Operacja na powieki górne

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Operacja na powieki górne

Postprzez marta3333 » Pt sty 27 2017, 10:52

witam,
Ostanio powaznie zastanawilam sie nad zrobieniem korekcji powiek gornych.Mam oczy gleboko osadzone ,albo raczej strasznie wiszaca skore powiek.

Czy ktoś miał taka operację?
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 481
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Operacja na powieki górne

Postprzez lelli » Pt sty 27 2017, 11:05

Tak. Zdecydowałam się na zabieg ponieważ nie mogłam się już patrzeć na swoje oczy. Mam opadające powieki i nie wyglądało to za specjalnie. Oczy wydawały się o wiele mniejsze niż są w rzeczywistości.
Zabieg miałam wykonany w Clinica Dermatologica w Gdańsku: http://clinicadermatologica.pl/zabiegi/plastyka-powiek/ . Trwał może pól godziny. Nie był bolesny. No i szybko doszłam do siebie.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Operacja na powieki górne

Postprzez milaN83 » Pt maja 19 2017, 12:35

Operacja powiek górnych to czasami konieczność, nie warto zwlekać z decyzją o zabiegu zbyt długo. Dokonałaś słusznej decyzji i dopiero teraz zobaczysz jak wzrośnie jakość Twojego życia.
BeautyExpert - piękno kobiecego ciała w pigułce
milaN83
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt mar 07 2017, 10:28

Re: Operacja na powieki górne

Postprzez Modda » Pn sie 28 2017, 12:30

Miałam identyczna sytuację z opadającymi powiekami. Ja na zabieg zgłosiłam się do kliniki urody Wilmed w Warszawie. Powiem szczerze, ze jestem bardzo zadowolona z efektu ponieważ pozbyłam się nadmiaru skóry w okolicach powiek górnych i dolnych dzięki czemu mam wyraźnie młodsze i bardziej promienne spojrzenie.
Modda
 
Posty: 89
Dołączył(a): Śr lut 22 2017, 23:31


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

cron