Ćwiczenia w ciąży

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Ćwiczenia w ciąży

Postprzez Dori » Wt sty 29 2008, 18:37

Nie wiem czy był już ten wątek ale potrzebuję pomocy, moje plecy!!! Czy znacie jakieś ćwiczenia dla kobiet w ciąży na bolący krzyż, kręgosłup, biodra i miednicę?? Proszę o odpowiedź!
Patryk 22.IV.08r 59cm 4320g, Weronika 10.V.05r. 58cm 4000g

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Dori
 
Posty: 979
Dołączył(a): Pt kwi 08 2005, 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Ćwiczenia w ciąży

Postprzez justaM » Pt lis 19 2021, 12:29

Kochane mamusie, czy ćwiczycie coś w ciąży???
Ruszacie się??
Działacie coś w tym kierunku?? Żeby po ciąży łatwiej było wrócić do formy?
Ja w 30tyg już
I czuje się świetnie
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 544
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Ćwiczenia w ciąży

Postprzez marta3333 » Pt lis 19 2021, 13:38

Ja ćwiczę od samego początku ciąży i właściwie bardzo podobnie jak przed ciążą, nadal z ciężarami, nie ćwiczę mięśni prostych brzucha ( rozmawiałam z fizjoterapeutką, która jest moją koleżanką i ta powiedziała, ze nie powinno się ich ćwiczyć w ciązy). , i trochę niższe tętno podczas ćwiczeń (do +-158), czuję się świetnie. Trenuję 4x w tyg plus codziennie spacery lub rowerek stacjonarny. Są czasem dni, kiedy nie mam siły i idę po prostu spać, słucham organizmu i mega polecam aktywność fizyczną w tym czasie :) Jeśli nie chcecie sportów siłowych to tak jak wspominałam spacery. Będziecie czuły się lepiej a i po porodzie będzie o wiele łatwiej wrócić do formy.
Dziewczyny poza tym zobaczcie sobie ten kalkulator ciąży - możecie poczytać sobie tutaj o badaniach jakie powinno się robić w ciaży, jak również o tym czego mozecie się w ciazy spodziewać.
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 479
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

cron