dieta

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: dieta

Postprzez majka34 » So gru 31 2016, 22:33

Rowerek i dieta to dobre połączenie lub bieganie i dieta. Fajne połączenie . Ja sama zastanawiam się nad takim rowerkiem http://profitness.pl/3-rowery-treningowe . Może na jesienne, zimowe i chłodne wiosenne dni coś takiego by się przydało.
majka34
 
Posty: 136
Dołączył(a): So gru 31 2016, 17:01

Re: dieta

Postprzez lelli » Pn sty 23 2017, 07:34

Powiem Wam, że odchudzanie wcale nie jest tak problematyczne.... Powinnyście jednak robić to z głową. Nie ma sensu stosować restrykcyjnych diet jeśli na przykład nie przykładacie się do ćwiczeń. Każda dieta będzie nieskuteczna jeśli nie będziecie się ruszały. Ćwiczenia zapobiegają efektowi jojo.....

Włączcie również do swojej diety zdrowe , naturalne suplementy. Nie żadne spalacze tłuszczu ale takie jagody acai
http://fitwatch.pl/jagody-acai-niezbedn ... jej-diety/

Które działają super na Wasz organizm.
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: dieta

Postprzez sonianowak70 » Śr sty 25 2017, 11:58

Moim zdaniem po dietach zawsze jest efekt jojo, a tabletki odchudzające bardzo źle wpływają na nasze zdrowie. Powinno się zdrowo i racjonalnie odżywiać oraz czytać etykiety na produkach. Kiedy robię zakupy zwracam uwagę, aby mięso było bez antybiotyków, i kury karmione paszą bez gmo oraz, aby jogurty nie zawierały mleka w proszku. Uważam, że zdrowie jest najważniejsze i powinno patrzeć na to co się kupuje, warto o tym poczytać http://www.farmio.com/mieso-z-chowu-bez-antybiotykow
sonianowak70
 
Posty: 5
Dołączył(a): Śr sty 25 2017, 11:52

Re: dieta

Postprzez pesta » Pn mar 13 2017, 16:00

Jeśli chodzi o odchudzanie to z doświadczenia wiem że najlepsze efekty daje ta ułożona indywidualnie przez dietetyka, czasem też suplementy przez niego dobrane się przydają w moim przypadku to http://therm-line.com/therm-line-hydrofast bo stale miałam problem z nadmiarem wody i wodny cellulit
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: dieta

Postprzez litka2 » N mar 26 2017, 21:37

będą za zdjęcie bardzo bardzo żałowałam tego że nie mogę np. napić się coli przeczytałam artykuł https://www.guiltfree.pl/blog/2017/02/1 ... ie-siegac/ w którym był zapis kiedy można napić się czegoś niesłodzonego aczkolwiek uważam że trzeba bardzo dokładnie czytać etykiety niektóre koncerny napojów np. gazowanych czy zdrowych oszukują nas. Piszą że napój z bez cukru a jednocześnie jest z cukrem.
litka2
 
Posty: 268
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38

Re: dieta

Postprzez oNa9 » Pn maja 08 2017, 19:27

Dzieki za ciekawe pomysly!
oNa9
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn maja 08 2017, 19:25

Re: dieta

Postprzez katron » Wt maja 09 2017, 14:04

Początki diety są koszmarem, gdyż ciało musi się przestawić na zmieniony tryb odżywiania, nowe godziny jedzenia i produkty, które wcześniej się omijało szerokim łukiem. Przez pierwsze tygodnie jest najciężej, póki organizm nie wpadnie w rytm, potem to już idzie jak w górki i bardzo rzadko albo wcale nie pojawia się chęć powrotu do dawnych nawyków. Sama to przechodziłam, ale teraz mogę już powiedzieć, że skończyłam ze słodyczami na dobre :D
Co do sportu, to ja nie przepadam za jedną, monotonną dyscypliną, przy której mało się zmęczę i szybko przestanie dawać efekty. Dlatego codziennie ćwiczę coś innego i unikam ćwiczeń na siłowni ze sprzętem, które wpędzają w rutynę. Sama stosuję treningi fitnessu, jogi, pilatesu czy tabaty znalezione w necie i już ponad 2 lata tak ćwiczę. U mnie to jest inaczej, bo nie zależy mi na zrzuceniu wagi, co na rzeźbie, która idzie mi bardzo ciężko.
Avatar użytkownika
katron
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 13:12
Lokalizacja: Głowno

Re: dieta

Postprzez Lenaa78 » Wt maja 30 2017, 11:05

A próbowałyście african mango? Zastanawiam się czy nie kupić, żeby przyśpieszyć trochę spalanie. Znalazłam na https://africanmango180.com.
Lenaa78
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt maja 30 2017, 10:56

Re: dieta

Postprzez Angelina » Pn cze 12 2017, 10:45

Jeżeli poszukujecie diety, która będzie dla was odpowiednia, polecam sprawdzić wam pod tym linkiem: najpopularniejsze diety. Wszystkie diety fajnie opisane + dodatkowo załączone przykładowe jadłospisy, więc można sobie dobrać, która będzie wam odpowiadać :)
Angelina
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn cze 12 2017, 10:01
Lokalizacja: Rzeszów

Re: dieta

Postprzez andziala » Śr sie 09 2017, 12:56

w diecie najważniejsza jest dyscyplina, nie można podjadać nic na boku bo wszystko pójdzie na nic. warto sobie wcześniej oczyścić jelita z toksyn i złogów dicopegiem 10g, by nowa dieta przyniosła jak najlepsze rezultaty, a potem wdrożyć odpowiednią ilość błonnika, który będzie dawał poczucie sytości i zniechęci nas do podjadania ;)
andziala
 
Posty: 451
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36

Re: dieta

Postprzez milaN83 » Cz sie 10 2017, 10:04

Swego czasu popularne stają się koktaile odżywczę ktoś może stosował? Może coś więcej na ten temat powiedizeć?
BeautyExpert - piękno kobiecego ciała w pigułce
milaN83
 
Posty: 34
Dołączył(a): Wt mar 07 2017, 10:28

Re: dieta

Postprzez exitdoor » Cz sie 10 2017, 13:02

Diety można podzielić według bardzo różnych kategorii. Jedne są lecznicze, inne zdrowotne. Mogą być długo okresowe i krótkookresowe, nadtrawione na natychmiastowe efekty. Są też diety zrównoważone i diety na zwiększenie masy ciała. Ich skuteczność w znacznej mierze zależy od stanu zdrowia i możliwości, zarówno w zakresie działań uzupełniających, jak i gotowości do poświęceń. Przykładem może być dieta kopenhaska, ostatnio bardzo popularna i znana jako 13-to dniowa. Wymaga ogromnego wysiłku ale trwa jedynie niecałe 2 tygodnie. Efekty są szybkie, ale nietrwałe. :D
exitdoor
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz sie 10 2017, 12:55
Lokalizacja: Polska

Re: dieta

Postprzez zuzia29l » Pn sie 28 2017, 11:01

Ja stosuje od miesiąca preparat piperinemax i czuję się lepiej fizycznie jak i mentalnie, po narodzinach Natalki miałam problem z tym ze nie mogłam zrzucić wagi nawet 1 kg był problemem. Popytałam, podzwoniłam i udało mi się znaleźć ten suplement Piperine jako że jestem osoba niedowierzającą we wszystko co znajdę w internecie w tym przypadku także byłam sceptycznie do sprawy nastawiona. Po miesiącu (pełna kuracja trwa 3 miesiące) udało mi się pozbyć nagromadzonej wody w organizmie co dało wynik 2kg mniej, aktualnie jestem w trakcie 2 miesiąca kuracji i systematycznie waga się zmniejsza mam nadzieje (a wszystko na to wskazuje) że po pełnej kuracji uda mi się zrzucić wymarzone 10kg. Postaram się po pełnej kuracji wrzucić zdjęcie na profil przed i po. Trzymajcie kciuki, lecę, pa
Ostatnio edytowano Cz wrz 07 2017, 18:30 przez zuzia29l, łącznie edytowano 1 raz
zuzia29l
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn sie 28 2017, 10:46

Re: dieta

Postprzez misi3k » Wt sie 29 2017, 10:00

Hej,
chciałbym zwrócić uwagę na to, że niektóre z diet prowadzą do utraty cennych witamin w naszym organizmie. Tutaj macie parę informacji o witaminach, które warto uzupełniać zwłaszcza gdy ćwiczymy https://sportportal.pl/witaminy-dla-spo ... -witaminy/ Dieta uboga w witaminy i żelazo może doprowadzić do anemii lub innych chorób. Warto je uzupełniać !
misi3k
 
Posty: 217
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 15:13

Re: dieta

Postprzez kerat » Wt wrz 05 2017, 14:22

U mnie jest tak, że z jednej strony chciałabym mieć spektakularne efekty dzięki samym ćwiczeniom, bez zmiany nawyków żywieniowych, a z drugiej mam problem z doborem produktów spożywczych, by tej diety się trzymać, nie wydać przy tym fortuny i nie powodować sobie podrażnień jelit (ZJW jest beznadziejne), gdyż odkryłam u siebie w ciągu ostatniego roku obniżoną tolerancję glutenu i laktozy. To nie jest łatwe, a polegać na dietach/przepisach z internetu też nie zamierzam w 100%. A wizyta u dietetyka, gdzie zapłacę mnóstwo pieniędzy za ułożenie specjalnej diety, też mi się nie uśmiecha. Dlatego głównie stawiam nacisk na zasady żywienia typu wolne przeżuwanie jedzenia, rozkładanie posiłków na konkretne godziny, picie dużo wody, tego typu rzeczy. To też bardzo pomaga, bo nie rezygnuję ze wszystkiego, co lubię jeść (ale ograniczyłam mocno ukochane słodycze), a jednocześnie mam wrażenie, że przestrzegam diety.
Avatar użytkownika
kerat
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt wrz 05 2017, 13:41
Lokalizacja: Poznań

Re: dieta

Postprzez gwiazdzia » N wrz 24 2017, 20:40

Dieta nie jest konieczna jesli przyjmuejsz blonnik - poczytaj sobie http://vitispharma.pl/aktualnosci-szcze ... organizmie jesz regularnie co 3 godziny male porcje, pijesz duzo wody i cwiczysz
gwiazdzia
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn wrz 11 2017, 17:46

Re: dieta

Postprzez brzuchatka » Wt wrz 26 2017, 17:53

ja pamiętam swoje początki na diecie, to była masakra. pojawiły się zaparcia na szczęscie miałam wtedy przy sobie Dicopeg 10g,
życze wszystkim wytrwałości :)
brzuchatka
 
Posty: 3
Dołączył(a): Wt wrz 26 2017, 17:50

Re: dieta

Postprzez Elifka » Pn paź 02 2017, 13:12

A czy któraś z Was ma hoshimoto? No i czy przy tej chorobie udało się Wam schudnąć? Ja tutaj http://ehashimoto.pl/co-powinienem-jesc-przy-hashimoto czytam o tym co należy jeśc, bo niestety cały czas się odchudzam, a waga ani drgnie. A u Was jak to wyglada? Udaje się Wam chudnąć?
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31

Re: dieta

Postprzez merlina » Cz paź 05 2017, 11:14

Z dietą trzeba uważac, najlepiej jest udać się do dietetyka.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: dieta

Postprzez Kaśka123 » Pt paź 13 2017, 09:14

nie ma diety cud, jedyny sposób żeby schudnąć to deficyt kaloryczny każdego dnia - można go osiągnąć ćwiczeniami oraz odpowiednio dobraną ilością posiłków. Prawda jest taka, żę nie jest nawet ważny rodzaj pożywienia. To prosta fizyka - jeżeli nasza waga zostaje na poziomie 0 przy 2000 kaloriach, to majac 1800 bedziemy miały deficyt, który spowoduje nasze chudnięcie : )
Kaśka123
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 09:05

Re: dieta

Postprzez martanow » Śr paź 25 2017, 10:52

Sądzę, że dieta, aby przyniosła oczekiwane efekty powinna być połączona z ćwiczeniami. Uczęszczam na trening personalny od pewnego czasu, stosuję dietę i zmierzam do osiągnięcia celu. :)
martanow
 
Posty: 2
Dołączył(a): Śr paź 25 2017, 10:42

Re: dieta

Postprzez marysia321 » Cz paź 26 2017, 09:36

wymodelowanie sylwetki, zrzucenie paru zbędnych kilogramów wiąże się z ćwiczeniami, ale także z odpowiednią dietą. Udałam się na pierwszą wizytę do dobrego dietetyka w celu ustalenia planu odżywiania. :D
marysia321
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz paź 26 2017, 09:23

Re: dieta

Postprzez playskin1 » Pn paź 30 2017, 14:03

dokładnie, do odchudzania trzeba podejść na wielu poziomach





from this source
playskin1
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr lip 12 2017, 08:47

trening

Postprzez potik22 » Pt lis 10 2017, 10:20

Tak dieta jest bardzo ważna, ale nie zapominajmy o ćwiczeniach. Sam bardzo lubię biegać i ćwiczyć. Teraz bardzo się cieszę bo w mojej miejscowości powstanie siłownia zewnętrzna, dzięki programowi OSA-Otwarte Strefy Aktywności tutaj o tym przeczytałem http://www.fitpark.pl/otwarte-strefy-ak ... m-osa.html. Teraz bardzo dużo takich stref będzie powstawać zwłaszcza w mniejszych miejscowościach. Bardzo mnie to cieszy bo może więcej osób zacznie uprawiać sport i się ruszać na świeżym powietrzu.
potik22
 
Posty: 37
Dołączył(a): Wt sie 22 2017, 20:27

Re: dieta

Postprzez Janq232 » So lis 11 2017, 13:50

Jak sam widzisz - co człowiek to inna opinia. Najlepsi są Ci co sugerują, że suplementy odwalą za Ciebie całą robotę.
Ewentualnie polecam dietę CUD - jedz wszystko i licz na cud. :D
Janq232
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz lis 09 2017, 17:50

Re: dieta

Postprzez Darrenher » So gru 30 2017, 16:39

Hej. Ja mam do Was małe pytanko, które mnie już od jakiegoś czasu nurtuje. Czy macie może jakieś doświadczenia w kwestii treningu tricepsa? Ja właśnie poważnie się zastanawiam nad jakimś planem treningowym czy czymś takim. Póki co znalazłem na przykład takie porady w tym obszarze tematycznym https://www.budujmase.pl/trening/artyku ... iceps.html Czy Waszym zdaniem te sugestie są warte uwagi? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym :)
bardzo często wejście w labirynt na zewnątrz oznacza wkroczenie w labirynt, który masz w sobie.
Avatar użytkownika
Darrenher
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt gru 26 2017, 15:25

Re: dieta

Postprzez mamuśka17 » Cz sty 04 2018, 11:36

Najlepiej udać się na konsultacje z dietetykiem. Dobrze też sprawdzają się zajęcia z trenerem personalnym. Szczególnie na początku zmiany stylu życia i odżywiania. Wiele osób również sięga po preparaty pomagające spalić tkankę tłuszczową, wybór jest spory (https://tanie-odzywki.pl/32-odchudzanie), ale wszystko trzeba z zdrowym rozsądkiem.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: dieta

Postprzez Olaaa90 » Pt sty 05 2018, 10:49

Najlepiej skorzystać z porad dietetyka. Bo samemu można wybrać coś niewłaściwego. A tak dietetyk dobierze dietę, by była jak najbardziej skuteczna. Ja poszłam właśnie tym tropem. Długo szukałam dobrego dietetyka, aż wreszcie trafiłam na tę wyszukiwarkę: https://lepszytrener.pl/dietetyka
Można w niej znaleźć także trenerów i instruktorów sportowych z całej Polski. 
Olaaa90
 
Posty: 33
Dołączył(a): Pt gru 15 2017, 10:17

Re: dieta

Postprzez weronika259 » Pn mar 26 2018, 10:16

Pierwszy krok w diecie, to wizyta w dietetyka. Sami nie powinniśmy nic dobierać, bo możemy sobie zaszkodzić i w "najlepszym" wypadku skończy się to dla nas efektem jo-jo. Jeśli mieszkacie w okolicy, to dobry dietetyk w Krakowie dostępny jest tutaj https://dietetykskoczylas.pl/oferta/ Pani dobierze wszystko pod Waszą osobę i opowiem o tym, jak zdrowo zrzucić zbędne kilogramy.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: dieta

Postprzez tomacoma » Pt cze 15 2018, 16:51

A ja lubię się odchudzać :twisted: Grunt to dobry dietetyk, który odpowiednio pokieruje, wskaże co jeść i podsunie kilka dobrych przepisów!
tomacoma
 
Posty: 96
Dołączył(a): Pt wrz 30 2016, 15:45
Lokalizacja: Toruń

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron