Lekarz medycyny estetycznej w Krakowie

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Lekarz medycyny estetycznej w Krakowie

Postprzez lelli » So maja 25 2019, 16:35

Czy macie namiary na kogoś?

Mam problem z kilkoma zmarszczkami ( starość nie radość) i chciałabym skonsultować ich usunięcie.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Lekarz medycyny estetycznej w Krakowie

Postprzez Macadamia » Pn maja 27 2019, 14:09

A czy te zmarszczki na pewno wynikają z wieku? Pytam, bowiem czasem jest tak, że na skutek braku któregoś z zębów warga zapada się i tworzy się nieestetyczna pionowa zmarszczka. Na taką zmarszczkę nie pomogą żadne kremy czy botoks - tu jedyną opcją jest uzupełnienie brakującego zęba. Do tego najlepiej wykorzystać implanty. W Krakowie bardzo dobre implanty wykonują doświadczeni stomatolodzy z Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Jeśli Twój problem ze zmarszczkami wynika własnie z braku zębów to udaj się do nich na konsultację.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: Lekarz medycyny estetycznej w Krakowie

Postprzez marta3333 » Śr maja 29 2019, 08:24

Jakby chciała tutaj zapytać o stomatologa to by na pewno o stomatologa sie zapytała ;) A koleżanka pyta się konkretnie o lekarza medycyny estetycznej
Polecam zapisanie się do tej kliniki:
https://bonadea-krakow.net.pl/
Wykonywałam tam zabieg depilacji laserowej. Zabieg przeprowadzony szybko i praktycznie bezbolesnie. Przed jego wykonaniem przeprowadzony został szczegółowy wywiad. Pani wykonująca zabieg odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Sam zabieg przeprowadzony został profesjonalnie i w miłej atmosferze. Jeśli chodzi o ceny to są bardzo konkurencyjne na tle innych gabinetów w Krakowie.

W przyszłym tygodniu natomiast wybieram się na pierwszy botoks :)
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 464
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Lekarz medycyny estetycznej w Krakowie

Postprzez marysienka » N cze 02 2019, 14:26

kochana tez miałam klopot ze zmarszczkami... dlugo sie wahalam czy udac sie do kliniki i cos z tym zrobic ale w koncu stwierdzilam, ze raz sie zyje! nie ma na co czekac bo lata leca a jak cos wprawia nas w zle samopoczucie i kompleksy, a jest mozliwosc zeby to zmienic to sprawa jest prosta :) z wlasnego doswiadczenia moge polecic klinike Dermed, jak cokolwiek robie to tylko u nich, profesjonalisci w kazdym calu
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron