Ile kosztuje fotowoltaika?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Ile kosztuje fotowoltaika?

Postprzez doratka » Wt lip 20 2021, 12:57

Chciałabym dowiedziecie się czegoś więcej w tej tematyce - macie jakieś wskazówki?
doratka

Re: Ile kosztuje fotowoltaika?

Postprzez Alienora » Śr lip 21 2021, 14:32

Oczywiście wycena realizacji całej fotowoltaiki jest zależna od wielu czynników. Na ten moment mogę polecić Ci kalkulator, z którego ja skorzystałam przed podjęciem ostatecznej decyzji, mowa konkretnie o tym: https://www.hewalex.pl/fotowoltaika/kalkulator/ Na podstawie kilku znaczących czynników uzyskasz oszacowany koszt ;) Jeżeli chodzi o samą realizację to bardzo polecam firmę Hewalex. Ja skorzystałam z ich usług za namową znajomego i nie żałuję. Mają duże doświadczenie i można na nich polegać.
Alienora

Postprzez merlina » Pt lip 23 2021, 11:27

To będzie pewnie zależało od producenta, a także jak dużo paneli chcesz kupić.
merlina

Postprzez salamandiks4 » Wt lip 27 2021, 14:28

Zastanawiacie się nad montażem fotowoltaiki? Polecam Wam fotowoltaika sochaczew , na ich stronie znajdziecie wszelkie potrzebne informację. Świadczą oni również usługę wyceny całej instalacji. Wysoko kwalifikowana kadra i doświadczenie sprawia że montaż trwa naprawdę krótko.
salamandiks4

Postprzez Macadamia » So lip 31 2021, 17:35

Hejka,
najlepiej to spytać u źródła, czyli w jakiejś firmie, która zajmuje się fotowoltaiką. Ale oprócz ceny bierzcie pod uwagę także to, na jakim sprzęcie pracują i co mają w swojej ofercie (panele, falowniki są przecież różne!!). Fajnie to jest opisane np tutaj: http://universun.pl/instalacja-fotowoltaiczna-8-kw/ od razu widać za co się płaci. Wszystko jest jasno przedstawione i wyszczególnione.
Macadamia

Powrót do Forum ogólne