PAZDZIERNIK 2005

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Re: PAZDZIERNIK 2005

Postprzez MAGDA1977 » N sty 24 2010, 11:25

Witajcie
Asiu kooopę lat.Oj bardzo chce zobaczyć Twojego kędziorka
I widze że córcia ma harakterek jak moja Kasia.Ostatnio tak mi rano podnosi ciśnienie że mam ja ochote rozszarpać :evil: .Ech to moje dziecię ciagle ma jakies muszki w nosie i lubi mnie wyprowadzac z ównowagi.Cięzko jej dogodzic bo ciagle cos sie jej nie podoba a najczęściej dotyczy to sfery ubrań :evil:
I bidulka musi nieźle się nacierpiec z tym ząbkiem.Moja Kasia tez ma ząbka do leczenie ale nic ją nie boli.Chodzimy narazie na malowanie ;)
I Kasia także uzależniona jest od przedszkola i smutno jej zawsze że w weekend nie może iść do przedszkola i pyta sie zawsze kiedy miną te dwa dni.

Aogóle to wczoraj jak wracalam z pracy po 22-ej to takie zimno było że szooook :twisted: .I przeraża mnie że dzis ma być zimniej :(
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: PAZDZIERNIK 2005

Postprzez Ambis » Pn sty 25 2010, 21:28

Ale fajnie poczytać jak coś "naskrobiecie" :)

Acha - no nareszcie się odezwałaś :) Mam wciąż nadzieję, że i reszta noworodkowej ekipy się stawi ;) 10 dni w szpitalu to Was nieźle dopadło :/ U nas się obeszło bez szpitala chociaż mało brakowało, ale 2 antybiotyki, 2x bańki i cała masa syropów. No i 3 tygodnie siedzenia plackiem w chałupie. Najważniejsze, że pomogło. Teraz witaminki i tran i jest OK. No i płacz za przedszkolem nadal ;) Ale póki co trzymam Pepolina w domu, bo przecie mrozy takie, że psa wygnać szkoda a skoro są ferie to niech siedzi chłopczyna w domu. Nie zachwyca mnie to, bo jego główne zajęcie to komp na przemian z TV no ale tydzień jakoś przetrzyma. Mam nadzieję, że ta cholerna zima w końcu odpuści. Nie cierpię takich mrozow!!!! Fotki jakieś wrzucę, jak tylko coś przegram na kompa ;) A co do występów, to nie wątpię, że Nika występuje bez tremy. Ona taka odważna, że hej :) Pepuś też chętnie występuje. Nawet wystąpil w jasełkach w naszej świetlicy środowiskowej :) I na plakatach był na wszystkich zdjęciach :) Mój mały artysta :D Miał swój debiut i jako najmłodszy świetlicowy artysta oczywiście zebrał najwięcej oklasków :)

Taczorku - Julcia przepiękna :) Szczególnie ta ostatnia fotka w czerwonej sukience mnie rozbroiła :) Oj ja też też czekam na wiosnę .... ehhhh..... zimowa deprecha.....

Magda - Cudne dziewczyny i jak urosły :) Baardzo dawno ich nie widziałam - słodziaki :)

Jejku, co tu zrobić, żeby się rozgrzać ? Gorącej kąpieli sobie nie zafunduję, bo @ więc by się to mogło źle skończyć. No to siedzę pod kołderką i grzeję się od laptopka> Tylko brzuch przy @ dokucza :/ Chyba muszę coś łyknąć ...
Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka (Jan Paweł II)
Avatar użytkownika
Ambis
 
Posty: 2810
Dołączył(a): Śr sie 10 2005, 00:00

Re: PAZDZIERNIK 2005

Postprzez Ambis » Pn sty 25 2010, 21:30

Vilemoo - a co u Was? Jak tam Dobik? Skończył już z chorowaniem? mam nadzieję, że już limit wyczerpał na choróbska. A Papisia jak tam? I co u Ciebie?
Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka (Jan Paweł II)
Avatar użytkownika
Ambis
 
Posty: 2810
Dołączył(a): Śr sie 10 2005, 00:00

Re: PAZDZIERNIK 2005

Postprzez MAGDA1977 » Pn sty 25 2010, 21:35

Ambisku może herbata z miodem i cytryną na rozgrzanie ;)
Mnie tez dołuja te mrozy.Aż mnie przeraża wyjście jutro o 5 rano do pracy :eusa_eh:
A Kasia mnie dziś rano tak wkurzyła że szoook.A poszło o rajtuzy bo chciała założyc białe z kwiatkami a ja takich w domu nie posiadam i uparta za chiny nie chciała słuchac o innych ech.I znów przez je fanaberie Julka spóźniła się ciut do szoły.Ciekawa jestem co jutro mężowi wymyśli :twisted:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: PAZDZIERNIK 2005

Postprzez Ambis » Wt sty 26 2010, 21:44

Bry :)

Dalej zimno :/ I jak się zagrzać?
Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka (Jan Paweł II)
Avatar użytkownika
Ambis
 
Posty: 2810
Dołączył(a): Śr sie 10 2005, 00:00

Re: PAZDZIERNIK 2005

Postprzez MAGDA1977 » Śr sty 27 2010, 11:42

W Łodzi juz takich mrozów nie ma ale sypło śniegiem i zakrył cały ten brud po pieskach wkońcu 8)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: PAZDZIERNIK 2005

Postprzez ACHA051005 » So sty 30 2010, 16:46

Hej, hej! Ja tradycyjnie przy weekendzie. Nikulka mi dzis od rana wymiotuje. Nic nie chce jeść, to chociaz wode jej daje do picia jak często się da. Teraz spi biedactwo.
Z zębem juz dobrze, opuchlizna ładnie zeszła, ma załozony opatrunek do ząbka, ale oczywiscie czeka nas jeszcze wypełnienie tego zęba, czyli bez wrzasków i grzeczne otwieranie buzi. Umówieni jesteśmy na piatek za tydzien. Zobaczymy.

U nas też sie mrozy skonczyły, ale śniegu prawie po kolana. Mam juz tego dosć.

Magda no tak, ja też znam takie sceny. Wcześniej przygotowywałam wieczorem ciuchy dla Niuski na rano, a teraz to nie ma sensu, bo i tak sama sobie panna wybiera.
A co do kędziorka, to juz nie mamy, Nika ma zupełnie proste kudełki. Ale jeszcze jest blondyną.
Dzis się nam na wspomnienia zebrało, ogladalismy fotki z ciaży i jak Nika mała była. No i wydruki z usg. Niusia jakoś nie bardzo potrafiła zrozumieć, że to ona była, zwłaszcza jak jej pokazywałam palcami jaka malutka kiedyś była. Ale podstawy juz zna, wie, że kiedyś była u mamy w brzuszku.

Ambis jak Pepuś? Ferie wam sie skonczyły? U nas teraz są i mniej dzieciaków do przedszkola przychodzi. Grupy są łączone i Nice średnio sie podoba, ze nie są w swojej sali. Ale jeszcze tydzien.
My też na tranie jedziemy, no i witaminki. Moze nie jest rewelacyjnie, ale duzo lepiej niz w zeszłym roku. W styczniu jeden dzien opusciła, przez ząb.

Idę zobaczyć jak moja panienka. W sumie to juz ze dwie godziny nie wymiotowała, to moze bedzie ok.
Pozdróweczki!
AchA i Weronika
Avatar użytkownika
ACHA051005
 
Posty: 8886
Dołączył(a): N cze 11 2006, 11:29
Lokalizacja: Whitestock

Re: PAZDZIERNIK 2005

Postprzez Ambis » Śr lut 17 2010, 21:29

nanana zjawiają się pościki i znikają nanana .........
Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka (Jan Paweł II)
Avatar użytkownika
Ambis
 
Posty: 2810
Dołączył(a): Śr sie 10 2005, 00:00

Re: PAZDZIERNIK 2005

Postprzez Vilemoo » Pn kwi 30 2012, 15:42

Tak se z czeluści wyciągałam....... :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Vilemoo
 
Posty: 14372
Dołączył(a): Cz lut 16 2006, 11:37
Lokalizacja: z domu starców....

Re: PAZDZIERNIK 2005

Postprzez MAGDA1977 » N maja 06 2012, 00:01

Villl ło jeeeny skąd ześ wygrzebała
Co u Was??
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
MAGDA1977
 
Posty: 3218
Dołączył(a): Cz maja 04 2006, 10:34
Lokalizacja: Łódź

Re: PAZDZIERNIK 2005

Postprzez Vilemoo » Pn maja 07 2012, 10:09

Magda ano z czeluści wyciągnęłam:):):)

A nic stara bida jakoś kopytami do przodu ciągnę.....
Obrazek
Avatar użytkownika
Vilemoo
 
Posty: 14372
Dołączył(a): Cz lut 16 2006, 11:37
Lokalizacja: z domu starców....

Re: PAZDZIERNIK 2005

Postprzez Yataya » Wt cze 05 2012, 09:07

Hej, może będziecie zainteresowane - mamy w ofercie oryginalne perfumy w promocyjnej cenie. Zapraszam do naszego klubu zakupowego: www.mimomento.pl
POLECAM KLUB ZAKUPOWY http://www.mimomento.pl

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Yataya
 
Posty: 3330
Dołączył(a): Wt sie 23 2005, 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: PAZDZIERNIK 2005

Postprzez ACHA051005 » N wrz 30 2012, 10:29

Hop hop.
Jakis sentyment mnie dopadł i zaleciałam. To pewnie dlatego, ze zblizają się urodzinki mojej babuchy.
Nie wiem czy ktoś tu zaglada, ale jeśli zaglada, to dzieciaczkom naszym (niektorym juz 7 latkom, niektory jeszcze przed urodzinami) życzę wszystkiego co najlepsze.
Jeszcze niedawno pisałysmy o kupkach, a tu już szkoła sie zaczela. Werka zachwycona. Bólem dla niej jest weekend, bo nie idzie do szkoły. Do prac domowych zasiada z entuzjazmem i pieczołowicie pisze literki.
Ja tylko marudzę troszke, bo przedszkole pod blokiem było, a do szkoły jest 10 minut spacerku. Ale ogólnie i tak jest super. Tylko oczywiscie czasu brak, bo po pracy pęd po dziecko, później zajecia dodatkowe.

Zostawiam buziorki, jak ktoś zaleci, niech odbiera ;)
AchA i Weronika
Avatar użytkownika
ACHA051005
 
Posty: 8886
Dołączył(a): N cze 11 2006, 11:29
Lokalizacja: Whitestock

Poprzednia strona

Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 163 gości