Warszawa wybielanie zębów

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Warszawa wybielanie zębów

Postprzez KaroLinka26 » Wt kwi 30 2019, 09:27

Hej,
szukam dobrego gabinetu dentystycznego, w którym będę mogła wybielić zęby. Wszystkie są wyleczone i w pełni zdrowe, więc nie ma przeciwwskazań co do tego, żebym mogła je wybielić. Czy ktoś z Was wybielał zęby w DentalMed w Warszawie? Moja znajoma wysłała mi ich stronę, ale nie korzystałam nigdy z ich usług. Może ktoś z Was wie, jak wyglądają wizyty w tym gabinecie? Proszę o poradę.
Pozdrawiam :)
KaroLinka26
 
Posty: 95
Dołączył(a): Pt gru 16 2016, 15:44

Re: Warszawa wybielanie zębów

Postprzez smelka » N maja 26 2019, 22:49

W Ober Clinic? ja tam leczę zęby i jakbym miała jakiś gabinet stomatologiczny polecać to tylko ten. Na Chałubińskiego się znajdują, leczą i prywatnie i na NFZ, bardzo dobre pakiety na higienizację mają, dopiero co korzystałam. O wybielanie trzeba pytać, moje zęby są naturalnie białe i po piaskowaniu już dobrze wyglądają.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Warszawa wybielanie zębów

Postprzez Alienora » Wt maja 28 2019, 10:28

W temacie jakim jest wybielanie zębów chciałabym Wam polecić również zajrzeć na stronę https://denthelp.pl/ . Jest to sklep dentystyczny, gdzie znajdziecie specjalistyczne produkty takie jak intensywnie wybielająca pasta do zębów, które są dużo tańszą opcją niż zabieg, a według mnie działają bardzo podobnie. Ja jakiś czas temu zainwestowałam i szczerze mogę powiedzieć, że w moim przypadku był to po prostu strzał w dziesiątkę ;)
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Warszawa wybielanie zębów

Postprzez Adamek000 » Pt gru 06 2019, 14:26

A może wystarczy zastosować jakąś sprawdzoną domową metodę?
Adamek000
 
Posty: 246
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 16:53

Re: Warszawa wybielanie zębów

Postprzez Polanka » Pt gru 06 2019, 15:11

Domowa metoda nigdy nie będzie tak skuteczna jak ta w gabinecie. W Warszawie świetnie wybielają zęby tu. Co więcej, taka usługa wcale nie jest jakoś wybitnie droga.
Polanka
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Warszawa wybielanie zębów

Postprzez merlina » Pt kwi 02 2021, 12:50

Naturalnie zęby nigdy nie są śnieżnobiałe, ale nawet domowymi sposobami można je bardziej wybielić, żeby były ładniejsze. Kliknij i sprawdź, co jeść, czego nie jeść, a także jakie zabiegi stosować, by mieć białe i czyste zęby.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości