Gdzie na wakacje z dziećmi

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez marta3333 » Wt wrz 03 2019, 07:55

Dziewczyny czy macie swoje ulubione kierunki, w które wybieracie się z maluchami?

Podpowiecie gdzie warto wybrać się z dziećmi?
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 467
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez lelli » Wt wrz 03 2019, 09:13

fajny jest park rozrywki ochaby też są miniatury i dinozaury i kilka innych rzeczy. A w zatorze jest jeszcze Inwałd park miniatur i park owadów a zimą park świętego mikołaja.
Dla mnie rewelacyjny jest leśny park niespodzianek w ustroniu, ogrody w bujakowie i park pszczyński z zamkiem i skansenem. A w żorach otworzono miasteczko twin pigs czy jakoś tak westernowe wybieramy sie
No i osobiscie bardzo podobało mi się w Borach Tucholskich
https://www.e-wczasy.pl/blog/co-warto-z ... kaszubach/

Zdecydowanie jedno z ładniejszych miejsc na Kaszubach.
Obrazek
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez KaroLinka26 » Pn wrz 09 2019, 14:20

Ja z dziećmi już dwa razy byłam w Wiśle na wakacjach. Maluchy lubią jeździć na rowerze i chodzić po górach, dlatego najczęściej wybieramy się właśnie w góry zamiast nad morze. Wisła to malownicza miejscowość z wieloma przytulnymi pensjonatami. Nasz urlop trwał prawie 2 tygodnie, ale wszyscy wypoczęliśmy w tym miejscu. Polecam udać się do Wisły, bo znajduje się tam wiele atrakcji turystycznych, również dla dzieci. My wybraliśmy pensjonat Willa Nova w centrum miasta.
Pozdrawiam :)
KaroLinka26
 
Posty: 95
Dołączył(a): Pt gru 16 2016, 15:44

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez Antyloppka » Pn wrz 16 2019, 08:30

Ja uwielbiam Rowy - Między Ustką i Łebą.
Antyloppka
 
Posty: 268
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez Martyncia » Pn wrz 16 2019, 13:30

A my w tym roku myślimy o wyjeździe do Maroko :) Ten artykuł bardzo zainspirował nas do wyboru tamtego rejonu.
Martyncia
 
Posty: 318
Dołączył(a): Wt maja 08 2018, 09:43

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez mamuśka17 » Wt wrz 24 2019, 18:08

Obecnie dość ciekawym kierunkiem jest azerbejdżan wycieczki organizowane są przez wiele biur podróży. Jeśli dzieci lubią zwiedzać i my też, to może fajnym pomysłem byłoby spędzenie wakacji w takim kraju.
Avatar użytkownika
mamuśka17
 
Posty: 524
Dołączył(a): Cz paź 05 2017, 11:31

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez weronika259 » Cz kwi 09 2020, 23:53

Niezależnie od tego, gdzie zamierzasz się wybrać ze swoimi dziećmi dobrze byłoby, gdybyś zatrzymała się w hotelu – co jak co, ale myślę, że nocleg w hotelu jest przede wszystkim o niebo lepszym rozwiązaniem niż nocleg w hostelu czy na polu namiotowym. Jeśli poszukiwałabyś ośrodka, który spełni wszystkie Twoje wymagania, proponowałabym Ci skorzystać z tej strony internetowej: https://stayget.com/
weronika259
 
Posty: 1269
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez merlina » Pt kwi 10 2020, 07:40

W tym roku chyba nigdzie na wakacje się nie pojedzie.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez heniutek » So gru 19 2020, 20:11

Swego czasu trafiłem na https://www.wakacjezdzieckiem.pl/wakacje-nad-jeziorem, gdzie można znaleźć dużo fajnych obiektów wakacyjnych nad jeziorami. Akurat tak się składa, że posiadam działkę z dużym domkiem nad jeziorem, jednakże szef szukał czegoś dla siebie i swoich dzieci, jak planował wakacje 2021. Ma nadzieję, że do tego czasu sytuacja epidemiczna się już wyciszy, jednakże szef preferuje wakacje krajowe, w myśl zasady "cudze chwalicie, swego nie znacie". Pokazuje swoim dzieciom różne miejsca w kraju, zarówno te, które są bardzo znanymi w skali kraju atrakcjami, jak również nie unika tych kameralnych, które odwiedzane są przez nielicznych. Wiele osób mówi, że jezioro to nie to samo co morze, owszem, każdy z tych typów ma swoje uroki. Jeziora szybciej się nagrzewają, więc komfort pływania jest dużo większy, ze względu na wyższą temperaturę. No i oczywiście nie ma problemu z silnymi wiatrami, które częściej spotykane są właśnie nad morzem, niż nad jeziorami.
heniutek
 
Posty: 125
Dołączył(a): Śr maja 02 2018, 08:33

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez marysienka » Cz sty 28 2021, 16:30

Oj możliwości są ogromne! My już mamy super plany i na pewno będziemy nad morzem :) nawet na https://valetta.pl/collections/kostiumy-kapielowe zamówiłam już strój kąpielowy <3 piękny jest
marysienka
 
Posty: 565
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez salamandiks4 » Śr cze 30 2021, 13:27

Na ten urlop wraz z dzieckiem postanowiliśmy spędzić wakacje w Polsce. Postawiliśmy na polskie morze, nie chcieliśmy jednak kwaterować się w Trójmieście ze względu na tłumy ludzi. Polecam Wam Przystan Mechelinki , komfortowy i nowoczesny apartament, położony blisko morza lecz z dala od tłumów, w moim przypadku poprawia to jakość wypoczynku.
salamandiks4
 
Posty: 1082
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez merlina » Pn lip 12 2021, 10:05

Może w góry? To zawsze będzie dobry pomysł, a w górach można robić naprawdę wiele różnych rzeczy. Kliknij i sprawdź na jakie atrakcje można byłoby się zdecydować przy tej okazji, oczywiście trzeba jeszcze wciąć pod uwagę dzieci i ich wiek.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez House » Śr lip 14 2021, 08:15

W dzisiejszych czasach udając się na wakacje z dziećmi należy nauczyć ich odpowiedniego zachowania. Mowa tutaj o takich rzeczach jak dezynfekcja rąk oraz o innych rzeczach związanych z pandemicznym stanem. Wtedy można bezpiecznie udać się na wakacje z dziećmi.
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez sabanek5 » Cz sty 20 2022, 12:41

Ja proponuję wybrać się do pensjonatu. Zobaczcie na noclegi międzygórze to ładnym pensjonat, klimatyczny i urokliwy w super miejscu pełnym atrakcji dla każdego. Sprawdźcie na stronę tam macie dokładne informacje i oferty. Polecam.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez ligol » Śr sty 26 2022, 13:01

Gdybyście się wybierali z dziećmi nad morze, to całkiem oryginalnym pomysłem może być kurs windsurfingu dla dzieci. Nasz syn był w zeszłym roku i wrócił zachwycony tym sportem i samym obozem.
ligol
 
Posty: 108
Dołączył(a): So mar 04 2017, 12:21

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez Klitka » Cz lut 10 2022, 10:29

Polecam wam również Zajazd Jurajski w Podlesicach. Najlepsze miejsce jeśli szukacie ładnych okolic do spacerów i bezproblemowych warunków noclegowych.
Klitka
 
Posty: 313
Dołączył(a): Cz lut 22 2018, 13:40

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez Alienora » Śr lut 16 2022, 20:09

Wakacje z dziećmi to spore wyzwanie jeśli chodzi o zaplanowanie i organizację oraz sam pobyt już na miejscu. To co jednak mogę ze swojego doświadczenia polecić to odwiedzenie stronki https://www.hotelsaltic.pl/dla-dzieci . Byłam wraz z rodzinką w tym hotelu w ubiegłym roku i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to hotel przyjazny dla dzieci, sama rezerwacja przebiega w bardzo prosty i szybki sposób. Dodatkowo położenie resortu jest naprawdę bardzo ładne i jest co robić w okolicy jak i samym hotelu ;)
Alienora
 
Posty: 896
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez litka2 » So maja 28 2022, 17:57

Jeśli ktoś z was, szuka apartamentu w Zakopanym, to mogę polecić ich ofertę - https://elkowyzakatek.com/. Nowoczesne przestrzenie są w pełni przemyślane, dlatego zaskoczą was swoimi możliwościami a także udogodnieniami, które skrywają w konkretnych pomieszczeniach ich eleganckich apartamentów: sauna, jacuzzi, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe.
litka2
 
Posty: 270
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 08:38

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez Klitka » Pn cze 06 2022, 14:02

Być może warto zapytać dzieci gdzie chciałyby jechać? W miejscach jak przedszkole prywatne dzieci zdobywają podstawową wiedzę o świecie, więc będziemy wiedzieć czy dane dziecko woli bardziej naturę czy może zabytki.
Klitka
 
Posty: 313
Dołączył(a): Cz lut 22 2018, 13:40

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez Macadamia » N cze 26 2022, 22:11

Jeśli Wasze dzieci lubią zwiedzać i poznawać nowe miejsca to koniecznie wybierzcie się do Zatrolandu. To ogromny kompleks rozrywkowy, w którym znajdują się trzy parki tematyczne: Park Ruchomych Dinozaurów z ogromnym T-Rexem i Argentynozaurem, Park Mitologii, w którym można poznać nie tylko postacie mitologiczne ale też odbyć rejs tramwajem wodnym, a także Park Owadów. Dodatkowo na miejscu jest wiele atrakcji takich jak lunapark, place zabaw czy możliwość wzięcia udziału w warsztatach paleontologicznych. Jesli chcielibyście zostać dłużej to niedaleko parku można zanocować w ośrodku wypoczynkowym River Park.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez sabanek5 » Pt sie 05 2022, 14:07

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę rodzinne-podroze.pl , na której znajdziecie portal informacyjny o tematyce podróżowania oraz turystyki. Na portalu regularnie dodają nowe artykuły, dzięki czemu każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez kasia777 » Śr sty 04 2023, 08:46

Wiele niesamowitych atrakcji i strefę relaksu zapewni Wam wizyta w https://royal-hotel.pl/. Obiekt położony jest w centrum Białegostoku, a w jego bliskim sąsiedztwie znajduje się zabytkowy ratusz, Pałac Branickich, piękny park oraz wiele innych interesujących zabytków. W jednym miejscu znajdziesz także przepyszną restaurację, Browar Stary Rynek oraz Instytut Kosmetyczny Dr Irena Eris Beauty Parner a także strefa Wellness z basenem, saunami, jacuzzi i siłownią i klub bilardowy. Szczerze polecam.
kasia777
 
Posty: 1336
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez marika89 » Wt lut 21 2023, 12:01

A jakie hotele najczęściej wybieracie? Dla mnie ważne jest jedynie to aby taki nocleg był czysty, bezpieczny i w miarę tani bo jak wiadomo takie wakacje z dziećmi to niemały wydatek więc po co dokładać jeszcze do noclegu? W Lublinie widziałam bardzo fajną ofertę z kategorii tanich a dobrych - https://www.pokojelublin.eu/hotel-lublin-centrum.html może ktoś skorzysta :)
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Gdzie na wakacje z dziećmi

Postprzez merlina » Śr paź 04 2023, 07:23

Kraków to na pewno jedno z tych miejsc, do których trzeba pojechać z dziećmi, ale oprócz standardowych lokalizacji, warto też odwiedzić inne miejsca. Zobacz tutaj niezwykłe ogrody w Krakowie, które mogą zachwycić wiele osób i mogą być przy tym dobrym pomysłem na rodzinny wypad i spacer.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości