Sposoby na gęste włosy?

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Sposoby na gęste włosy?

Postprzez mamuśka17 » Wt lut 08 2022, 14:21

Każda z nas zawsze marzy o tym, by mieć gęste i długie włosy. Jednak nie każda z nas ma w ogóle taką możliwość. Czy znacie może jakieś sposoby, które mogą nam w tym pomóc? Może jakieś odżywki? Albo suplementy, które wspomogą włosy? Na https://www.peruka.pl/webpage/peruki-zielona-gora.html jest dostępny adres jednego z salonów, gdzie można się udać by kupić perukę. Jednak wiadomo, że lepiej postarać się o własne włosy. Może możecie coś podpowiedzieć?
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Sposoby na gęste włosy?

Postprzez marysienka » Śr lut 16 2022, 23:10

Suplementacja i zdrowa dieta. Ja odkad jem zdrowiej a do tego stosuje mybestbeauty to jest o wiele wiele lepiej z wlosami. Tak samo z cerą i z paznokciami
marysienka
 
Posty: 568
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Sposoby na gęste włosy?

Postprzez sabanek5 » Wt lut 22 2022, 15:01

Może zacznijcie stosować odpowiednie suplementy? Koniecznie sprawdźcie na kolagen w proszku to genialny produkt który powinien wam pomóc. Wiem, że to dobry produkt bo ja sama go stosuję i dlatego wam go polecam.
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Sposoby na gęste włosy?

Postprzez weronika259 » Cz mar 03 2022, 16:10

Czy potrzebujecie czegoś uniwersalnego do każdego typu włosów? Ja właśnie po takie produkty sięgam, bo korzystamy z córką z tej samej pielęgnacji, a mamy trochę inny rodzaj włosów. U obu nas dobrze sprawdza się linia RejuPantenol Inoar. Włosy są dobrze nawilżone, łatwo się je układa i mają zdrowy wygląd.
weronika259
 
Posty: 1274
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Sposoby na gęste włosy?

Postprzez andziala » Pn cze 06 2022, 21:32

Szczerze mówiąc wiele dziewczyn korzysta po prostu z dopinek i tutaj https://violahairextensions.pl/ można je znaleźć. To prosta i efektywna metoda nie tylko na zagęszczenie, ale także przedłużenie włosów. W dodatku w ogóle tego nie widać, że włosy są doczepiane
andziala
 
Posty: 458
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości