jak skutecznie pozbyc sie ROZSTEPOW!!!

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: jak skutecznie pozbyc sie ROZSTEPOW!!!

Postprzez illona » Wt maja 08 2018, 07:25

Podobnie jak lelli też uważam że lepiej zapobiegać niż potem szukać metody na usunięcie rozstępów. Koniecznie podczas ciąży trzeba pamiętać o stosowaniu kremów itp, mi na przykład położna poleciła bio-oil i faktycznie dzięki temu olejkowi u mnie się rozstępy nie pojawiły
illona
 
Posty: 111
Dołączył(a): Pn kwi 17 2017, 17:14

Re: jak skutecznie pozbyc sie ROZSTEPOW!!!

Postprzez merlina » Wt maja 08 2018, 11:32

Coś w tym jest, choć pewnie warto byłoby je też po prostu zaakceptować
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: jak skutecznie pozbyc sie ROZSTEPOW!!!

Postprzez illona » Pn maja 21 2018, 16:48

Pytanie tylko co na to facet? Bo generalnie ja bym mogła je zaakceptować ale wiem że mój facet wolałby żebym była taka jak przed ciążą :) Dlatego uważam że warto zrobić to dla siebie i dla niego i smarować profilaktycznie narażone na rozstępy miejsca
illona
 
Posty: 111
Dołączył(a): Pn kwi 17 2017, 17:14

Re: jak skutecznie pozbyc sie ROZSTEPOW!!!

Postprzez tulipan67 » Cz cze 21 2018, 13:10

laser ! tylko i wyłącznie.
Avatar użytkownika
tulipan67
 
Posty: 17
Dołączył(a): Pt mar 30 2018, 15:26
Lokalizacja: Lublin

Re: jak skutecznie pozbyc sie ROZSTEPOW!!!

Postprzez marysienka » Pt wrz 14 2018, 13:23

Jeśli rozstępy są świeże to spróbuj tych kremów na rozstepy albo olejków, one są bardzo dobre. A jak to są rozstępy które już dość długo masz to lepiej byłoby jednak na taki zabieg się wybrać - https://klinikamiracki.pl/zabieg/usuwan ... -picosure/ to chyba jedyna opcja na ich usunięcie po pewnym czasie
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: jak skutecznie pozbyc sie ROZSTEPOW!!!

Postprzez karolina45 » Pt wrz 21 2018, 11:05

Jak posiadasz rozstępy to też pewnie problem z skórą. Fajne rezultaty możesz osiągnąć po zabiegu lipolizy. Zerknij na propozycje tutaj; http://felknerestetyczna.pl/medycyna-es ... niekcyjna/ . Taka nie winna sprawa, a jednak zauważalna dla nas. Warto czasem zrobić coś dla Siebie.
karolina45
 
Posty: 220
Dołączył(a): Wt sty 31 2017, 09:27

Re: jak skutecznie pozbyc sie ROZSTEPOW!!!

Postprzez pesta » N gru 16 2018, 22:39

A ja uważam że nie tylko laser jest skuteczny bo stosowałam też bio oil na rozstępy i prawie się ich pozbyłam, owszem jeśli się spieszysz i nie jesteś systematyczna i cierpliwa idź na zabieg ale jeśli masz trochę samozaparcia wystarczy bio oil, będzie taniej
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: jak skutecznie pozbyc sie ROZSTEPOW!!!

Postprzez marika89 » Wt cze 18 2019, 16:53

na to najlepszy jest laser
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: jak skutecznie pozbyc sie ROZSTEPOW!!!

Postprzez nastka29 » N cze 30 2019, 21:44

tez się zgodze, ze na roztępy najlepszy jest laser, i nic innego. Sama usuwałam raz brzydkie przebarwienia, a raz własnie rozstępy laserem w klinice Dermed w Krakowie i jakbyście widziały efekty...szok
nastka29
 
Posty: 155
Dołączył(a): N sie 13 2017, 20:29

Re: jak skutecznie pozbyc sie ROZSTEPOW!!!

Postprzez lelli » Pt sie 16 2019, 07:31

Polecam laser
https://www.raczkowska.pl/laser-frakcyjny-co2/ - nie jest w stanie zlikwidować wszystkich rozstępów bo jednak jest to zmiana trwała, jednak będzie w stanie znacznie je zredukować ( polecam zobaczyć sobie zdjęcia w sieci u kobiet przed zabiegiem i po ). Sama miałam po porodzie bardzo dużo rozstępów, nie wyglądało to zbyt ładnie. Po zabiegu brzuch wprawdzie i tak nie prezentuje się tak samo jak przed ciążą, ale i tak jest o wiele lepiej niż wcześniej. Tak więc jestem zadowolona, ze zdecydowałam sie na zapisanie się na niego.

Wykonywalam w gabinecie pani doktor Raczkowskiej w Krakowie, który serdecznie polecam bo zabieg wykonany bardzo profesjonalnie.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: jak skutecznie pozbyc sie ROZSTEPOW!!!

Postprzez kate44 » Wt wrz 03 2019, 19:17

Można starać się je zredukować i sprawić, by nie były tak bardzo widoczne. Mam krem witaminowy do ciała Hildegard Braukmann i także dbam o to, by moja skóra, była dobrze odżywiona i nawilżona. Po nim ona stała się jędrna i gładka. Też nawilżenie na pewno dobrze wpłynie na skórę z rozstępami.
kate44
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr gru 20 2017, 16:39

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość