bezpieczna farba do włosów

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

bezpieczna farba do włosów

Postprzez misi3k » Pt maja 08 2020, 09:50

moja córka jest alergiczką, kiedy skończyła 30 lat zaczęły u niej pojawiać się pierwsze siwe włosy... to u nas rodzinne, więc mówiłam jej żeby się nie martwiła, koniecznie chciała pomalować swoje włosy, wstydziła się tej siwizny. Powiedziałam, że jej pomogę i zaczęłam szukać bezpiecznej dla niej farby, która nie wywoła reakcji alergicznej, tak też trafiłam na Naturalną farbę producenta Color&Soin Sprawdziłam, że nie ma w składzie amoniaku, a jedynie składa się z cennych olejków i protein które dodatkowo odżywiają włosy, zrobiłyśmy próbę alergiczną i wszystko było ok :) Teraz Natalia cieszy się pięknymi, brązowymi włosami bez znaku siwych pasemek :) polecam wszystkim kobietom!
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: bezpieczna farba do włosów

Postprzez smelka » Wt maja 19 2020, 22:54

A moja siostra po 30-tce zaczęła łysieć. Szukała przyczyny, prawdopodobnie wina zbyt silnych leków. Nie jest powiedziane czy włosy jeszcze odrosną. Na szczęscie można teraz kupić takie peruki https://perukisklep.pl/peruki-medyczne/ w których nie tylko wygląda się w pełni naturalnie ale które przede wszystkim są zupełnie bezpieczne dla skóry głowy i nie powodują podrażnień nawet gdy są noszone cały dzień.
smelka
 
Posty: 314
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: bezpieczna farba do włosów

Postprzez andziala » Pt lip 30 2021, 20:17

Moja mama bardzo sobie chwali ten toner do włosów silver https://lavandin.pl/pl/products/fanola- ... 23797.html . Ma już siwe włosy, a dzięki temu tonerowi odzyskują one biel i blask. Bardzo ładnie się prezentują muszę przyznać, jakby dopiero co wyszła od fryzjera :)
andziala
 
Posty: 456
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: bezpieczna farba do włosów

Postprzez Sabrina » N sie 01 2021, 16:30

Przy każdej farbie należy zrobić test na uczulenie, nawet takiej "naturalnej". Nie ma nic bardziej naturalnego niż henna, a ta uczula jak diabli.
____________________________________
obsługa prawna Poznań
Sabrina
 
Posty: 119
Dołączył(a): Cz cze 07 2018, 14:31

Re: bezpieczna farba do włosów

Postprzez litka2 » Śr sie 11 2021, 09:46

Nie polecam, maskować siwizny, farbą do włosów. O wiele lepszym rozwiązaniem, jest zastosowanie preparatu o nazwie GR-7. Preparat pozbawiony jest farby koloryzującej, a jego działanie oparte jest wyłącznie na odpowiednim odżywianiu włosa. Poprzez cofanie siwienia z udziałem GR7 osiąga się naturalny kolor włosów, co jest niemal niemożliwe w przypadku koloryzacji i chęci zamaskowania siwizny
litka2
 
Posty: 270
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38

Re: bezpieczna farba do włosów

Postprzez mamuśka17 » Wt sie 24 2021, 15:47

Na temat kosmetyków i właśnie farb do włosów można poczytać wiele informacji na różnych portalach jak np. https://wntt.pl/ czy innych. Gdzie każdego dnia są publikowane różne artykuły na różne tematy. I dopowiadają na nasze pytania. Moim zdaniem, jeśli chodzi o farby do włosów to najlepsze będą te naturalne.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: bezpieczna farba do włosów

Postprzez litka2 » Wt lis 09 2021, 11:12

Nie farbuj siwych włosów. Moim zdaniem o wiele lepszym sposobem, by się ich pozbyć, jest zastosowanie tego preparatu - https://gr-7.eu/. Jego skuteczność została udowodniona. Na efekty nie trzeb długo czekać, ponieważ już po 7 dniach widać pierwsze efekty stosowania preparatu.
litka2
 
Posty: 270
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38

Re: bezpieczna farba do włosów

Postprzez Alienora » Śr lis 24 2021, 23:31

Wybór odpowiedniej farby do włosów nie jest łatwą sprawą, więc fajnie że dzielicie się tutaj doświadczeniami.
Alienora
 
Posty: 896
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości