**cc w Nowej Soli czy w Sulechowie?**

Moderatorzy: extreme, saba79

**cc w Nowej Soli czy w Sulechowie?**

Postprzez Dziunia82 » N lip 16 2006, 12:09

Drogie Lubuszanki chciałabym prosić Was o opinie na temat cc w szpitalu w Nowej Soli i Sulechowie. Termin mam tuż tuż i cc bo dzidziuś ułożony pośladkowo i nie wiem na który szpital się zdecydować. Słyszałam, że w Sulechowie podczas cc może być obecny tatuś - czy to prawda?? A poza tym jak długo będę musiała leżeć w szpitalu zanim zdecydują o cięciu??
Piszcie proszę bo jestem w kropce :?
Avatar użytkownika
Dziunia82
 
Posty: 55
Dołączył(a): Cz lis 17 2005, 01:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Kate » N lip 16 2006, 13:20

PRAWDA :)
Mój mąż trzymał mnie za rękę przez całą operację :)
I szczerze polecam Sulechów :)
Fajnie lekarze robią cesarki. I brzusio ładnie zszyty a pielegniarki, które się Tobą opiekują są bardzo miłe.
Czasem tylko noworodkowe pielegniarki mnie wnerwiły, ale to subiektywna opinia :)
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez aaaniaaa » N lip 16 2006, 13:54

Dziunia a czemu nie chcesz CC w ZG ? jesli mozna spytac :D
Obrazek
Avatar użytkownika
aaaniaaa
 
Posty: 17469
Dołączył(a): N sty 23 2005, 01:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Dziunia82 » N lip 16 2006, 23:27

Szczerze mówiąc słyszałam wiele opinii na temat szpitali : w ZG, Sulechowie i NS i o ZG słyszałam zarówno pozytywne jak i negatywne - tak pół na pół - a o Sulechowie i NS praktycznie żadnych. Poza tym znajoma, która jest położną w ZG sama polecała mi NS, więc zakładam,że wie co mówi :shock:
Avatar użytkownika
Dziunia82
 
Posty: 55
Dołączył(a): Cz lis 17 2005, 01:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Kate » Pn lip 17 2006, 08:11

Ale nowość! Dziwne, bo ja znam tam wszystkie położne i jakoś żadna z nich nie sugerowała nikomu, żeby tam nie rodził. Ale może się coś zmieniło w tej kwestii.
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez aaaniaaa » Pn lip 17 2006, 09:59

Dziunia82 napisał(a):Szczerze mówiąc słyszałam wiele opinii na temat szpitali : w ZG, Sulechowie i NS i o ZG słyszałam zarówno pozytywne jak i negatywne - tak pół na pół - a o Sulechowie i NS praktycznie żadnych. Poza tym znajoma, która jest położną w ZG sama polecała mi NS, więc zakładam,że wie co mówi :shock:


moja kolezanka rodizla w NS 23.06 maly byl ustawiony nogami do wyjscia a oni tego nie sprawdzili i tak go rodizla :| porod naturalny, rodzila ok 20h :| nie pisze tego zeby cie straszyc bo i takmasz CC ;)

mi z kolei polozna ktora jest obecnie na emeryturze a pracowala w szpitalu w ZG mowila zebym rodizla namiejscu bo w razie "w" i tak do ZG wioza dziecko :|
Obrazek
Avatar użytkownika
aaaniaaa
 
Posty: 17469
Dołączył(a): N sty 23 2005, 01:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Dziunia82 » Wt sie 01 2006, 13:56

Już wróciłam do domku z synkiem, zdecydowałam się na Sulechów i jestem bardzo zadowolona!!! Polecam szczerze ten szpital. Nawet nie wiedziałam, ale przy szpitalu jest szkoła rodzenia refundowana przez NFZ :o
Avatar użytkownika
Dziunia82
 
Posty: 55
Dołączył(a): Cz lis 17 2005, 01:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez Kate » Wt sie 01 2006, 14:12

Dziunia82 napisał(a):Już wróciłam do domku z synkiem, zdecydowałam się na Sulechów i jestem bardzo zadowolona!!! Polecam szczerze ten szpital. Nawet nie wiedziałam, ale przy szpitalu jest szkoła rodzenia refundowana przez NFZ :o


a no jest 8)
Gratulacje synka :)
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Do Dziuni82

Postprzez asioch » Wt sie 08 2006, 06:17

Jesli mozesz to opisz troszke jak bylo w Sulechowie i jak tam w ogole trafilas bo jestem w 38 tc i tez mam miec cc.Bardzo jestem ciekawa bo musze podjac szybka decyzje.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
asioch
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt sie 08 2006, 06:12

Postprzez Kate » Wt sie 08 2006, 08:10

Jeśli masz cc to masz albo skierowanie od gina, albo w karcie ciązy napisane że masz wskazanie do cc, wtedy zgłaszasz się do szpitala w wyznaczonym terminie (ja tak miałam). Dzień wczesniej.. i następnego dnia się zaczyna.
Przebierają Cię w szpitalną koszulę, znaczy sama sięprzebireasz;), dostajez kroplówki, idziesz na salę operacyjną.. przychodzi anestezjolog, tłumaczy co i jak, dostajesz zastrzyk, szybko siękłądziesz, bo działa w mgnieniu oka. Mąż jest wtedy proszony na salę, ubrany w zielony garniturek (zupełnie jak ogórek ;) ). Anestezjolog jest cały czas obok Ciebie i pielęgniarka, pytająjak się czujesz, czy wszystko jest ok?
No i żzeby nie było to dla Ciebie zaskoczeniem, znieczulenie działa na ból a nie na dotyk, więc czasem będziesz czuła jak gin będzie Cię dotykał po brzuchu :D Nawet fajne doświadczenie ;)
A później to już sama rozkosz pokazują Ci maluszka... ja dałam Małej całuska jak jeszcze miałam brzuch rozcięty :D
Później wiozą Cię na salę pooperacyjną, lezysz 12 godzin, później TREZEBA wstać..
Córeczkę miała może po 20 minutach od operacji przy sobie. I nie oddawałam jej już nigdzie, tylko raz do szczepienia :D

Pozdrawiam i życzę pieknego przeżycia :D
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków

Postprzez aaaniaaa » Wt sie 08 2006, 13:25

Dziunia82 napisał(a):Już wróciłam do domku z synkiem, zdecydowałam się na Sulechów i jestem bardzo zadowolona!!! Polecam szczerze ten szpital. Nawet nie wiedziałam, ale przy szpitalu jest szkoła rodzenia refundowana przez NFZ :o


w zg tez mamy szkole rodzenia bezplatna :)
Obrazek
Avatar użytkownika
aaaniaaa
 
Posty: 17469
Dołączył(a): N sty 23 2005, 01:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Postprzez mariuszkowa » So gru 09 2006, 11:47

Jakby tutaj ktoś chciał zajżeć, to powiem krótko :) w Nowej Soli, nie dane by ci było nic z tego, totalna porazka i chamstwo :evil:
Avatar użytkownika
mariuszkowa
 
Posty: 839
Dołączył(a): So lut 04 2006, 19:34
Lokalizacja: Żagań/Warszawa

Postprzez Kate » So gru 09 2006, 13:10

aaaniaaa napisał(a):
Dziunia82 napisał(a):Już wróciłam do domku z synkiem, zdecydowałam się na Sulechów i jestem bardzo zadowolona!!! Polecam szczerze ten szpital. Nawet nie wiedziałam, ale przy szpitalu jest szkoła rodzenia refundowana przez NFZ :o


w zg tez mamy szkole rodzenia bezplatna :)

I tam sama pani ją prowadzi co w Sulechowie :P
Renata, bo ona jest założycielką :D :D :D :D
Obrazek
Obrazek
Kate
 
Posty: 10755
Dołączył(a): Śr lis 26 2003, 01:00
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Lubuskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości