Wylewka, panele w domu

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Wylewka, panele w domu

Postprzez salamandiks4 » Wt lip 13 2021, 19:09

Wylewki anhydrytowe nadają się do wszystkich pomieszczeń, w każdej inwestycji. Polecam Wam wylewki anhydrytowe , Mogą być stosowane jako wylewki na ogrzewanie podłogowe, ale dobrze sprawdzą się też bez ogrzewania podłogowego.
salamandiks4
 
Posty: 1092
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Wylewka, panele w domu

Postprzez kasia777 » Pt mar 04 2022, 21:19

W kwestii ogrzewania podłogowego mogę polecić z własnego doświadczenia panele, które sie super sprawdzają do takiej instalacji. Zobaczcie sobie na ofertę sklepu https://podlogi24.net/panele-panele-laminowane-wineo-windmoller-o_c_100_1.html, zamawialiśmy tam panele laminowane WINEO, mają bardzo wygodny system złączeń więc bez problemu proadziliśmy sobie z montażem. Panele nie tylko są funkcjonalne i wytrzymałe, ale też rewelacyjnie wyglądają, dzięki swojej teksturze i wzorowi świetnie imitują drewno i wyglądają bardzo elegancko.
kasia777
 
Posty: 1360
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48

Re: Wylewka, panele w domu

Postprzez weronika259 » Cz lip 28 2022, 19:42

Jakie z kolei polecilibyście podłoże pod wylewkę betonową ? Robimy z mężem mały remont i potrzebujemy jakichś wskazówek. Na stronie Nobiles wyczytałam, że często warto wykonać gruntowanie posadzki. Zgadzacie się z tym?
weronika259
 
Posty: 1270
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Wylewka, panele w domu

Postprzez sabanek5 » Cz sie 18 2022, 10:24

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem. Podczas remontu mojego mieszkania skorzystałem z oferty firmy, którą polecił mi mój dobry znajomy - https://www.remonty-gawel.pl/ i jestem naprawdę bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy w moim mieszkaniu.
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Wylewka, panele w domu

Postprzez kasia777 » Wt sty 17 2023, 10:52

Podłoga była moją zmorą chciałam drewnianą to każdy straszył mnie cyklinowaniem, więc zaczęłam myśleć o płytkach ale chciałam mieć jednolitą podłogę w całym domu i tyle fug do szorowania to był by koszmar. W jakimś katalogu widziała podłogę bez łączeń i zaczęłam drążyć temat aż trafiłam do https://www.jakposadzki.pl/. Objaśnili mi na czym polega posadzka żywiczna pokazali możliwości kolorystyczne i stanęło na tym rozwiązaniu. Uwinęli się sprawnie i pracowali bardzo sumiennie a ja teraz jestem zachwycona efektem. Podłogą zachwycają się wszyscy, jest mega łatwa w utrzymaniu, przyjemna i komfortowa dzieci mogą na niej szaleć. Gdybym poszła w inne rozwiązanie bardzo dużo bym straciła a tak nie potrafię wymienić nawet jednej wady tego rozwiązania bo ich nie ma ale zalet wiele. Polecam każdemu kto chce wolny czas spożytkować w inny sposób niż ciągłe sprzątanie.
kasia777
 
Posty: 1360
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 103 gości