się :!:
Oczywiście musiałam wpaść i zobaczyć, co się dzieje. Własnie wróciłam od dentysty w tej paskudnej mgle, na szczęście żadnych ubytków i może dopiero coś po porodzie. Co za ulga! :P
Straszliwie mnie od wczoraj ciągnie wszystko w brzuchu. Pewnie już to znacie. Tak ma być, co? :(
Czy Wasi mężowie też sterczą Wam za plecami, kiedy się tu udzielacie? Właśnie przegoniłam, ale cóż, muszę podobno ... iść coś zjeść :? .
Uściski dla bandzioszków! Ewka
ewka
 

Postprzez an_ki » Wt gru 02 2003, 22:22

Mam dziś dzień narzekania i nie chciałam nikomu smęcić na ekranie :? Brzuchol twardy, boli jak przed okresem, co poł godziny wizyta w toalecie i w ogóle jestem już wielkim hipopotamkiem :P W piatek kontrolna wizyta u lekarza i może dowiem się, że cos się jednak ruszyło 8) Wiem, że do terminu mam już niedługo, ale nawet te dwa i pół tygodnia wydaje mi się strrrasznie odległe :( Z drugiej strony, może zdążę jeszcze domknąć drugi rozdział pracy mag. bo potem nie wiem kiedy nadążę, a chciałabym normalnie w czerwcu się obronić
Pozdrawiam i idę poprzytulać się do męża :wink:
Avatar użytkownika
an_ki
 
Posty: 160
Dołączył(a): Cz sie 21 2003, 00:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Postprzez kasia_j » Śr gru 03 2003, 11:36

Dziewczyny, a na jaki materac się zdecydowałyście?
My zastanawiam się między kokosem a kosowo-piankowym.
Ale głupieję już i sama nie wiem co zrobić.

A co u Was słychać?
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez LucynaG » Śr gru 03 2003, 13:11

Witam
Ja jeszcze nie urodzilam choc bardzo bym chciala. Nie odzywalam sie bo prawie nie bylo mnie w domu, zakupy a wczoraj bylam z mikolajem u siestrzenca i odebralam prezent dla naszego maluszka. Jak duzo chodze to czuje dziwne uczicie w podbrzuszu, jakby cos sie "pchalo". w Czwartek wizyta u lekarz wiec zobaczymy co powie. Dziewczyny zachorowalam na mate edukacyjna dla dzidzi, co o nich sadzicie? Wiem ze wybiegam daleko w przyszlosc, ale ostatnie 2 dni spedzilam na koncowych zakupach w pentliczku. Zaraz musze uciekac robic pranie, obiad i prasowac pieluszki. Moze uda mi sie dzis wyciagnac meza na Krzywdy poogladac wozki bo musze jakis wybrac. Strasznie mi popuchly paluchy, az ciezko zgina mi sie dlon w piesc- koszmar. Robilyscie ten test co bedziecie mialy? I co Wam wyszlo? Ciekawe czy to sie sprawdza.
Ja uciekam do obowiazkow domowych bo znowu mam chyba jakis przyplyw energii. Pozdrawiam Was serdecznie i caluski dla maluszkow :)
Avatar użytkownika
LucynaG
 
Posty: 1849
Dołączył(a): Pt paź 31 2003, 01:00
Lokalizacja: okolice krakowa

Postprzez an_ki » Śr gru 03 2003, 14:22

Kasia - my kupiliśmy kokosowo-piankowy, fajny grubiutki ze ściąganym pokrowcem. (79 zł i w entliczku ina Kingi).
Lucynka - wiem co czujesz, sama ostatnio nawet bez spacerku zastanawiam się czy ktos chce wyjść szybciej :wink: . Co do mat edukacyjnych to prawdopodobnie niesamowita sprawa, znajoma ma i baaardzo sobie chwali.
Miałam odłożoną u koleżanki huśtawkę na baterie (taką dla niemowlaka) cena sklepowa około 500-600 zł, ja miałam kupić za 100 i co się okazało? Ukradli ją z piwnicy :evil: rowerów nie zdążyli, tylko je wyprowadzili z pomieszczenia, a huśtawkę ukradli :!:
Paluchy co rano też mam jak bochenki chleba, ale koło południa zaczynam normalnie funkcjonować...
Test robiłam - wyszło na 69% dziewczynka, dwóch lekarzy też tak powiedziało więc chyba tak będzie. Tylko znajome panie twierdzą, że w ogóle nie wyglądam na dziewczynkę :lol: Jak to nie, a sama kim jestem?? :P
Idę prasować pościel dla Małej (?)
Pozdrawiam. papa
Avatar użytkownika
an_ki
 
Posty: 160
Dołączył(a): Cz sie 21 2003, 00:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Postprzez Gość » Śr gru 03 2003, 16:32

Mi wszyscy mowia ze bede miala chlopa a na 65% wyszlo ze bedzie baba ;) Podobna ladnie wygladam i tak sie tez czuje ( nie liczac wagi). Uciekam do kuchni bo zaraz mezus bedzie a pozniej dalej prasowac pieluchy. :) pozdrowionka pa pa
Gość
 

Postprzez kasia_j » Śr gru 03 2003, 21:32

Dzięki za info!

Ja też robiłam ten test i wyszło mi na 69% dziewczynka, a ja widziałam na USG jajeczka i siuisaczka :D Dwóch lekarzy też stwierdziło, że to chłopiec. Tak więc... wszystko się może zdażyć. Zobaczymy jak się urodzi. Najważniejsze aby Maleństwo było zdrowe.

Dziewczyny mi też puchną rece i stopy. Lekarz zalecił mi mierzenie ciśnienia 4 x dziennie (czyżby trzeba było kupić ciśnieniomierz? :cry: ) i ważenie codziennie.
Ufam, że to nic złego nie wróży...

A co do maty edukacyjnej, to przyznam szczerze, że nie widziałam jej na własne oczy dlatego trudno mi sie wypowiadać. Natomiast słyszałam o niej bardzo dużo dobrego.

Mój mąż był dzisiaj w tesco i kupił ładne bawełniane pajacyki po 7,99 i półśpiochy, ale nie wiem po ile. Bardzo mi się podobają...

Uciekam! Pozdrawiam Was bardzo serdecznie!
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez LucynaG » Śr gru 03 2003, 22:05

ten gosc to bylam ja, chyba mnie wylogowalo ale juz jestem znowu. Pozdrawiam pa pa
Avatar użytkownika
LucynaG
 
Posty: 1849
Dołączył(a): Pt paź 31 2003, 01:00
Lokalizacja: okolice krakowa

Postprzez Gość » Cz gru 04 2003, 00:42

LucynaG napisał(a):w pentliczku sa po 1,70 zl ale to chyba od gatunku zalzey. Zreszta nie wiem, ja chyba tam kupie. Co prawda w sklepie na siemieradzkiego jest tanio ale jak chcialam zrobic zakupy dla dzidzi (lozeczko itp) to okazalo sie ze nie maja polowy tego co chce wiec pojechalam do pentkiczka. Jak nie bylyscie tam to polecam chocby po to zeby zobaczyc :) Jest duzy i maja wybor co do firm no i moim (i nie tylko) zdaniem jest tani. Ja go polecam
zastanawiam sie jakiej połowy tam nie maja ?? ja maja wszystko Lucynka B
Gość
 

!!

Postprzez Lucynka B » Cz gru 04 2003, 00:58

Materac kokosowo-piankowy, fajny grubiutki ze ściąganym pokrowcem. piszecie dziewczyny ze 79.zł ja na Siemiradzkiego za taki sam dałam 59,90zł
a wózki tako są u nich po 519,00 cenę nawet maja na stronie www.twojedziecko.net ja tam robiłam dziś cała wyprawkę i maja wszystko taniej tylko co maja drożej to co ja zauważyłam to rękawice do kąpieli i butelki z bebe o około 1,50 na szt od innych sklepów
ja będę ich polecać miła obsługa i to są naprawdę fachowcy doradzali mi odpowiedzieli na k\arzde moje pytanie i jestem zadowolona a teraz dodają 3 miesiące gwaranci na wózki dostałam jeszcze kartę stałego klienta teraz będę miała jeszcze taniej pozdrawiam ich i wszystkich pa dziewczyny A w ta sobote maja sklep otwarty do 16, idzie z meżami i sprawdzie sobie ceny ja sprawdałam chodziłam z kartka od sklepu do sklepu nie znalazłam napradę tanszego jeszcze raz pa narazie dziewczyny pa pozdrawiam
Lucynka B
 

Postprzez kasia_j » Cz gru 04 2003, 12:45

No coż... każdy wybiera to co jemu odpowiada. ja tam napewno wybiorę sie po pieluchy na Siemieradzkiego. Sporo rzeczy mają faktycznie tańszych, nie zaprzeczam...
W entliczku nigdy nie byłam, ale chętnie się wybiorę, bo wszyscy bardzo go chwalą...

A poza tym idziemy dziś z Mężulkiem zobaczyć na wózeczki i może już coś wybierzemy.

A co u Was?
Jak przygotowania do Mikołaja? Przyjdzie w tym roku, czy z racji wydatków nie?

LucynkoG, Wam to moze Dzidziusia przyniesie tegoroczny Mikołaj. Co Ty na to? :D

Pozdrawiam Was wszystkie!
Avatar użytkownika
kasia_j
Moderator
Moderator
 
Posty: 10941
Dołączył(a): Śr lis 12 2003, 01:00
Lokalizacja: sercem z Krakowa, rodem z zamojskiego, a życie wywiało mnie na deszczową Wyspę...

Postprzez an_ki » Cz gru 04 2003, 12:53

Szczerze, to marzę o wizycie u fryzjera (przez całą ciążę nie farbowałam włosów), chciałabym tez już ubrać normalną koszulkę do pasa, bez obawy, że wyjedzie mi spod niej cały brzuchol :wink: A i chciałabym swobodnie (bez lusterka) ogolić się do bikini :lol: Mikołaj pewnie nie spełni tych życzeń, ale może gwiazdka... :D
Idę się położyć, bo brzuch mnie co raz bardziej boli, co prawda zmiana pozycji nic nie daje, ale trzeba wykorzystać ostatnie chwile słodkiego lenistwa... :roll:
Pozdrawiam. papa
Avatar użytkownika
an_ki
 
Posty: 160
Dołączył(a): Cz sie 21 2003, 00:00
Lokalizacja: KRAKÓW

Postprzez LucynaG » Cz gru 04 2003, 13:08

Nie przecze ze na siemieradzkiego nie jets taniej. To prawda ze kazdy wybiera co mu odpowiada.
A co do prezentu na mikolaja to berdzo bym sie zniego cieszyla, bylby najwspanialszym prezentem na swiecie.
Dzis ide do lekarz i zobaczymy co powie, juz sie nie moge doczekac, w koncu ostatnio wizyte mialma miesiac temu, troche to dla mnie dziwne, ale to ustala lekarz.
Mam zamiar dzis wyrwac meza kolo tandety i na strawislna zobaczyc na wozki, kolezanka ma Tako, kupila na starowislnej i bardzo jest zadowolona a teraz sa podobno torby jeszcze w cenie. Bede chcial to sprawdzic, bo prawde mowiac polak mi sie podoba ale wlasnie ma ten plastik zamiast materialu i jak jest w pozycji ze dzieko jest przodem do kierunku jezdy jest troche dla mnie za wysoki a nie chce sie czuc jak strsza siostra tylko jak matka dzidzi. Najlepszy jest z regulowana wysokoscia raczki, ostatnio widzialam jakis facet takim jechal i zaluje ze sie go nie zapytalam co to za wozek.
Kurde najgorsze jest to ze nie mamy jeszcze imienia dla dzidzi i nie wiem jakie wybrac. Tzn dla chlopca jest wybrane ale jak sie urodzi dziewczynka to co??? Moze macie jakies propozycje? Ja myslam o Patrycji ale nie jestem pewna. Ciezko jest wybrac takie zeby dziecko bylo z niego pozniej zadowolne, bo np ja ze swojego nie jestem, ale trudno.
Ok, uciekamy z dzidzia sprzatac i robic pranie, pozdrawiamy wszystkie mamusie i przyszle mamusie oraz ich dzidziusie :)
Avatar użytkownika
LucynaG
 
Posty: 1849
Dołączył(a): Pt paź 31 2003, 01:00
Lokalizacja: okolice krakowa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Małopolskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości