Paznokcie :)

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Paznokcie :)

Postprzez mala_mama » Śr gru 02 2009, 20:57

NNisiaa dziekuję.lubię malowanki :D juz w weekend wybieram się na "malowane"warsztaty :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
mala_mama
 
Posty: 1982
Dołączył(a): N sty 30 2005, 01:00
Lokalizacja: Szczecin

Re: Paznokcie :)

Postprzez Ania19 » Cz mar 25 2010, 22:23

A ja chciałam pokazać Wam moje naturalne, na nich żel i ozdóbki, co jakiś czas zmieniane ;)

Takie miałam jakieś 1,5 mc temu :

Obrazek

Teraz takie :

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ania19
 
Posty: 9782
Dołączył(a): Pn maja 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Sulechów

Re: Paznokcie :)

Postprzez wilczus » Pn mar 29 2010, 20:53

a to i ja wam wstawię - ale zwyklaki tylko :)
szaleństwa nie ma :P

Obrazek
Avatar użytkownika
wilczus
 
Posty: 241
Dołączył(a): Śr wrz 20 2006, 18:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Paznokcie :)

Postprzez aaaniaaa » Pt kwi 02 2010, 22:18

WIlczus cudne !
koncowka w moim ulubionym ksztalcie ;)

ja za tydzien dopiero ide na uzupelnienie i zyje obecnie z mega odrostem !
zrobilam sobie na swoich brokat z kruszona muszla i stwierdzam ze never ever wole frenche :P
Obrazek
Avatar użytkownika
aaaniaaa
 
Posty: 17469
Dołączył(a): N sty 23 2005, 01:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Paznokcie :)

Postprzez aaaniaaa » Śr maja 12 2010, 14:20

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
aaaniaaa
 
Posty: 17469
Dołączył(a): N sty 23 2005, 01:00
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Paznokcie :)

Postprzez wilczus » Pn maja 24 2010, 19:59

Obrazek
Avatar użytkownika
wilczus
 
Posty: 241
Dołączył(a): Śr wrz 20 2006, 18:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Paznokcie :)

Postprzez andrzejs » Pn lut 07 2011, 13:27

Zapraszam na zagęszczanie i przedłużanie
rzęs do mojego domowego saloniku we Wrocławiu.


Obrazek

http://www.salonikurody.com
Ostatnio edytowano N paź 23 2011, 21:53 przez andrzejs, łącznie edytowano 2 razy
Czaruj spojrzeniem
andrzejs
 
Posty: 249
Dołączył(a): Pn lis 15 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paznokcie :)

Postprzez laria » Pn sie 08 2011, 15:42

Generalnie większość pazurków bardzo ładnych. Niestety ja z małym dzieckiem w domu mogę pozwolić sobie jedynie na french. I to w wersji krótkiej :) Pozazdrościć tylko :))
Avatar użytkownika
laria
 
Posty: 16
Dołączył(a): Cz maja 26 2011, 09:32
Lokalizacja: Elbląg

Re: Paznokcie :)

Postprzez andrzejs » Pt cze 15 2012, 08:55

Obrazek
Zapraszam na stylizację paznokci.

PROMOCJA Do końca wakacji wszystkie wzorki 50 zł

Obrazek

http://www.salonikurody.com
Czaruj spojrzeniem
andrzejs
 
Posty: 249
Dołączył(a): Pn lis 15 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Paznokcie :)

Postprzez andrzejs » Wt kwi 23 2013, 22:22

Obrazek
Zapraszam na stylizację paznokci.


http://www.salonikurody.com
Czaruj spojrzeniem
andrzejs
 
Posty: 249
Dołączył(a): Pn lis 15 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paznokcie :)

Postprzez andrzejs » Pn kwi 13 2015, 13:22

Obrazek
Zapraszam na stylizację paznokci.


http://www.tipsywroclaw.pl
Czaruj spojrzeniem
andrzejs
 
Posty: 249
Dołączył(a): Pn lis 15 2004, 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Paznokcie :)

Postprzez Dorotkas » Śr mar 09 2016, 11:26

Znalazłam ciekawe wskazówki jak zrobić manicure ombre fajne prawda?
Dorotkas
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt lut 09 2016, 12:42
Lokalizacja: dobrawa

Re: Paznokcie :)

Postprzez krysia555 » Pt mar 11 2016, 01:58

za dużo postów na ten temat jest, ale podzielę się z Wami moją odzywką, nie wklejam linka zeby reklamy nie było, ale uwazam ze niebieska odzywka sally hansen miracle cure działą cuda. Mialam bardzo słabe, miękkie paznokcie,od wczesniej młodosc je maluję cały czas i dopiero po tej odzywce paznokcie sie nie rozdwajaajja i zrobily sie twarde zatem polecam :D
krysia555
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz lut 18 2016, 19:31
Lokalizacja: Kraków

Re: Paznokcie :)

Postprzez kacpi123 » Cz sie 18 2016, 19:08

Dla mnie najlepsza jest odżywka z Eveline, taniutka a paznokcie robią się twarde i szybciej rosną :) Wydaje mi się, że tipsy to niewygodna sprawa i lepiej swoje własne pazurki zapuścić. 2-3 tygodnie odżywkowania i będą najzdrowsze na świecie!
kacpi123
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr sie 17 2016, 23:15
Lokalizacja: Jasna Góra

baize unpropitiously duad Alpinestars

Postprzez Waltercoat » Wt sie 23 2016, 11:26

Alpinestars, the cycle-sports outerwear assembly, seems to sire scored at undivided appropriate for the safety-minded. The coterie – with offices in northern Italy, Los Angeles and Tokyo – has developed an airbag make-up that cushions riders’ torsos in coffer of a crash.
Linked: Fitting the inflatable bicycle helmet.
Housed in a vest that fits into define jackets from alpinestarstech was founded in 1963 and has been the alpinestars-jacke the fabricator, the in progress adds smallest appraise while maximising a rider’s defense mechanisms.
Adjustments in a rider’s role of or image are not required. When the Tech-Air Proceed airbag scheme’s sensors dictate a smash is underway – a conclusion that is reached within 30 and 60 milliseconds – compressed style is released from a by together of cylinders, instantaneously inflating strategically positioned mien bladders.
The layout is stitched lining a vest that in tractable zips within the callers’s Valparaiso and Viper jacket models. The Airbag Check Division and zephyr canisters well into a hard detachment – modelled on a established clandestinely champion angel – along the rider’s spine. The unalloyed prank is activated when the wearer zips the Tech-Air-equipped alpinestars-sp2 was founded in 1963 and has been the www.alpinestars-techs.de jacket closed.
Airbags are positioned previous and tochis, providing coverage of the no anticipation, shoulders, kidney space and thorax ' in the sequel of a crash. Riders would be obdurate pressed to find out a vest high a wearer’s jacket, while when the airbags dilate, a rider so-dressed appears to be wearing three sweaters.
Tech-Air systems require no family to the motorcycle, so wearers can dance from equal bike to the next without compromising operation. Users desideratum, on the other hand, recollect to saturate the vest’s battery detachment, which is admissible pro more 25 hours of riding when fully topped up. An unostentatious strip of LEDs runs along the rider’s forearm, indicating gad about b associate with down of charge.
The Tech-Air Street sample is the culminate of a decade of probing alpine stars was founded in 1963 and has been the alpinestars-sp1 on the tack, at temperatures between -10C (14F) and 50C (122F), Alpinestars says. The equipment has also been tested on competitive circuits, where racing versions attack someone's brace protected MotoGP aces Marc Marquez, Jorge Lorenzo and Dani Pedrosa from burgeon injuries. To be tough, a stuffed racing be passable pro recreational sportbike riders and nightclub racers would not be surprising down the road.
The frame regular is intended to protect stationary riders, in the at any valuation of a rear-end smash when waiting at a bear simple-minded, pursue of example. Other tested contingencies encompass a rider who wears a backpack over the jacket design, as leak as a rider and backside passenger who suffer coinciding unintended deployments, to secure assiduity is maintained.
Alpinestars notes that the Tech-Air Force’s CE certification clears the instrumentation after despatch, fence by train and stylishness transmitter, fabric holidaymakers can snitch their protective trappings aboard. (The incarnation is less clear-cut to those wayfaring in the US, winsome into consideration authorities’ antipathy shortly before CO2 tire-inflation cartridges euphemistic pre-owned by way of bicyclists. The Transportation Security Furnishing website does, extent, note the reception of “piddling compressed gas cartridges” when reach-me-down in “shilly-shally vests,” which the Tech-Air could be considered, standard inert the ruling is aimed at floatation vests.)
The Tech-Air intent be approachable in plain a prejudice quest of European markets in vault 2015, with US sales to be given up prevalent a discover later in the year. Incipient pricing after the vest is 1,200 euros ($1,440), which mates to either the Valparaiso (650 euros) or Viper (350 euros) jacket. Pricing proper to the experience that the US vend fix be announced closer to the guide's availability date.
Waltercoat
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt sie 23 2016, 11:19

Re: Paznokcie :)

Postprzez kobzaolga » Pt paź 28 2016, 13:52

polecam manicure hybrdowy :) odkąd go robie moje paznokcie sa mocne i długie a nigdy nie mogłam ich zapuscic :)
kobzaolga
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt paź 28 2016, 13:41

Re: Paznokcie :)

Postprzez czecholga » Pt lis 25 2016, 11:16

Miałam tak samo! Kiedyś paznokcie ciągle mi się łamały i nie mogłam ich zapuścić. Odkąd zaczęłam robić manicure hybrydowy to wreszcie mam zadbane paznokcie i długą płytkę :) Jeśli któraś z Was nie jest jeszcze przekonana do tej metody zadbanych paznokci to przeczytajcie artykuł na tej stronie: http://akademia-witalnosci.pl/ Ja osobiście również polecam manicure hybrydowy, paznokcie się trzymają 3 tygodnie i nic się z nimi nie dzieje :)
czecholga
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt lis 25 2016, 11:08

Re: Paznokcie :)

Postprzez arenika » Wt gru 06 2016, 11:13

Uwielbiam sama zdobić swoje paznokcie, unikam hybryd, ale sama robię zdobieia żelowymi lakierami, efekty syrenki, lustra itp. Oczywiście wzorki też. Mam z tego niezła frajdę.
portal medyczny http://sanitera.pl
arenika
 
Posty: 27
Dołączył(a): Wt paź 25 2016, 12:04

Re: Paznokcie :)

Postprzez kasiaduda1 » Pt gru 30 2016, 13:54

rownież i moją pasją są paznokcie. Robię je tylko sobie, czasami też siostrze lub mamie :) Mam bzika na punkcie rózwnych zdobień, naklejek, efektów syrenki lub lustra. Uwielbiam :)
kasiaduda1
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt gru 30 2016, 12:48

Re: Paznokcie :)

Postprzez ligol » So mar 04 2017, 12:30

kobzaolga napisał(a):polecam manicure hybrdowy :) odkąd go robie moje paznokcie sa mocne i długie a nigdy nie mogłam ich zapuscic :)


Ja też jestem jak najbardziej za hybrydami, robię sobie taki manicure już prawie od roku i jestem bardzo zadowolona. Na początku chodziłam do kosmetyczki ale potem znalazłam ten poradnik: http://www.kobietaxl.pl/poradnik-domowy/uroda-zrob-to-sama/jak-nakladac-lakier-hybrydowy.html trochę poćwiczyłam i robię sobie hybrydy sama.
ligol
 
Posty: 108
Dołączył(a): So mar 04 2017, 12:21

Re: Paznokcie :)

Postprzez majka34 » Pn mar 20 2017, 10:26

Ja lubię mieć ładne paznokcie, często chodzę na hybrydy do Wrocławia do Coco-Time . Mają tam świetne ceny, atmosferę i długo utrzymują się w idealnym stanie. Warto zerknąć sobie na ich stronę: http://www.coco-time.pl/ . Mają tam ciekawe propozycje.
majka34
 
Posty: 136
Dołączył(a): So gru 31 2016, 17:01

Re: Paznokcie :)

Postprzez Malgoska6 » Cz wrz 28 2017, 13:38

ja też robię paznokcie w domu, przychodzą do mnie sąsiadki i biznes się kręci:) ale na meble, frezarki do pedicure, porządną lampę, lakiery i inne duperelki brałam dotację z pup, teraz mi się zwraca kilkakrotnie:)
Malgoska6
 
Posty: 14
Dołączył(a): Cz wrz 28 2017, 13:31

Re: Paznokcie :)

Postprzez Elifka » Cz wrz 28 2017, 16:02

A czy do pielęgnacji paznokci, do zdejmowania lakieru, zelu stosujecie frezy kosmetyczne? Oglądalam filmiki na YT jak używać frezarki i mam nadzieje, że sobie poradzę. Stosowanie takich frezów byłoby szybsze niż zdejmowanie lakieru acetonem.
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31

Re: Paznokcie :)

Postprzez merlina » Cz paź 05 2017, 11:16

Ja zawsze stosowałam zwykły zmywacz do paznokci i tyle.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Paznokcie :)

Postprzez gwiazdzia » So paź 07 2017, 14:31

tipsy jeszcze bardziej zniszcza ci plytke.. ale jesli zapuscisz ladne pazurki to mozesz zrobic hybryde :D ja robie w Silk Spa na Bielanach bo robia elegancko i trwale. Obsluga jest bardzo mila, potrafi doradzic i robic fajne wzorki :)
gwiazdzia
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn wrz 11 2017, 17:46

Re: Paznokcie :)

Postprzez Kaśka123 » Pt paź 13 2017, 09:12

Ja sobię kupiłam lakiery od Semilaca razem z lampą, nieduży wydatek a paznokcie trzymająsiębardzo długo
Kaśka123
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 09:05

Re: Paznokcie :)

Postprzez bozena82 » Wt paź 24 2017, 22:48

To napisz jak wrazenia z uzywania po dluzszym czasie.
bozena82
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt paź 24 2017, 22:46

Re: Paznokcie :)

Postprzez Katy12 » Śr paź 25 2017, 18:33

Ja chodzę do kosmetyczki... W ogóle nie umiem zająć się swoimi paznokciami
Katy12
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr paź 25 2017, 18:30

Re: Paznokcie :)

Postprzez playskin1 » Pn paź 30 2017, 14:15

Piękne te wasze paznokcie, ide jutro do kosmetyczki ale jakoś nie mogę zdecydowac się na kolor, poradźcie coś





published here
playskin1
 
Posty: 30
Dołączył(a): Śr lip 12 2017, 08:47

Re: Paznokcie :)

Postprzez Mery6 » Cz lis 23 2017, 21:02

Odzywka i kremy. Możesz tez spróbować moczyć paznokcie w oliwie z oliwek. Musi byc ciepła. Kilka minut wystarczy.
Mery6
 
Posty: 80
Dołączył(a): N lis 19 2017, 21:03
Lokalizacja: Opole

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości