Pramolan

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Pramolan

Postprzez ZuzannaCh » Cz gru 21 2017, 12:45

Otrzymałam niedawno od swojego lekarza psychiatry lek o nazwie Pramolan i chciałam polecić go każdej kobietce z tymi określonymi problemami zdrowotnymi. Wiele osób wstydzi się leków psychotropowych oraz boi się ich, woli się męczyć samemu. Prawda jest taka, że jeżeli przyjmujemy je z głową i stosujemy się w 100% do zaleceń lekarza, to takie leki potrafią pomóc w wielu problemach. Nie bójmy się zasięgnąć pomocy psychiatry, nie wiem z jakiego powodu jest to temat tabu dla wielu osób. Uzależnienie, problemy bez leków itd to bardziej powielane przez pokolenia mity (oczywiście nie mówimy tutaj o bardzo poważnych schorzeniach). Należy we wszystkim mieć umiar jednak ten lek https://www.apteka-melissa.pl/produkt/pramolan-50-mg-56-tabl-powlekanych,15392.html naprwadę działa dobrze. Nie miałam żadnych problemów po nim, nie występowały żadne poważne skutki uboczne, a pomógł mi dosłownie po 2 tygodniach. Cały czas go biorę i jeżeli będziecie miały taką sytuację, że będzie potrzebna pomoc lekarza psychiatry - polecam zapytać właśnie o ten lek.
ZuzannaCh
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz gru 21 2017, 12:19

Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron