wanna czy prysznic?

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

wanna czy prysznic?

Postprzez Malgoska6 » Pt gru 14 2018, 20:41

jak w temacie - wolicie długą, relaksującą kąpiel w wannie czy szybki prysznic? ja zdecydowanie wolę poleżeć w wannie pełnej piany i trochę się zrelaksować, szczególnie po ciężkim dniu:)
Malgoska6

Re: wanna czy prysznic?

Postprzez faustyna » Pt gru 14 2018, 20:45

U nas niestety jest zbyt mała łazienka, dlatego jestem zmuszona używać prysznica;) Też na początku ubolewałam, bo w domu rodzinnym mieliśmy wannę i byłam przyzwyczajona do tego że mogę na przykład w piątek wyciągnąć kopytka i się odprężyć w wannie. Cóż takie już są uroki mieszkań w mieście- małe łazienki;) Ale brak wanny rekompensuję sobie zapachem moich ulubionych żeli pod prysznic: https://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic, które dość długo utrzymują się na ciele. Dzięki czemu jeszcze dłuuuugo po wyjściu spod prysznica czuję na sobie zapach mojej ukochanej gruszki:)
faustyna

Postprzez Borycina5 » Pt maja 17 2019, 10:18

Widziałam, że nawet w małej łazience idzie sprytnie upchnąć kabinę i wannę, albo wannę z funkcją prysznica, taką zabudowaną :D
Dzięki temu nie trzeba rezygnować z długich kąpieli. Dużo miejsca można zaoszczędzić dzięki szafkom łazienkowym na wymiar, w Krakowie takie robią :)
Borycina5

Postprzez sabanek5 » Pn paź 28 2019, 19:14

Cześć. Zdecydowanie polecam prysznic bo jest bardziej praktyczny. Niestety jeżeli mieszkacie ze starszymi to polecam Wam zakupić krzesełko pod prysznic aby ułatwić korzystanie z łazienki Waszym dziadkom czy rodzicom. Jest to świetne rozwiązanie które chwali wiele osób. Naprawdę warto skorzystać.
sabanek5

Powrót do Zdrowie i uroda