Czy młode mamy są gorsze od starszych?

Moderatorzy: extreme, saba79

Czy młode mamy są gorsze od starszych?

Postprzez Ocia » So sty 21 2006, 19:28

Chodzi mi konkretnie o uzależniania opieki nad dzieckiem od wieku matki, osobiście uważam że wiek możę być bardzo odległy dojrzałości emocjonalnej danej osoby, sama mam dopiero 18 lat jestem w 8 miesiącu ciąży i wcale nie czuję się gorsza od innych mam.... Chciałabym wiedzieć jakie jest Wasze zdanie na ten temat i czy są tu inne tak młode mamy jak ja....
Ocia
Avatar użytkownika
Ocia
 
Posty: 35
Dołączył(a): So sty 21 2006, 18:11
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez agalukol » So sty 21 2006, 22:58

Niestety, nie pomogę Ci w tym temacie, bo jestem starą matką. Ale pamiętam, że jak byłam w Twoim wieku, raczej nie w głowie mi było macierzyństwo. Ale z kazdym jest przecież inaczej, dojrzałość emocjonalna chyba automatycznie włącza się, kiedy po raz pierwszy przytulasz swojego szkraba :)

pozdrawiam zycząc lekkiego i krótkiego porodu :)
Avatar użytkownika
agalukol
 
Posty: 1838
Dołączył(a): Cz sie 05 2004, 00:00
Lokalizacja: Łódź

Re: Czy młode mamy są gorsze od starszych?

Postprzez koza » Wt sty 31 2006, 00:11

Ocia napisał(a): mam dopiero 18 lat jestem w 8 miesiącu ciąży i wcale nie czuję się gorsza od innych mam.... Chciałabym wiedzieć jakie jest Wasze zdanie na ten temat i czy są tu inne tak młode mamy jak ja....

sa jeszcze mlodsze matki od Ciebie duuuuuuuuuzo młodsze nawet na naszym watku
A teraz moje pytanie a niby czemu mialabys sie czuc gorsza od innych tzn od jakich???i co znaczy wg Ciebie starszych?? co ma do tego wiek?moj pierwszy syn wlasnie konczy gimnazjum drugi skonczył rok i w zadnym przypadku nie czulam sie gorsza bo i niby czemu???
Aga heheh no dzieki Ci bardzo stara matko to ja juz w takim razie emerytka hehehe
dobra wracam na nasz watek bo sie zaczynam rozpisywac!!!
Avatar użytkownika
koza
 
Posty: 6734
Dołączył(a): Cz gru 02 2004, 01:00

odp

Postprzez Ocia » So lut 04 2006, 13:07

ja nie uważam siebie za gorszą ale otoczenie mnie za taką uważa... ludzie patrzą na mnie z pogardą jakbym popęłniła jakieś przestępstwo... a mówiąc starsze matki mam na myśli kobiety które pokończyły szkoły, żyją na własną rękę itd.
Ocia
Avatar użytkownika
Ocia
 
Posty: 35
Dołączył(a): So sty 21 2006, 18:11
Lokalizacja: Skierniewice

Postprzez koza » So lut 04 2006, 23:52

Ocia ludzmi to Ty sie nie przejmuj niech sobie sie gapia i tyle tacy sa i tego nie zmienisz .napisałas ze patrza z pogarda-mysle ze troche źle to odbierasz jestem dokladnie 2 razy starsza od Ciebie (heheheeh)i mysle ze za pare lat tez podejdziesz do tego tematu inaczej na luzie OLEWKA i tyle nie odbieraj tego az tak osobiscie.
ps.zacznij pisac z nami czesciej na watku POGADUCHY
Avatar użytkownika
koza
 
Posty: 6734
Dołączył(a): Cz gru 02 2004, 01:00

wydaje mi sie ze nie

Postprzez czarnulandmamcia » So sty 26 2008, 00:09

ja tez jestem mloda mama mam 3 miesiecznego synka a w tym roku dopiero skoncze 20 lat Noi wszyscy mi mowia ze jestem dobra mama he he=) <wcale sie nie chwalac>no a teraz tak powarznie wydaje mi sie ze to zalezy od dojzalosci emocjonalnej a nie od wieku=))))))
eDzIa=)))
Avatar użytkownika
czarnulandmamcia
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt sty 25 2008, 20:57
Lokalizacja: kutno

Postprzez Betka29 » N sty 27 2008, 19:30

Kochana czym Ty sie przejmujesz??? :wink: Ja miałam 17 lat jak urodziłam swoje pierwsze dziecko,teraz mój syn ma 14 lat,zawsze wyglądalismy jak rodzeństwo a nie matka z synem hihi.Z pogarda to by mogli patrzec jak bys postapiła"nieodpowiedzialnie"i usunęła ciąże a nie staneła na wysokości zadania.Najważniejsze abyś Ty była szczesliwa a z ludzmi to wiesz jak jest....oni zawsze gadaja.
Iga-12.12.2005.
Eryk-14.10.1994
Avatar użytkownika
Betka29
 
Posty: 745
Dołączył(a): Pt lip 14 2006, 08:22
Lokalizacja: Łódż

Postprzez czarnulandmamcia » Wt sty 29 2008, 01:40

fakt masz racje znam dziewczyne ktora ma synka drugie dziecko usunela ale nic jej to nie dalo bo teraz jest znowu w ciazy Bardzo zle sie na mnie patrzyla ze bylam w ciazy i ze mam dzidziusia ale chyba ona niezbyt dorosla do roli mamy skoro tak postapila Ja tam nie zwracam uwagi na glupie komentarze wiem ze wygladam na najwiecej z 16 lat ale moim zdaniem to dobrze dluzej bede mloda teraz calym moim swiatem jest synek aci co gadaja to zapewne zazdroszcza :D
eDzIa=)))
Avatar użytkownika
czarnulandmamcia
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt sty 25 2008, 20:57
Lokalizacja: kutno

Postprzez czarnulandmamcia » Wt sty 29 2008, 01:42

zapewne troszke namieszalam no ale tak juz jest jak sie szybko pisze=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
eDzIa=)))
Avatar użytkownika
czarnulandmamcia
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pt sty 25 2008, 20:57
Lokalizacja: kutno


Powrót do Łódzkie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron