woda

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

woda

Postprzez marysienka » Cz sty 31 2019, 22:35

jak przekonac moją babcie, zeby piła w ciagu dnia wiecej wody, wiem ze w jej wieku to bardzo wazne no ale... nie idzie jej przegadac, w ogole do niej nie dociera ze to moze miec zly wplyw na jej zdrowie
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: woda

Postprzez nastka29 » Wt lut 05 2019, 13:22

Hahaha to jak rozmowa z moja babcia.. rownie dobrze moge rozmawiac ze scianą :D Moja babcia to schorowana starsza osoba, uparta strasznie i nie da sie jej przegadac bo ona ma swoja racje i kropka. Przeczytalam jej ten artykul https://www.darnatury.pl/blog/article/SENIORZE_PIJ_WODE i uswiadomilam jak wazna jest woda w codziennym spozywaniu. Sa tez opisane zamienniki w nabiale czy owocach ktore pomagaja nawodnic organizm. Moze twojej babci tez to przemowi do rozsadku :P
nastka29
 
Posty: 155
Dołączył(a): N sie 13 2017, 20:29

Re: woda

Postprzez illona » Śr lut 13 2019, 20:24

Moją mamę też ciężko przekonać do picia dużej ilości wody ale podaje jej też elektrolity do picia dzięki czemu wiem że poza odpowiednim nawodnieniem dostarcza też organizmowi potrzebne mikroelementy
illona
 
Posty: 111
Dołączył(a): Pn kwi 17 2017, 17:14

Re: woda

Postprzez sabanek5 » Wt paź 12 2021, 11:01

Mowa tutaj o wodzie. Gdyby ktoś zauważył w swoim domu jakieś problemy z wodna instalacją to zgłoście się do firm która oferuje lokalizacja wycieków z kanalizacji to oni znajdą nieszczelność szybko sprawnie bo mają odpowiednie sprzęty i sprawdzone metody. Naprawia instalacje wodną i tez osuszą budynek jeśli będzie taka potrzeba. Ja zawsze wybieram tylko najlepszych i sprawdzonych fachowców.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: woda

Postprzez andziala » Pn lip 18 2022, 22:26

Bez wątpienia woda jest bardzo zdrowa i to nią przede wszystkim powinniśmy się nawadniać. Poczytajcie o tym na blogu https://whisbear.com/pl/blog/trzy-krople-wody/ gdzie także została poruszona kwestia nawadniania organizmu w trakcie ciąży
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: woda

Postprzez salamandiks4 » Śr mar 15 2023, 19:07

Jeżeli chodzi o moją firmę, to wszystkie dystrybutor filtrujący wodę do firm Poznań zamawiam u sprawdzonego producenta, gdzie jestem pewien jakości oraz wykonania. W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: woda

Postprzez weronika259 » Wt lip 18 2023, 12:03

Woda pełni ogromną funkcję w naszym życiu, dlatego warto pamiętać o odpowiednim nawodnieniu. Rozglądając się za jak najlepszą wodą, natknęłam się na tą: http://iwoniczanka.pl/ . Iwoniczanka jest w szklanych, zwrotnych butelkach, a do tego mają swoje laboratorium, w którym na bieżąco sprawdzają jakość wody.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości