Jedzenie krewetek w ciąży

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jedzenie krewetek w ciąży

Postprzez marta3333 » Wt gru 22 2020, 15:10

Dziewczyny jak to jest z tymi krewetkami w ciazy.

Mozna jeść czy jednak się odradza?
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 479
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Jedzenie krewetek w ciąży

Postprzez justaM » Wt gru 22 2020, 15:43

Paluszki krabowe maja straszny skład. 60% papki pochodzenia rybnego, ale nie wiadomo z jakich ryb, itp., itd. Dodane wzmacniacze smaku i wiele innych dodatków. Rozsądnie jest ich nie jeść nie tylko w czasie ciąży, ale ogólnie. Jak lubisz sushi to możesz śmiało robić sama w domu. Możesz nawet robić wersję weganska z warzywami. Mi zrobienie zestawu na dwie osoby na kolację zajmuje może z godzinę, półtorej, a jest o wiele taniej niż w restauracji, a mam do tego pewność że używam naprawdę czystych składników bez konserwantów, dodatków itp. Do tego robie sobid zapas do pudeleczka i jak jestem glodna to po prostu podjadam sobie pare kawalkow w ciągu dnia. Na lato super mi to robi, bo nie muszę nic robić na ciepło, a jestem smacznie najedzona. Dodaje tofu, żeby było więcej białka w takim daniu, awokado, żeby były zdrowe tłuszcze i paprykę, ogórka, szparagi, pędy bambusa, mini kolby kukurydzy.
Na tej stronie jest dokładniej opisane czy jeść krewetki w ciąży
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 544
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Jedzenie krewetek w ciąży

Postprzez salamandiks4 » Śr cze 16 2021, 20:34

Jeżeli chodzi o mnie to bardzo często zamawiam pizzę lub obiad w restauracji https://www.pizzadalmacja.pl/ . Mają doskonałą pizze i inne dania, które można zakupić w bardzo dobrej cenie, a wszelkie zamówienia może złożyc online lub przez aplikację.
salamandiks4
 
Posty: 1092
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Jedzenie krewetek w ciąży

Postprzez sabanek5 » N lut 27 2022, 13:48

Moim zdaniem w przypadku produktów spożywczych warto posiadać sprawdzone sklepy, aby zawsze uzyskac najwyższą jakość. W moim przypadku korzystam wyłącznie z produktów sklep masarski , ponieważ oferuja najwyższą jakość w rozsądnej cenie.
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Jedzenie krewetek w ciąży

Postprzez weronika259 » Śr sty 17 2024, 12:47

O takich ważnych kwestiach, jak żywienie w ciąży warto porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym. Ale jeśli będziecie mieli ochotę na krewetki nie będąc w ciąży, to śmiało korzystajcie z wielu różnych przepisów. Szczególnie zwróćcie uwagę na krewetki z oferty https://fierseafood.com/ , jeśli lubicie świeże produkty!
weronika259
 
Posty: 1270
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

cron