Jaki zabieg na rozstępy na brzuchu

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jaki zabieg na rozstępy na brzuchu

Postprzez lelli » Śr maja 22 2019, 06:58

Czy ktoś ma podobny problem z rozstępami jakie mam na brzuchu po porodzie?

Smarowałam się oliwkami ale to na nic. Wygląda to ogólnie dramatycznie. Co robić?
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Jaki zabieg na rozstępy na brzuchu

Postprzez justaM » Śr maja 22 2019, 08:44

W okresie po porodzie dobre efekty daje karboksyterapia - terapia dwutlenkiem węgla przyspiesza gojenie ran skóry, likwiduje rozstępy, redukuje zwiotczenia poporodowe.

Poprawia ukrwienie skóry
Zmniejsza blizny
Sprawia, że rozstępy stają się mniej widoczne

Na stronie możesz sobie więcej o zabiegu poczytać: http://markemed.com.pl/czy-dwutlenek-we ... sze-cialo/
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 526
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Jaki zabieg na rozstępy na brzuchu

Postprzez marysienka » Pt cze 21 2019, 17:48

a laser? wiem, ze potrafi zdzialac cuda, sama mialam ten problem po porodzie, niestety pojawilo sie dosc duzo rozstepow i bardzo nieestetycznie to wygladalo :( poszlam do kliniki Dermed w Krakowie bo moja kolezanka miala tam tak samo usuwane i u niej widzialam naprawde super zmiane
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Jaki zabieg na rozstępy na brzuchu

Postprzez Polanka » Cz lip 04 2019, 14:17

Sama mam po ciąży straszne rozstępy i mocno rozważam zabieg, dzięki któremu uda mi się je choć zminimalizować. Ostatnio natrafiłam przy okazji robienia USG brzucha w tej klinice w Warszawie na ciekawą ofertę zabiegów na rozstępy.
Polanka
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Jaki zabieg na rozstępy na brzuchu

Postprzez Frozen » So sie 17 2019, 22:48

Taka jest niestety kolej rzeczy drogie panie.... i albo sie z tym pogodzimy albo bedziemy próbować pozbyc sie tych 'pamiątek'. Po 3 ciązy tez moj brzuch woła o pomste do nieba. Tutaj pisza o klinice beauty address http://krolestwokobiet.pl/sposoby-na-je ... a-pieknie/ i opcji zabiegu endermologii na zasadzie masażu rolką działającą pod wpływem różnych ciśnien. Sa jeszcze oczywiscie peelingi chemiczne złuszczajace naskorek. Probowalyscie?
Frozen
 
Posty: 125
Dołączył(a): N sty 14 2018, 23:12


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości