Kupić loreal infallible 24h?

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Kupić loreal infallible 24h?

Postprzez pesta » N kwi 16 2017, 08:49

Hejka, używacie takich podkładów? Ja jeszcze nie miałam okazji, rzadko nakładam makijaż i przeważnie są to tylko kremy bb i sporadycznie puder sypki. O tych loreala słyszałam że są dobre, a zależy mi głownie na trwałym i takim który nie zostawia smug
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: Kupić loreal infallible 24h?

Postprzez Fafjo » Wt kwi 18 2017, 11:26

Ten podkład to bardzo dobry wybór. O jego właściwościach możesz przeczytać na stronie loreala http://www.lorealparis.pl/makijaz/cera/ ... h-125.aspx Smug nie będzie, a trwałość ma nawet do 24h. To bardzo dużo, cała doba. A my przecież potrzebujemy trwałości podkładu najwyżej na cały dzień, a nie aż na dobę...
Fafjo
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt kwi 18 2017, 11:19

Re: Kupić loreal infallible 24h?

Postprzez Martyncia » Śr kwi 17 2019, 09:58

Jeśli chodzi o mnie, to słyszałam ostatnio, że tutaj mają doskonałą bazę pod podkład! Znacie może ten sklep, albo tą firmę?
Martyncia
 
Posty: 318
Dołączył(a): Wt maja 08 2018, 09:43

Re: Kupić loreal infallible 24h?

Postprzez Alienora » Cz kwi 30 2020, 23:14

Ja chyba jednak wolałabym zainwestować w trochę inną markę podkładu. Ten o którym wspomniałaś był całkiem ok, ale jednak moja skóra zdecydowanie lepiej czuje się, kiedy używam podkładu marki Makeup Revolution. W ogóle jakoś upodobałam sobie ostatnimi czasy te ich serie kosmetyków i uważam, że są naprawdę profesjonalistami i dobrze działają na moją skórę ich kosmetyki. Na stronie https://www.ezebra.pl/pl/producers/make ... 09851.html udało mi się właśnie ostatnio znaleźć ich paletę cieni Revolution Reloaded w jakiejś promocyjnej cenie. Zamówiłam sobie od razu dwie, bo z tego co pamiętam to w przypadku tego konkretnego artykułu zdarza się, że jest bardzo szybko wyprzedawany wszędzie. A jak to wygląda w Waszym przypadku ? Robicie duże zakupy kosmetyczne przez internet czy raczej podchodzicie do takich spraw mocno konserwatywnie i musicie sami przejść się do stacjonarnego sklepu i naocznie sprawdzić co możecie potencjalnie kupić :) ? Bardzo mnie to ciekawi jak to u Was wygląda.
Alienora
 
Posty: 896
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości