Stomatolog dziecięcy

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Stomatolog dziecięcy

Postprzez KaroLinka26 » Śr cze 26 2019, 08:35

Witajcie,
poszukuję sprawdzonego stomatologa dziecięcego - chcę zaprowadzić moje maluchy na pierwszą wizytę i nie chcę, żeby się bały. Czy któraś z mam może mi polecić fajnego dentystę w Warszawie z podejściem do dzieci?
Pozdrawiam
KaroLinka26
 
Posty: 95
Dołączył(a): Pt gru 16 2016, 15:44

Re: Stomatolog dziecięcy

Postprzez Alienora » Pn sie 26 2019, 11:08

Znalezienie odpowiedniego dentysty dla dzieci nie jest prostą sprawą i sama doskonale o tym wiem. Na szczęście udało mi się zdecydować na usługi lecznicy - https://stomatologia.citomed.pl/ Mają specjalistów, z niesamowitym podejściem do dzieci. Dodatkowo w ich ofercie znajdziecie leczenie przy pomocy gazu rozweselającego. Jestem pewna, że jeśli wybierzecie ich usługi będziecie tak samo zadowoleni jak ja :)
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Stomatolog dziecięcy

Postprzez Zuzka25 » Pt sie 30 2019, 17:43

Ważne, żeby dziecko się nie zraziło.
Zuzka25
 
Posty: 208
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 00:18

Re: Stomatolog dziecięcy

Postprzez Antyloppka » Śr gru 18 2019, 14:54

Ja na obecną chwilę poszukuję jakiegoś dobrego gabinetu we Wrocławiu, gdzie bez stresu mogłabym wybrać się z dzieckiem?
Antyloppka
 
Posty: 257
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: Stomatolog dziecięcy

Postprzez Polanka » Śr gru 18 2019, 15:32

Moja znajoma usuwała kiedyś przebarwienia zębów we Wrocławiu tu. Mówiła, że to dobry gabinet, może więc warto przejść się właśnie do nich?
Polanka
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Stomatolog dziecięcy

Postprzez sabanek5 » Cz mar 12 2020, 22:21

Dla każdego kto mieszka w tarnowskich górach i szuka miejsca gdzie przyjmuje na prawdę dobry i doświadczony dziecięcy stomatolog Tarnowskie Góry, polecam ten gabinet http://www.stomatologia-pachonscy.pl/ . Przyjmują tutaj tylko doświadczeni lekarze i jak najbardziej możecie bez problemu wybrać się tutaj ze swoim dzieckiem. Sprawdźcie sami, na prawdę warto
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Stomatolog dziecięcy

Postprzez House » Pt paź 23 2020, 10:39

Wybierajcie przede wszystkim stomatologów mających dobre opinie i cieszących się popularnością, bo wtedy można być znacznie spokojniejszym o jakość wykonywanych usług. Takie sprawdzone gabinety zazwyczaj wyposażone są we wszystkie potrzebne materiały stomatologiczne i odpowiednie narzędzia pracy, a to całkiem ważna sprawa. :)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

cron