Zespol ciesni nadgarstka!!

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Zespol ciesni nadgarstka!!

Postprzez dahl70 » Śr gru 10 2008, 17:52

Najpierw upewnij sie, ze to napewno to. Jest badanie potwierdzajace 100% diagnoze. Mnie chcieli operowac, i to jaknajszybciej ale okazalo sie.....ze zle spie! Trafilam na dobrego lekarza, ktory porobil badania (lacznie z rezonansem mag. aby wykluczyc inne schorzenia o podobnych objawach) i wyslal mnie do fizjoterapeuty. A ten porozmawial i kazal spac z rekami wzdluz ciala. Od kilku lat nie mam juz problemu z rekami (a dretwialy mi okropnie i ciagle; w nocy budzilam sie kilkanascie razy!). Baz operacji.
Avatar użytkownika
dahl70
 
Posty: 402
Dołączył(a): So wrz 02 2006, 21:17
Lokalizacja: Szwecja

Re: Zespol ciesni nadgarstka!!

Postprzez milaN83 » Cz sie 24 2017, 11:58

Z operacjami jest różnie raz zacznie człowiek leczyć się i rehabilitować a operacja i tak będzie konieczna, jeszcze chirurg zapyta na co Pan/Pani tyle czekała. W innym z kolei przypadku ludzie zbyt pochopnie decydują się na zabieg. Ciesze się że Tobie udało sie bez skalpela rozwiązać problem bo to ważne.
BeautyExpert - piękno kobiecego ciała w pigułce
milaN83
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt mar 07 2017, 10:28

Re: Zespol ciesni nadgarstka!!

Postprzez kerat » Wt wrz 05 2017, 14:26

Mojemu tacie, u którego wykryli ten zespół z racji wykonywanego zawodu (kierowca) przez wiele lat, też chcieli zlecić operację, jednak tata się nie zgodził. Fakt, że nie postąpił do końca słusznie, bo nie wiadomo, czy w przyszłości nie będzie to niosło ze sobą jakichś komplikacji, ale teraz ćwiczy tą rękę - kupił sobie nawet w Decathlonie takie małe urządzonko do ćwiczenia ścisku ręki, co bardzo mu pomaga, jak sam twierdzi. Poza tym nosi opaskę usztywniającą na nadgarstek i stara się spać w wygodniejszej pozycji.
Avatar użytkownika
kerat
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt wrz 05 2017, 13:41
Lokalizacja: Poznań

Re: Zespol ciesni nadgarstka!!

Postprzez michalmazur » Śr gru 13 2017, 11:34

z tego co wiem to chyba operacja jest jedynym wyjściem




http://vid-tube.biz/id/2017/11/01/conve ... -software/
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości