Jak leczyć mdłości w ciąży

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jak leczyć mdłości w ciąży

Postprzez marta3333 » Pn sty 04 2021, 15:02

Dziewczyny, moja druga ciąża (12tc+3) myslalam, idzie ku lepszemu a tu...guzik!!! Dziś znów potworne mdłości, najgorsze wymioty od poczatku ciąży, zgaga i zawroty glowy - ciężko wytrzymać, a pod opieką 18 mies.dziecko.Najgorzej jest po południu i na wieczór, opadam z sił.Na szczęście maz po południu przejmuje synka pod swoje skrzydła. W pierwszej ciąży miałam mdłości ale szybko przeszły, teraz umieram....nic ale to nic nie pomaga. Wyprobowalam wszystko...Do kiedy tak cierpialyscie ?? :(((
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 483
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Jak leczyć mdłości w ciąży

Postprzez lelli » Pn sty 04 2021, 15:42

Te mdłości, wrażliwość na zapachy i ból żołądka i wymioty to był dramat. Trwało to jakoś od 3 do końca 5 miesiąca ...chyba nie ma remedium na to, trzeba przetrwać. Nie ma równiez reguły na to, która z nas będzie miała mdlości, a która nie. Czasami bywa tak, ze nie ma się mdłości w drugiej ciąży, a w pierwszej tak... Albo odwrotnie.
Z suplementow polecam Imbifem https://imbifem.pl/ - są to naturalne tabletki na mdłości, całkowicie bezpieczne dla malucha. Nie dam ręki uciąć, ze pomozę ale może dobrze jest spróbować?
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 553
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Jak leczyć mdłości w ciąży

Postprzez Alienora » Cz sty 07 2021, 12:46

Bardzo fajnie się składa, że dzielicie się informacjami w takich tematach.
Alienora
 
Posty: 900
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Jak leczyć mdłości w ciąży

Postprzez merlina » Cz sty 07 2021, 14:15

Każda kobieta i każda ciąża jest inna, czasem po prostu trzeba przeczekać aż minie.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Jak leczyć mdłości w ciąży

Postprzez Zuzka25 » Pn sty 25 2021, 22:04

Mnie mdłości w ciąży nie ominęły. Uznałam, że to normalne i czekałam aż przejdą. Najgorzej zawsze było rano, nie mogłam nic jeść. Tak miałam przez pierwsze trzy miesiące prawie, potem już było dobrze. Najważniejsze, że mała dobrze się rozwijała. Nie działo się nic niepokojącego, a wyniki zawsze w normie. Wybiegając w przyszłość, tak w razie choroby zdecydowaliśmy z mężem o bankowaniu krwi pępowinowej. Bardzo korzystna była oferta Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych, a wszystkie formalności bez wychodzenia z domu załatwione. To taka nasza polisa zdrowotna dla dziecka.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: Jak leczyć mdłości w ciąży

Postprzez chaberka » Pt sty 07 2022, 15:20

mdłości to najmniejszy problem, mnie martwiły krwawienia na poczatku ciąży
chaberka
 
Posty: 173
Dołączył(a): Cz mar 08 2018, 08:26

Re: Jak leczyć mdłości w ciąży

Postprzez sabanek5 » N lut 27 2022, 23:04

Polecam szczerze produkt silicolgel https://silicol.pl to żel doustny, który zwalcza wymioty, ból brzucha czy zgagę. Stosować go mogą dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia. Naprawdę warto mieć ten produkt w domu i go w razie takich dolegliwości stosować. Ja mam i stosuję gdy trzeba.
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Jak leczyć mdłości w ciąży

Postprzez smelka » So cze 25 2022, 20:16

Takie mdłości mogą się niestety długo utrzymywać. To na pewno dodatkowy stres dla przyszłej mamy bo nie wie jak taki stan odbija się na dziecku. Trzeba regularnie odwiedzać ginekologa oczywiście, jeśli zauważy jakieś nieprawidłowości to na pewno szybko podejmie działania. Badania genetyczne też warto wykonać, po 10 tygodniu już badanie nifty pro. Wynik online będzie dostępny do 10 dni roboczych.
smelka
 
Posty: 315
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości