Paznokcie :)

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: Paznokcie :)

Postprzez Praja » Pn lut 05 2018, 16:30

Paznokcie mają to do siebie, że same niestety o siebie nie są w stanie zadbać, jednak wcale nie wymagają wielkich nakładów pracy pod warunkiem, że dysponujemy odpowiednimi kosmetykami i wiemy, jak ich użyć. Jeśli chodzi o same lakiery, to sięgnęłabym po coś od renomowanego producenta, jak np. sally hansen.
Praja
 
Posty: 23
Dołączył(a): Pn lut 05 2018, 15:00

Re: Paznokcie :)

Postprzez bozena82 » N lut 18 2018, 15:25

Teraz na rynku jest tyle produktow, ze glowa mala. Sama czesto zastanawiam sie czy czegos nowego nie przestestowac - z czystej ciekawosci. Ma sie rozumiec iz unikam najdrozszych produktow gdyz w 95% sa niestety przereklamowane i nie bede placic jakiejs firmie za sponsoring znanej modelki czy kogos takiego. Bardziej skupiam sie na normalnej polce cenowej .. przeciez tam tez mozna znalezc produkty dobrej jakosc. Dla przykladu jeden z lakierow jakie kupilam w tym sklepie https://www.indigo-nails.com/pl/klasycz ... c-19745019 bez problemu wytrzymuje te 2-3 tygodnie .. w zaleznosci od tego co robie w pracy bo jest rozne natezenie dzialan. Lakiery hybrydowe sa w mojej opinii o wiele trwalsze od tych zwyklych, tez macie takie doswiadczenie w tej kwestii? Jeszcze fajnie jakbyscie polecily jakies blogi na temat robienia ozdob na paznokcie .. ciekawi mnie to dosc mocno jak wyglada to wszystko od kuchni :) Pozdrawiam
Ostatnio edytowano Pt lut 23 2018, 20:42 przez bozena82, łącznie edytowano 1 raz
bozena82
 
Posty: 31
Dołączył(a): Wt paź 24 2017, 22:46

Re: Paznokcie :)

Postprzez samarytka » Pn lut 19 2018, 10:04

Na paznokcie biorę biotebal i po miesiącu są efekty :)
Wszystko o laserowym zamykaniu naczynek - http://lifemedica.pl/zabiegi/laserowe-zamykanie-naczynek/
Avatar użytkownika
samarytka
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn lut 19 2018, 10:01
Lokalizacja: Płock

Re: Paznokcie :)

Postprzez mamaminka » Wt lut 20 2018, 18:15

cześć dziewczyny :) chciałabym Was zapytać o Wasze doświadczenia z paznokciami hybrydowymi. Są one bardzo wygodnym rozwiązaniem. Utrzymują się nawet do trzech tygodni i nie trzeba ich co chwila malować. Kupiłam sobie nawet lampę i nauczyłam się samodzielnie je wykonywać. Jednak po około roku zaczęłam odczuwać dziwny ból, czasem pieczenie lub swędzenie w opuszkach palców. Od tego czasu przestałam używać lampy. Myślicie że to jakaś reakcja alergiczna? Miałyście coś podobnego? Mogę nadal od czasu do czasu zrobić sobie paznokcie hybrydowe, czy powinnam całkowicie z nich zrezygnować? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
mamaminka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 18:07

Re: Paznokcie :)

Postprzez Marysia500 » Śr lut 21 2018, 10:57

Ja nie miałam nigdy hybryd ani żeli, używam zwykłych lakierów.
Marysia500
 
Posty: 196
Dołączył(a): Śr sty 11 2017, 12:47

Re: Paznokcie :)

Postprzez weronika259 » Śr mar 28 2018, 23:18

A podobają Wam się paznokcie hybrydowe? Ja kiedyś robiłam żelowe i chciałabym bardzo spróbować. Są w ofercie każdego salonu, ale mnie najbardziej spodobała się chyba oferta tutaj http://www.ateliermagnitica.pl/paznokcie-hybrydowe/ Co o tym myślicie? Doradzacie czy odradzacie takie paznokcie? Bo bardzo jestem ciekawa Waszej opinii.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Paznokcie :)

Postprzez mindkaa » Pt kwi 06 2018, 10:31

Tipsy tylko bardziej zniszczą paznokcie, najlepiej jakieś witaminy i odżywki próbować
mindkaa
 
Posty: 46
Dołączył(a): Pt kwi 06 2018, 10:24

Re: Paznokcie :)

Postprzez mamaminka » Pn kwi 09 2018, 15:50

szczerze mówiąc, nie wydaje mi się, że oklejanie Twoich paznokci "tipami" sprawi, że będą one naturalnie mocniejsze. Myślę, że słabe paznokcie mogą być oznaką niedoboru jakichś witamin. Poczytaj o tym i kup sobie może jakiś preparat witaminowy, może coś co zawiera na przykład skrzyp polny? Myślę, że to lepsze i bardziej długotrwałe rozwiązanie problemu łamliwych paznokci niż tipsy.
mamaminka
 
Posty: 12
Dołączył(a): Wt lut 20 2018, 18:07

Re: Paznokcie :)

Postprzez xxSanderkaxx » Pn kwi 30 2018, 23:01

Dziewczyny jesli szukacie profesjonalnych ale w dobrej cenie lakierów hybrydowych i żeli bo pracujecie tak jak ja w branży kosmetycznej to polecam Wam te marki Victoria Vynn. Sama długo szukałam czegoś dobrego i wiem jak ważna jest pomocna opinia. Jesli Wam choć trochę pomogłam to sie cieszę. A produkty kupuje na stronie https://usanails.sklep.pl/
xxSanderkaxx
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn kwi 30 2018, 23:00

Re: Paznokcie :)

Postprzez Elifka » Śr kwi 03 2019, 21:10

Ja zrobiłam tak dla siebie kurs manicure hybrydowy w Beauty Lux. Mam do tego dryg, a na kursie jeszcze więcej się podszkoliłam. Czasem robię koleżankom po znajomości paznokcie, a teraz mam nawet certyfikat :)
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31

Re: Paznokcie :)

Postprzez karolina45 » Wt kwi 30 2019, 14:41

Moim zdaniem takie paznokcie czasem warto wykonać profesjonalnie i fachowo. Widziałam ciekawe opcje na http://www.medestetic.com.pl/kosmetolog ... -paznokci/ . Sprawdzą się pod wieloma względami w różnej sytuacji.
karolina45
 
Posty: 220
Dołączył(a): Wt sty 31 2017, 09:27

Poprzednia strona

Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości