oklejanie samochodu folią reklamową

Moderatorzy: extreme, saba79

oklejanie samochodu folią reklamową

Postprzez gminterka » Pt lip 13 2018, 12:07

Czytałam o folii która zabezpiecza lakier samochodu przed zarysowaniami. Lakiery nowych aut nie są już tak twarde. Teraz stawia się na ekologię, nie na trwałość powłoki lakierniczej. Szybko pojawiają się zarysowania i odpryski. Wystarczy że na drodze żwirowej ktoś jedzie przed nami lub z przeciwka i już mamy kilka dodatkowych rys. Opinie lakierników są jednoznaczne. Folia ochronna zabezpiecza samochód nie tylko przed zarysowaniami. Lakier nie blaknie, a karoseria nie koroduje. Za przykład podają samochody firmowe oklejane reklamą. Taką reklamę łatwo zdjąć przed sprzedażą, a co najważniejsze samochód wygląda jak nowy. Zastanawiam się czy również swój samochód nie okleić reklamą. Sąsiad który ma firmę budowlaną zaproponował mi, że pokryje koszty oklejenia samochodu w firmie gdzie okleja swoje samochody firmowe fabrykareklamy.pro . Poza tym po dwu latach będzie dokładał się do paliwa, według przelicznika w przejechanych przeze mnie kilometrach. To chyba dobry układ, jak myślicie?
Obrazek
gminterka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt kwi 25 2017, 17:34

Re: oklejanie samochodu folią reklamową

Postprzez marysienka » Wt sie 14 2018, 19:27

Też o tym myśleliśmy do firmy, ale potem poczytałam i jednak wyszłam z założenia że lepsze efekty dają gadżety reklamowe. My mamy takie pokrowce od http://www.izisport.pl/ - na to klienci zwracają uwagę i doceniają. A takie auto przejeżdza często bez większego echa
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: oklejanie samochodu folią reklamową

Postprzez Antyloppka » Cz lip 04 2019, 11:21

Oklejanie nie zawsze jest dobrym wyborem. Co jak nie mamy pomysłu na fajną okleinę? Lepiej będzie porządnie zadbać o auto. W sieci znajdziecie dużo porządnych poradników.
Antyloppka
 
Posty: 257
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: oklejanie samochodu folią reklamową

Postprzez marika89 » N lis 20 2022, 21:24

No nie wiem tego typu działania lepiej zlecić profesjonalistom, sama ostatnio swoje auto do obklejenia dałam do https://gingergarage.pl/oklejanie-samochodow-bialystok/ maja naprawde oklejanie samochodów białystok na poziomie i lakier nie jest zniszczony
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08


Powrót do Łódzkie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

cron