Polecam Międzyrzecz

Moderatorzy: extreme, saba79

Polecam Międzyrzecz

Postprzez Kamila Górna » So sie 19 2006, 15:47

Drogie Mamusie,
dzisiaj przeczytałam jakieś brednie na temat porodu w Międzyrzeczu. Oburzyło mnie to i odpisałam autorcetego tematu.
Ja rodziłam w Miedzyrzeczu i gorąco polecam ten szpital wszystkim Mamom. opieka jest bardzo dobra. Położne uprzejme serdeczne pogodne.
Mając porównanie z pierwszym porodem w Skwierzynie i kontaktem z Gorzowem z czystym sumieniem i z całą pewnością polecam Międzyrzecz.
Proszę o poparcie mojej opinii.
Kamila
Avatar użytkownika
Kamila Górna
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt sie 18 2006, 18:06

Postprzez amina » N sie 20 2006, 07:24

droga panno,moje przezycia w tym szpitalu to nie jakies odczucia subiektywne..tak bylo jak opisalam.polozna ( tu z checia podalabym jej nazwisko,ale kultura mi na to nie pozwala) potraktowala mnie wyjatkowo nie profesjonalnie,kobieta z ktora przebywalam na sali po porodowej,plakala przy kazdej wizycie meza,opowiadajac o chamskim traktowaniu jej przez te sama polozna.niesadze wiec,aby moja wypowiedz byla bzdurna.poprostu mamy inne doswiadczenia,co to personelu tego szpitala.jak pania potraktowano tak cudownie i profesjonalnie,zapewniajac fachowosc dzidziusiowi to,tylko gratulowac.:roll: pewnie,miala pani porod rodzinny za 500pln..z pelnym wypasem.tego tez gratuluje :roll: na mnie zareagowla histerycznie a z cieknacymi wodami plodowymi,z rozwarciem 10cm,maszerowalam do zabiegowki,pod ta fachowa opieka.zdania NIE ZMIENIE NIE NIE DLA PORODU W MIEDZYRZECZU. pozdrawiam. :)
Avatar użytkownika
amina
 
Posty: 7
Dołączył(a): N sie 20 2006, 07:08

Postprzez Kamila Górna » N sie 20 2006, 10:48

Przykro mi, ale nadal nie dowierzam. Może gdyby podała Pani to nazwisko to uwierzyłabym, że chodzi o Międzyrzecz.
Poród rodzinny w Międzyrzeczu jest bezpłatny i każdy o tym wie. Więc mam wrażenie, że to Pani jakieś osobiste rozgrywki.
Niestety nie jestem już "panną". Jestem w dość poważnym wieku jak na mamę.
Avatar użytkownika
Kamila Górna
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt sie 18 2006, 18:06

Postprzez Kate » N sie 20 2006, 11:17

I dyskuję prowadźcie na jednym wątku.. a nie i tu i tam.
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kamila Górna » N sie 20 2006, 11:30

Jestem to winna szpitalowi w Międzyrzeczu. Czekam na tej stronie o opinie innych pacjentek o porodzie w Międzyrzeczu.
Avatar użytkownika
Kamila Górna
 
Posty: 12
Dołączył(a): Pt sie 18 2006, 18:06


Powrót do Lubuskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości