Gdzie na botoks w Krakowie

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Gdzie na botoks w Krakowie

Postprzez marta3333 » Śr gru 12 2018, 08:22

Dziewczyny szukam jakiejś dobrej krakowskiej kliniki medycyny estetycznej do której mogłabym zapisać się na botoks.

Co polecicie?

I na jakie efekty można się tutaj nastawić?
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 464
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Gdzie na botoks w Krakowie

Postprzez justaM » Śr gru 12 2018, 12:43

Hej.Zapisz się do Cliniqmed https://cliniqmed.pl/oferta/medycyna-es ... marszczek/ - tutaj masz kontakt.
'
Przygotowanie do zabiegu botoksem nie wymaga specjalistycznych badań ani diagnostyki. Iniekcje botoksu można wykonać praktycznie “od ręki” – oczywiście pod warunkiem, że lekarz nie stwierdził żadnych podstaw do dyskwalifikacji . Przed wykonaniem iniekcji skóra twarzy zostaje odtłuszczona i zdezynfekowana. Ważna uwaga : najlepiej na zabieg botoxu stawić się już ze zmytym makijażem (lub przygotować się na to, iż lekarz może uznać to za konieczne przed rozpoczęciem wstrzykiwania botoksu). Z reguły, przed zastrzykami botoksowymi nie podaje się znieczulenia – nie bolało mnie, sama nie potrzebowałam znieczulenia.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 526
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Gdzie na botoks w Krakowie

Postprzez marysienka » N cze 02 2019, 14:59

jesli to ma byc dobra klinika, to moge polecic Dermed,ja akurat odwiedzam ten w Katowicach bo mam blizej, ale w Krakowie tez maja, robilam tam kilka zabiegow, zawsze wychodzilam zadowolona, maja swietnych specjalistow i naprawde bogata oferte
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

cron