Puder

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Puder

Postprzez Ania19 » Pn kwi 12 2010, 16:44

Nigdy się nie malowałam, ale nie tak dawno koleżanka zrobiła mi delikatny makijaż i stwierdzam, że ... spodobało mi się. Z tym, że nawet nie podpytałam co i jak. Wiem, że nie nakładała na twarz żadnego fluidu - nie chcę żadnego używać zresztą. Zastosowała najpierw korektor, a później puder.

Użyła taki :

Obrazek

Kupiłam czym prędzej w Rossmanie, ale za jasny niestety ... mam ciemniejszą karnację skóry, nie jest blada dlatego powinnam ciemniejszy stosować, a kupiłam jasny. Za jasny.

Jednak znalazłam w necie dobre opinie na temat tego pudru:

Obrazek

Ten jest droższy do tego pierwszego, ale opinie baaaaardzo dobre są :)

Poradzcie proszę,który powinnam kupić, a może macie inne dobre i sprawdzone pudry do twarzy?. No i podpowiedźcie jak używać. Fluidu nie chcę, więc najpierw korektorem na niedoskonałości, a dopiero ten puder, tak?.

Dodam, że mam tłustą, błyszczącą się cerę. Zmora.

I czym rozprowadzać najlepiej?. Tą gąbeczką dołączoną czy lepiej pędzlem?.

Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Ania19
 
Posty: 9782
Dołączył(a): Pn maja 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Sulechów

Re: Puder

Postprzez izzuunniaa » Cz lis 03 2016, 17:35

Ja lubię ten z AVON-u jest dla mnei najlepszy i od lat go stosuje bo się zawsze sprawdza i jest tani.
izzuunniaa
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr lis 02 2016, 11:51

Re: Puder

Postprzez arenika » Wt gru 06 2016, 11:16

Jeśli chcesz dobrze dobrać puder do cery wypróbuj go na dłoni w zagłębieniu między kciukiem a 2 palcem. Najlepiej jak wyjdziesz ze sklepu gdzie światło jest sztuczne i sprawdzisz w naturalnym. Ja tak robię i nigdy się nie pomyliłam.
portal medyczny http://sanitera.pl
arenika
 
Posty: 27
Dołączył(a): Wt paź 25 2016, 12:04

Re: Puder

Postprzez arenika » Cz gru 29 2016, 12:36

A ostatnio uzywam pudru ryżowego jest biały i pasuje do każdej karnacji, nie trzeba go sprawdzać, nie uczula, polecam
portal medyczny http://sanitera.pl
arenika
 
Posty: 27
Dołączył(a): Wt paź 25 2016, 12:04

Re: Puder

Postprzez Borycina5 » Cz maja 09 2019, 13:55

Ja ostatnio zastanawiam się nad zakupem pudru sypkiego transparentnego z tego sklepu. Czytałam, że mają tam doskonałej jakości produkty a i ceny są bardzo przystępne.
Borycina5
 
Posty: 272
Dołączył(a): Pt maja 25 2018, 17:03

Re: Puder

Postprzez weronika259 » N lip 16 2023, 11:38

Długo szukałam pudru, który będzie wyglądać dobrze, nie będzie wchodzić w zmarszczki i pory, ale też przykryje drobne niedoskonałości. Puder sypki transparentny Eveline Variete właśnie takim jest. To puder, który dobrze się sprawdza w dodatku odżywia i nawilża skórę i zapobiega błyszczeniu.
weronika259
 
Posty: 1269
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron