Problem intymny help!

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Problem intymny help!

Postprzez Diabełek » Śr lip 27 2011, 15:17

Dziewczyny Pomóżcie :(!
Od dwóch dni cierpię na zapalenie pęcherza :( już nie wiem co robić, piecze i swędzi tak, że gdybym mogła to bym się zadrapała albo siedziała w ciepłej wodzie z rumiankiem non stop. Do lekarza na razie nie mam kiedy pójść bo pilne rzeczy w pracy muszę skończyć :( Może jakieś tabletki nie wiem Urextra albo coś.
Doradźcie coś dziewuszki bo normalnie dostane szamotania pępka :cry: :cry: :cry:
Diabełek

Re: Problem intymny help!

Postprzez Aggen » Śr lip 27 2011, 17:08

Najlepiej iść do lekarza-jeśli się bardzo męczysz to przepisze Ci furaginum albo antybiotyk.Jestem farmaceutą więć jeśli to zapalenie pęcherza możesz sobie ewentualnie pomóc jedząc urosept-3xdziennie po 2 tabl. duzo pijąc np herbatkę z pokrzywy, skrzypu lub Urosan, jest też taka pasta do picia Fitolizyna. To wszystko preparaty bez recepy.Jeśli Cię swędzi w intymnych okolicach to może być jakiś stan zapalny pochwy...
Ja bym już nie moczyła się tyle w tym rumianku abyś się bardziej nie przeziębiła. Pozdrawiam
Aggen

Postprzez laria » Wt sie 09 2011, 16:10

Diabełek Wiem co to znaczy jak Cię "dopadnie" to przekleństwo :? Na mnie urosept nie działa. Nawet 3x po 3 tabletki :( Może spróbuj tych Urextra albo czegoś innego tak jak piszesz no i pij dużo soku z żurawiny bo wiem że to też pomaga oczyścić układ moczowy z bakterii.

Ps. Mam nadzieje że szamotania pępka jeszcze nie dostałaś :lol: A jak tak to może napiszesz jak wyglądało :lol: hehe.. Będzie dobrze :) Zdrowiej :)
laria

Postprzez edunia » Pt sie 12 2011, 11:20

Zapalenie pęcherza i swędzenie? hmmm Mozesz kupić w aptece VAGOSAN to typowe zioła na dolegliwości intymne,bardzo polecam.
http://www.zwyczajni-niezwyczajni.czo.pl Zapraszam serdecznie.
edunia

Postprzez laria » Śr sie 31 2011, 12:05

heh.. Ostatnio pytałam czy Diabełek czasem szamotania pępka nie doznał.. ale ja prawie tak.. W weekend byliśmy w Gdyni, trochę czasu spędziliśmy na plaży a w sobotę byliśmy z małym na Baśniowym Świecie Wielkich Baniek mydlanych . I wystarczyły te 2 dni spędzone w troszkę cieńszych ubraniach i w niedziele wieczór płakać mi się chciało.. Bo głupie bakterie mnie zaatakowały.. Wzięłam przed spaniem Urextra, ogrzewałam sobie podbrzusze termoforem i oczywiście piłam sok z żurawiny. Na szczęście jakoś przeżyłam. Rano czułam się dużo lepiej, ale nie wyobrażam sobie jak przeżyłabym w pracy.. :/ Współczuję wszystkim kobitkom na które nic nie działa :/ A co do typowych ziółek to chyba mam dość ciężki organizm bo na mnie raczej nie działają, jak np.senes na wypróżnianie nic nie pomaga :/ Heh... Ziółka to tylko na uspokojenie w pracy :/
laria

Postprzez arenika » Śr lis 02 2016, 12:01

Na zapalenie pęcherza można coś ziołowego np. Urofen albo na receptę Foragina. A na infekcje intymne jest sporo globulek, które stosuje się najlepiej wieczorem przed snem. Można coś wybrać w aptece i nie są na receptę. 3 dni stosowania i po krzyku.
portal medyczny http://sanitera.pl
arenika

Postprzez kamilakot70 » Pt sty 27 2017, 10:08

Niestety znam ten ból. Ostatnio poszłam do lekarza i mi antybiotyk przepsiał, bo leki bez recepty mi nie pomagały
kamilakot70

Postprzez marta3333 » Wt mar 28 2017, 12:35

Oj równeiż znam ten ból. Powiem Wam, ze mnie również często łapały jakieś infekcje intymne. Ogolnie bardzo pomogła mi zmiana bielizny na przepuszczającą oraz bawełnianą. Taka jest o wiele bardziej odpowiednai dla intymnych okolic oraz sprawia, ze nie rozwijają się tam bakterie i grzyby, które mogą powodować własnie takie nieprzyjemności. Dołączam również stronę, na której znajdziecie kilka domowych sposobów na to aby sobie radzić z takim problemem:
http://kandydozy.org.pl/
marta3333

Postprzez nastka29 » Cz lis 16 2017, 20:08

a probowalas urofuraginum?
nastka29

Postprzez olkaflorka » Pt lis 17 2017, 13:16

Ja gdy mam zapalenie pecherza to pomaga mi napar z pokrzywy i suszona zurawina.. A gdy zdarza mi sie przy okazji popuscic troche w majtki to zakladam takie specjalne wlkadki urologiczne http://www.tena.pl/ ktore zabezpieczaja przed przemoczeniem, dbaja o higiene i maskuja nieprzyjemny zapach. Jednak badz co badz i tak potrzebujesz wizyty u lekarza
olkaflorka

Postprzez weronika259 » Cz mar 08 2018, 01:46

Jeśli mamy takie kłopoty to trzeba wymienić koronkowe majtki na takie, które bardziej oddychają i które są z lepszych materiałów. Trzeba o to zadbać.
weronika259

Postprzez marysienka » So sie 11 2018, 10:10

Oj współczuje, pamiętam czasy kiedy co chwilę jakieś okropne zapalenie pęcherza łapałam. Nawet siku nie umiałam zrobić. Teraz bardzo dbam o higienę tych miejsc. Nawet taki lek probiotyczny Invag stosuje żeby zapobiegać takim infekcjom. I teraz jest dużo dużo lepiej
marysienka

Powrót do Zdrowie i uroda