Mieśnie kegla

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Mieśnie kegla

Postprzez sake » So lut 29 2020, 23:34

Cwiczycie jest moze we wlasnym zakresie? Podobno mozna miec problemy w roznym wieku zwiazane z nietrzymaniem moczu.
sake
 
Posty: 44
Dołączył(a): Śr wrz 06 2017, 22:53

Re: Mieśnie kegla

Postprzez dobramama » Wt mar 03 2020, 12:16

Potwierdzam to co piszesz ponieważ moja znajoma miała swego czasu podobne problemy. Nie wiem czy to zależy do końca od wieku ale w trakcie miała już ponad 40 lat. W praktyce to znacznie więcej kobiet niż mężczyzn cierpi na nietrzymanie moczu. Przybierać może ono różne formy, czasem jest to kilka niekontrolowanych kropel moczu podczas wysiłku fizcznego lub kichnięcia, innym razem jest to silna potrzeba oddania moczu. Niestety jest to bardzo krępujące przez co może nawet powodować wycofanie się życia towarzyskiego. Lekarze najczęściej polecają ćwiczenia mieśni kegla odpowiedzialnego za to schorzenie. Oczywiście o wiele skuteczniej będzie zapobiegać niż leczyć, a dodatkowo możemy pokusić się o kulki gejszy cena jest przystepna - https://plumbum.com.pl/pl/p/KULKI-PROGR ... OMPLET/100 Pomogą osiągnąć zamierzone rezultaty o wiele szybciej. Pamiętaj o jednym, o zdrowie trzeba dbać każdego dnia.
dobramama
 
Posty: 45
Dołączył(a): Pn gru 18 2017, 20:25

Re: Mieśnie kegla

Postprzez misi3k » Pn kwi 27 2020, 13:22

oczywiście, że lepiej jest zapobiegać, jednak wiele z nas za późno o tym myśli… ja niestety należę do tej grupy kobiet, ale nie daje za wygraną i próbuje różnych rozwiązań, niedawno trafiłam na informacje o tamponach na nietrzymanie moczu – Uritam trochę o nich poczytałam i zamówiłam jedno opakowanie, sprawdziły się świetnie, na początku trochę się obawiałam i nosiłam wkładki, ale teraz czuje się w pełni komfortowo. Wygodna aplikacja i możliwość skorzystania z różnych rozmiarów, nie ma co się zastanawiać ;)
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron