Botoks jakie efekty

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Botoks jakie efekty

Postprzez lelli » N cze 16 2019, 12:08

Proszę o informację na temat zabiegu - wstrzyknięcia botoksu w tzw. "lwie spojrzenie" - poprzeczne zmarszczki na czole.
Mam 29 lat i głębokie bruzdy na czole, które pamiętam już z dzieciństwa (mrużenie oczu). Przede wszystkim interesuje mnie czy są jakieś przeciwskazania (oprócz ciązy i złego stanu zdrowia) do wykanania zabiegu, oraz czy moga wystąpić jakieś powikłania?
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Botoks jakie efekty

Postprzez justaM » Wt cze 18 2019, 12:31

Mialam botoks już 3 razy, konkretnie na lwia zmarszczkę. Zastanawiałam się jeszcze nad wykonaniem botoksu na zmarszczki na czole ale o dziwo nie było takiej potrzeby bo botoks na lwią zmarszczkę zniwelował w wiekszości zmarszczki poprzeczne na czole. Powikłań raczej nie ma z uwagi na to, ze ilość toksyny botulinowej jaka jest wstrzykiwana jest bardzo niewielka w stosunku do tego jaka ilość może wywołać negatywne efekty .Ale jeśli wstrzyknie Ci toksynę osoba która nie ma doświadczenia, możesz mieć przez pól roku na przyklad opadajacą powiekę.

Sama wykonywałam zabieg w tej klinice w Krakowie i polecam https://cliniqmed.pl/

Mają tam duże doświadczenie. I zabiegi wykonywane są przez lekarzy.
Avatar użytkownika
justaM
 
Posty: 526
Dołączył(a): Cz sty 26 2017, 15:25

Re: Botoks jakie efekty

Postprzez wiola438 » Cz cze 20 2019, 09:27

Jeśli planujesz zrobić sobie botoks, może pomyśl o udaniu się do Magicznej Kliniki? Mają wiele lokalizacji i co ważne - rozsądne ceny. Znają się na tym co robią - to świetni specjaliści z wiedzą i doświadczeniem. Nie bez powodu cieszą się w sieci tyloma dobrymi opiniami.
wiola438
 
Posty: 29
Dołączył(a): Wt lut 28 2017, 22:11

Re: Botoks jakie efekty

Postprzez marysienka » Pt cze 21 2019, 17:39

botoks dobra rzecz ;) potrafi zdzialac cuda, sama niedawno mialam wypelniane zmarszczki :) Dermed w Krakowie to zdecydowanie moja ulubiona klinika :) bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodza do kazdego klienta , zabiegi wykonywane sa z wielka starannoscia , super
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Botoks jakie efekty

Postprzez litka2 » Pn lip 15 2019, 08:52

Botoks botoksem, ale można też skorzystać z innych zabiegów upiększających :)
Zwykłe nawilżenie w takim profesjonalnym https://sklep.arkana.pl/b2b_pl/zabiegi/ ... ajacy.html miejscu może również fajnie poprawić waszą cerę, a na tym chyba wam również zależy :)
litka2
 
Posty: 268
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38

Re: Botoks jakie efekty

Postprzez karolina45 » N lip 28 2019, 11:26

Efekty chyba będą każdorazowo inne , wszystko zależy od tego jakie miejsce i jaki preparat.Ja widziałam ciekawe oferty na dobrych produktach w magicznej klinice na https://www.magicznaklinika.pl .Wypełnienie za nie duże pieniążki, a do tego sami specjaliści , którzy już mają za sobą wiele zabiegów.
karolina45
 
Posty: 220
Dołączył(a): Wt sty 31 2017, 09:27

Re: Botoks jakie efekty

Postprzez majka34 » Wt sie 20 2019, 20:31

Ja byłam w magicznej klinice i widziałam tam wiele zabiegów bardzo fajnych. U mnie był botox na zmarszczki bo nie były duże, ale widoczne,a lepiej zapobiegać wcześniej niż potem żałować, że są nie do ogarnięcia. Zabieg delikatny i lekko odczuwalny. A konsultacja obowiązkowa, gdzie wszystkiego dowiecie się.
majka34
 
Posty: 136
Dołączył(a): So gru 31 2016, 17:01

Re: Botoks jakie efekty

Postprzez karolina45 » Śr sie 21 2019, 16:19

To prawda ja też lubię zapobiegać niż potem mieć problem z większym problemem , zwłaszcza że lubię wyglądać pięknie. Mają sporo ciekawych propozycji godnych uwagi. Warto szukać ciekawych rozwiązań. W magicznej klinice mają miłą obsługę t jest fajne i zachęcające do odwiedzenia.
karolina45
 
Posty: 220
Dołączył(a): Wt sty 31 2017, 09:27


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

cron