Grudziądzanki-nie mamusie i mamusie :-))).

Moderatorzy: extreme, saba79

Postprzez Kasia_to_ja » Pn paź 02 2006, 10:52

Witajcie Cioteczki!

Właśnie piję kawkę i mam jeszcze kawałek murzynka, mmmm pycha!

Piotrek dziśnie poszedł do przedszkola, bo zaczął kaszleć. Poczekam do jutra jak się nie polepszy to pójdę do Marciniakowej.

witam hehe
nie no młodziutka to ja juz nie jestem, za miesiac kończę 25 lat


no, nie przesadzajcie moje drogie. Bo zaczynam się czuć jak stara baba 8) hihihi
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Postprzez Sylwia 79 » Pn paź 02 2006, 22:59

niebieska to tez jestes mloda mama :)
Ja mam 27 lat a dzis czuje sie jakbym miala 80 :(
Glowa mnie caly dzien boli,kurcze marudze najpierw mezowi teraz wam :(
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Sylwia 79
 
Posty: 6047
Dołączył(a): Śr mar 29 2006, 12:49
Lokalizacja: UK

Postprzez Kasia_to_ja » Wt paź 03 2006, 11:23

Witajcie!
Boli mnie dziś cały bark, kark i nie wiem co jeszcze :( Muszę zmolestować mojego M o masażyk, może mi przejdzie.

Chciałam z Piotrkiem iść do lekarza ale przyjmuje tylko Pieczka :( Do niego nie pójdę. Zobaczymy jak będzie jutro.

Sylwia oczywiście że możemy się spotkać, będzie mi bardzo miło poznać Cię w realu :)

Niebieskaa rzeczywiście, pamiętam że Ty miałaś Przyjęcie w tym roku. A imprezkę miałaś w domku czy gdzieś indziej?
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Ginekolog?

Postprzez żabka25 » Wt paź 03 2006, 11:47

Mam pytanie do jakiego ginekologa chodziłyście, kogo byście poleciły?
Avatar użytkownika
żabka25
 
Posty: 146
Dołączył(a): So sie 26 2006, 11:12

Postprzez Kasia_to_ja » Wt paź 03 2006, 12:09

Mam pytanie; a kto Ty jesteś?
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Postprzez Sylwia 79 » Wt paź 03 2006, 22:06

Sylwia oczywiście że możemy się spotkać, będzie mi bardzo miło poznać Cię w realu :):)

Kasiu a co zapraszasz mnie na zakupy w tym markecie? :D :D :D :D

no wlasnie nowa :) a Ty to kto?
Milo ,ze nas odwiedzilas :)

Znacie moze jakies swoje znajome,ktorych dzieci musza nosic aparat na zeby jak to jest?Bo moja corcia bedzie musiala nosic ale nie zapisali jej na liste oczekujacych.:( Czy to oznacza,ze musze zaplacic za ten sprzet.Z tego co sie dowiedzialam to na jedna szczeke (gorna lub dolna) kosztuje 1500zl :shock: :shock: :shock:
Poleccie mi jakiegos normalnego ortodonte,bo co to za leczenie jak ja mam z corka chodzic co 6 miesiecy :(
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Sylwia 79
 
Posty: 6047
Dołączył(a): Śr mar 29 2006, 12:49
Lokalizacja: UK

Postprzez niebieskaa25 » Wt paź 03 2006, 22:41

Kasia_to_ja przyjęcie miałam w domu, nie było tak źle
Sylwia 79 moja córka też bedzie nosiła aparat na zęby, tyle że ona jest zapisana na listę oczekujących
tak wogole to okazało się ze moja starsza córka ma alergie na roztocza i pleśń, kupę kasy zostawiłam w aptece na te wszystkie lekarstwa i tak co trzy miesiące, szok normalnie
Avatar użytkownika
niebieskaa25
 
Posty: 24
Dołączył(a): Wt maja 09 2006, 21:55

Postprzez Sylwia 79 » Wt paź 03 2006, 23:29

No wlasnie z tego co slysze to wszyscy sa zapisani na liscie na aparat a mi nie zaproponowala :evil: :evil: :evil:
A do jakiego ortodonty chodzisz?I ile czeka sie na aparat?
Ja chyba zminie lekarzacholera nasi lekarze sa do D***
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Sylwia 79
 
Posty: 6047
Dołączył(a): Śr mar 29 2006, 12:49
Lokalizacja: UK

Postprzez Kasia_to_ja » Śr paź 04 2006, 09:44

Hihihi Sylwia w realnym świecie :D ale na zakupy też możemy się kiedyś wybrać 8)

Na temat ortodonty to ja się nie wypowiem , bo nie mam żadnej wiedzy na ten temat :(

Niebieskaa u nas w domu ciężko byłoby zrobić taką imprezkę. Dlatego zdecydowałam się na Czarci Młyn.
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Postprzez żabka25 » Śr paź 04 2006, 16:12

dzięki za odpowiedzi. Fajne forum, nie ma co.
Avatar użytkownika
żabka25
 
Posty: 146
Dołączył(a): So sie 26 2006, 11:12

Postprzez Sylwia 79 » Śr paź 04 2006, 17:53

zabko nie denerwuj sie kazda z nas chodzila do innego lekarza.Kazdy lekarz jest na swoj sposob dobry.Opinie beda zawsze podzielone,jedni chwala jednego drudzy go krytykuja i tak blo ,jest i bedzie.
Ja chodzilam do Borsuka nie narzekam a w pierwszej ciazy chodzilam do Wolskiego i tez nie narzekam.

Pozdrawiam :D :D :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Sylwia 79
 
Posty: 6047
Dołączył(a): Śr mar 29 2006, 12:49
Lokalizacja: UK

Postprzez Kasia_to_ja » Cz paź 05 2006, 11:32

Mam w domu szpital; Piotrek ma początek zapalenia oskrzeli, Kamil katar, M boli gardło a ja mam zapchany nos :( Tylko Paweł jakoś się trzyma.
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Postprzez Kasia_to_ja » Cz paź 05 2006, 11:44

A i jeszcze miałam Wam napisać że w Lidlu jest promocja na pieluszki Cien od 8do 18 kg. Wychodzą po niecałe 35 groszy za sztukę. My ich używamy i jestem zadowolona. Z zewnątrz mają włókninę a nie folię.
Promocja tylko do niedzieli.
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Postprzez Sylwia 79 » Cz paź 05 2006, 13:14

Kasiu to wspolczuje :(
Nie ciekawie,ty to jestes biedna :(

Pojechalam dzis na bioderka sie okazalo,ze wczoraj mialam byc i pocalowalam klamke i jutro mam przyjechac.

We wtorek na operacje ide :cry: :cry: :cry:

a w czwartek moj slubny wyjezdza za granice i niewiem kiedy sie zobaczymy :cry: :cry: :cry:
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Sylwia 79
 
Posty: 6047
Dołączył(a): Śr mar 29 2006, 12:49
Lokalizacja: UK

Postprzez Kasia_to_ja » Cz paź 05 2006, 13:55

Sylwia trzymaj się dzielnie, ja ze swej strony będę we wtorek trzymała kciukasy za udany zabieg.
Widzisz taka to właśnie Polska, że coraz więcej ludzi musi wyjeżdżać aby swoją rodzinkę utrzymać. Wiem że łatwo mi tak pisać ale trzymaj się. W razie czego zawsze możesz liczyć na nas.
Na razie się nie smutkuj tylko korzystaj z obecności ślubnego.

Dla Ciebie na pocieszenie Obrazek
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Postprzez Kasia_to_ja » Cz paź 05 2006, 13:59

Widzę że już mało nas zostało na Grudziądzkim :(
A gdzie jest Aniczka i Ania 1978?

Młoda Mama też rzadko gości :(

Dziewczyny WRACAJCIE
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Postprzez Sylwia 79 » Cz paź 05 2006, 19:53

Dzieki Kasiu :kiss_of_love:

Mam sie cieszyc z obecnosci slubnego :) hehehe tylko,ze on na nocki jeszcze chodzi do pracy.Teraz pracuje od 18-6 i cale popoludnie spi :cry:

Dziewczyny sie gdzies zgubily po drodze :)

laski wracać !!!!!!!!!!!!
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Sylwia 79
 
Posty: 6047
Dołączył(a): Śr mar 29 2006, 12:49
Lokalizacja: UK

Postprzez Kasia_to_ja » Pt paź 06 2006, 08:07

Hejka!

Ojojoj! To nie za ciekawie macie :cry:
A On do Angli jedzie? Ma już pracę zaklepaną czy dopiero będzie szukał?

Pogoda do d***, ale dziś muszę już wyjść z domu z Kamilem i Piotrkiem. Muszę do Lidla lecieć, na szczęście bliziutko :)

Buziaki dla dzieciątek :D
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Postprzez Sylwia 79 » Pt paź 06 2006, 08:58

Jedzie do Angli,ma juz prace zaklepana,mieszkanie.Znajomi zalatwili mu dlatego tu zlozyl w pracy wypowiedzenie i zmyka stad.
Ja juz druga noc mam koszmary.Normalnie spac nie moge a jak zasne to snia mi sie straszne rzeczy.
Denerwuje sie ta operacja najbardziej i jego wyjazdem tez.
No i co najwazniejsze to,ze dzieci zostawie :cry: corcia jest juz duza,ale do maluszka sie tak przywiazalam,ze nawet do glupiego pobliskiego sklepu biore go z soba.
Kurcze jak ja przezyje ten pobyt w szpitalu?:(
Ciekawe ile beda mnie trzymac? :cry:
W dodatku trzeba zrobic zakupy mu na wyjazd a nie ma kiedy,bo caly czas pracuje jeszcze po 12 godz na nocki :cry: :cry: :cry:
Takze cale popoludnie spi.
Jakby doba miala wiecej godzin to bym zdarzyla :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Sylwia 79
 
Posty: 6047
Dołączył(a): Śr mar 29 2006, 12:49
Lokalizacja: UK

Postprzez Kasia_to_ja » Pt paź 06 2006, 10:54

Kochana będzie dobrze. Trzymaj się, wiem że Ci ciężko ale będzie dobrze.
Najważniejsze że mąż nie jedzie w ciemno.
A dzieciaczki bez Ciebie te kilka dni dadzą sobie radę. Wiem że tak będzie.Teraz to przeżywasz, ale te kilka dni miną ani się obejrzysz.

Kamil dziś nie chce zasnąć. Pierwszy raz mam z nim taki problem. Płacze i płacze :(
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Postprzez Sylwia 79 » Pt paź 06 2006, 19:36

Oj bidny :( powiedz mu ze jak ma spac to niech spi bo ciocia Sylwia do niego przyjdzie :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Sylwia 79
 
Posty: 6047
Dołączył(a): Śr mar 29 2006, 12:49
Lokalizacja: UK

Postprzez Kasia_to_ja » Pn paź 09 2006, 11:13

Na szczęście to był jednorazowy wybryk :D

Nocka super :) Kamil spał do 7 :)
Piotruś poszedł dziś do przedszkola, zobaczymy ile zadań domowych przyniesie żeby nadrobić zaległości.

Piję kawkę i jem ciasto marchewkowe, a tu nikogo nie ma :cry:
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Postprzez Sylwia 79 » Pn paź 09 2006, 22:20

Ja jestem,ale na chwilke.
Jutro mam operacje :(
Odezwe sie jak wroce.
Pozdrawiam i trzymajcie kciuki
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Sylwia 79
 
Posty: 6047
Dołączył(a): Śr mar 29 2006, 12:49
Lokalizacja: UK

Postprzez Kasia_to_ja » Wt paź 10 2006, 07:37

Obrazek
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Postprzez Kasia_to_ja » Śr paź 11 2006, 21:58

Sylwia 79 Myślę o Tobie i cały czas trzymam kciuki. Pewnie już jesteś po zabiegu.Trzymaj się :ok_army:
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Postprzez Aniczka79 » Śr paź 11 2006, 22:46

Witajcie 8)
Kope lat 8)
Mam tyle zajęć i pracy ze nie wiem w co łapki włozyć ;)
Sylwiuś widziałam Cię niedawno koło Orła jak szłąś dumnie z wózeczkiem :D , ale tak szybko pomykałaś że już nie biegłam ;)

Zyczę zdrówka dla Ciebie :***

Doczytam jutro cała restę a tym czasem pozdrawiam Was wszystki i wasze maluski :D

Do jutra :***
[/url]
[url=Obrazek[/url]
Obrazek
Avatar użytkownika
Aniczka79
 
Posty: 5623
Dołączył(a): Wt maja 17 2005, 00:00
Lokalizacja: ;) kto pyta nie błądzi ;)

Postprzez Kasia_to_ja » Cz paź 12 2006, 10:03

Aniczka79 nareszcie się pokazałaś :D :D :D wpadaj częściej bo tu już prawie wymarły wątek :? Gdzie jest resza, nie mam pojęcia :(

Sylwia 79 ciekawe jak długo będą Cię trzymać ?
Avatar użytkownika
Kasia_to_ja
 
Posty: 932
Dołączył(a): Pn gru 12 2005, 22:48
Lokalizacja: Cannock

Postprzez MlodaMama » Cz paź 12 2006, 22:11

Hej dziewczynki my z mala chore jestesmy przeziebienie nas dopadlo ale juz powoli przechodzi :D
Niebieska czy ty dzis nie szlas czasem z wozkiem kolo placu zabaw kolo przychodzi w rozowych spodniach? :D Ja bylam na placu zabaw z mala zastanawialam sie czy to ty :!:
Obrazek
Avatar użytkownika
MlodaMama
 
Posty: 1043
Dołączył(a): Cz gru 30 2004, 01:00
Lokalizacja: Grudziadz

Postprzez kubiccy » So paź 14 2006, 10:10

Część dziewczyny!! Wprawdzie jeszcze mój dzidziuś się nie urodził ( dopiero12 tydzień ciąży) ale juz postanowiłam się zapisać na to forum. Miło, że w jednym miejscu znalozlo sie tyle kobiet z Grudziądza :D Chciałabym sie zapytać czy nie wiecie może gdzie mam się zglosić na USG dzidzi. Dostałam skierowanie ze szpitala na Rydygiera na USG tyle, że nie wiem gdzie, czy na szpitalnej maja tam aparat? czy na Rydygiera? Mieszkam od niedawna w Grudziadzu i ciężko mi się połapać :? Wy juz jesteście "po" więc napewno możecie mi doradzić. Pozdrawiam serdecznie

Obrazek
Avatar użytkownika
kubiccy
 
Posty: 23
Dołączył(a): So paź 14 2006, 10:02

Postprzez Sylwia 79 » So paź 14 2006, 19:06

Witajcie jestem juz w domu
Nie wiem od czego zaczac,jestem cala obolala.
Mam szrame na szyi 10 cm jakby mi nozem ktos chcial podrrznac gardlo.Mam dwa szwy na jednym i drugim koncu szramy a srodek jest sklejony specjalna tasma oni to nazywaja sztuczna skora.
Ze slad bede miala tylko delikatny,ale widoczny
No trudno musialam to zrobic,musialam isc na ta operacje.

operacja trwala ok 2 godzin.Najgorsze bylo czekanie na anestezjologa chyba z pol godziny widzialam co sie dzieje na sali operacyjnej.Liczylam sobie lampy,podlaczyli mnie pod rozne aparatury,moje serducho widzialam jak wali na monitorku.
Rozebrali mnie,dali jakas pizdzame szpiatalna i lezalam plackiem.
Zalozyli czepek na glowe,lekarze i reszta ludzi bo bylo ich pelno wygladali strasznie w tych maskach zielonych.
Normalnie lzy lecialy mi ciurkiem i trzeslam sie jak galareta.Przykryli mnie jakas kolderka,ale i tak zimno mi bylo z nerwow.
No,ale pozniej wstrzykneli mi cos tam i zaczelo mi sie krecic w glowie i pozniej juz nic nie pamietalam.
Obudzilam sie juz po wszystkim i musieli mi wlozyc jak juz bylam w narkozie taka rurke do intubacji czy cos takiego,bo jak sie przebudzalam to czulam cos w gardle i za chwile wyciagneli.
Ale tragednia byla dla mnie jak po operacji kazali mi otworzyc oczy a ja nie moglam.
Strasznie mnie bolaly,z bolu plakalam.Wezwali okuliste i slyszalam ,ze mialam i mam nadal podraznione sluzowki i znieczulil mi i wkropil jakies krople pozniej jakas mascia posmarowal i zakleil.
Wszyscy co do mnie przychodzili w odwiedziny to byli przerazeni,bylam cala napuchnieta.
W dodatku zle przyjelam narkoze,zaczelam wymiotowac slina.Pelno tego mialam skad to sie wzielo niewiem.
Takze pierwsze chwile po operacji mialam koszmarne.
Pozniej uslyszalam jak okulista mowil do Laryngologa,ze nie zakleili mi oczu w trakcie operacji i sluzowki sie wysuszyly dlatego tak cierpie.
Do dzis mam problem z oczami mam napuchniete,jeczmien mi wyszedl na jednym oku szok normalnie.
Nigdy nie czulam takiego bolu.Naprawde wolalabym rodzic niz miec ten bol oka.Jakbym igle miala w oku. Moj maz wyjechal wczoraj juz byl na miejscu niewiadomo kiedy wroci nawet plakac nie moge,bo boli mnie szyja

Mieszkam teraz na strzemyku u mamy dopoki nie dojde do siebie.W srode ide na zdjecie szwow i ciekawa jestem jaka blizna zostanie.
Pozniej wynik za 2-3 tyg.No nic pozdrawiam was

Nie mam zbytnio czasu na kompa bo siostrzeniec ciagle siedzi i mnie nie chce wpuscic.
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Sylwia 79
 
Posty: 6047
Dołączył(a): Śr mar 29 2006, 12:49
Lokalizacja: UK

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kujawsko-Pomorskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości