Czy warto jest kupować drogie okulary przeciwsłoneczne

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Czy warto jest kupować drogie okulary przeciwsłoneczne

Postprzez justaM » Pn wrz 24 2018, 09:07

Warto Waszym zdaniem zainwestować w markowe okulary przeciwsłoneczne? Ray-Ban/Calvin Klein/Karl Lagerfeld itd.? wiadomo jest to wydatek rzędu 500-1000 zł i sama mam wątpliwości, więc pytam się czy wy wydałybyście taką kwotę na okulary czy waszym zdaniem to strata kasy?
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 544
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Czy warto jest kupować drogie okulary przeciwsłoneczne

Postprzez lelli » Pn wrz 24 2018, 10:47

Moim zdaniem warto. Bo nie płacisz tutaj jedynie za firme ale za filtry, które w takich okularach sa o wiele lepszej jakości niż w standardowych modelach oprawek....

Zerknij sobie tutaj:
https://aurum-optics.pl/c/4451/ray-ban- ... eczne.html
Aktualnie w sklepie jest sporo promocji na firmę Rayban, która moim zdaniem ma jedne z lepszych oprawek okularów przeciwsłonecznych. Jakość oprawy i soczewek jest wyższa, okulary są trwalsze, wygodniejsze od sieciówkowych. Oprawki z czasem nie będą Ci się wyginały. Sama mam jedna parę przeciwsłonecznych, druga parę korekcyjnych.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Czy warto jest kupować drogie okulary przeciwsłoneczne

Postprzez smelka » Pt sty 25 2019, 21:03

Pewnie, że warto, takie okulary są i dobrej jakości i świetnie wyglądają. Wcale nie chodzi o markę i "szpanowanie", jakość się liczy dla mnie przynajmniej. Mam Ray Ban właśnie okulary, jak kupowałam soczewki miesięczne to znalazłam dobrą ofertę i skorzystałam, to jakaś promocja była i niecałe 600 zł zapłaciłam. A mam je już jakiś czas i naprawdę świetnie się noszą.
smelka
 
Posty: 314
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Czy warto jest kupować drogie okulary przeciwsłoneczne

Postprzez Polanka » Pt lis 22 2019, 12:11

Oczywiście, że warto. Im droższe okulary tym bezpieczniejsze. Chodzi tu o filtry chroniące oko.
Polanka
 
Posty: 338
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Czy warto jest kupować drogie okulary przeciwsłoneczne

Postprzez Martyncia » Pt lis 22 2019, 12:14

A ja myślę, ze nie zawsze. Czasem jednak cenę mogą zrobić mega wypasione oprawki. Myślę, że o takie rzeczy warto po prostu pytać w doświadczonych salonach optycznych, takich jak chociażby http://eurooptyka.pl/ z Krakowa.
Martyncia
 
Posty: 318
Dołączył(a): Wt maja 08 2018, 09:43


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

cron