Botox

Wasze porady dotyczące dbania o zdrowie oraz pielęgnacji urody.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Botox

Postprzez malik » Cz kwi 26 2018, 17:42

Wiele osób decyduje się teraz na botox, dlatego też szef chce wysłać mnie na kurs z botoxu. Nie wiem gdzie najlepiej udać się na taki kurs. Czy możecie polecić jakąś szkołę?
malik
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr lut 28 2018, 22:48

Re: Botox

Postprzez marysienka » N maja 27 2018, 20:15

No ja też kozystam z botoxu i szczerze każdej kobiecie polecam, kremy nie poprawią tak wyglądu skóry. A jak sie idzie do dobrego specjalisty to się uzyska na prawdę super naturalny efekt odmłodzenia. Ja mogę polecić moją lekarkę- doktor Żukowską z Łodzi z kliniki Dermed
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Botox

Postprzez pesta » Pn lip 09 2018, 14:38

Teraz dla botoxu są przeróżne inne alternatywy, może to być wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym albo coś jeszcze innego, bez wstrzykiwania obcej substancji do skóry, takie zabieg nazywa się needle shaping i można go zrobić w klinice https://artederm.pl/ a efekty daje takie jak po wstrzyknięciu botoksu, idealnie odmładza twarz
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: Botox

Postprzez marta3333 » Wt wrz 03 2019, 07:10

Zmarszczki to przede wszystkim zmiany w głębokich warstwach skóry, do których kosmetyki pielęgnacyjne nie są w stanie dotrzeć. To, co jednak możemy i warto zrobić, to ich wygładzenie i poprawa jędrności skóry przy pomocy wybranego serum lub kremu do twarzy. Krem na zmarszczki na czole powinien posiadać przede wszystkim odpowiednie właściwości odbudowujące i regenerujące skórę ktore bedą mogły w pewnym stopniu wygładzić skórę. Jednak tak naprawdę najlepsze będą po prostu zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej:
https://krakow-atrakcje.pl/pozbadz-sie- ... -botoksem/
Ja botox.
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 464
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Botox

Postprzez nastka29 » Cz lis 28 2019, 12:52

Na kursach sie nie znam ale botoks to naprawde super sprawa :D sama tak usuwalam zmarszczki w Bienkowscy Clinic w Bydgoszczy :D Nie wiem kiedy bede znowu szla bo narazie jestem pol roku po a efekty dalej sie utrzymuja :D
nastka29
 
Posty: 155
Dołączył(a): N sie 13 2017, 20:29


Powrót do Zdrowie i uroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości