Wartościowe szkolenia

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Wartościowe szkolenia

Postprzez Alienora » Wt sie 27 2019, 18:00

Moi Drodzy, postanowiłam założyć nowy wątek żeby podzielić się z Wami informacją o świetnej firmie specjalizującej się w organizacji szkoleń. Miałam okazję korzystać z ich usług i jestem pod wrażeniem. Wiedza przekazana podczas szkolenia była bardzo konkretna i praktyczna co jest według mnie kluczowe. Dodatkowo cały kurs był bardzo ciekawy - zajęcia wykładowe zostały połączone z warsztatami negocjacyjnymi - świetna sprawa! Jeżeli jesteście ciekawi to na stronie: https://goodman.eu/ znajdziecie wszelkie pozostałe informacje.
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez Polanka » Śr wrz 04 2019, 11:52

Nie znam tej firmy, ale sama również wybrałabym się na jakieś wartościowe zawodowe szkolenie.
Polanka
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez Antyloppka » Śr wrz 04 2019, 13:22

Ja kiedyś słyszałam, że bardzo ciekawe szkolenia prowadzi firma AVENHANSEN. Mój znajomy żołnierz wybiera się do nich na takie szkolenie rekonwersji w wojsku, gdyż niebawem kończy służbę.
Antyloppka
 
Posty: 257
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez kwiatuszekK » Pn wrz 30 2019, 17:52

Szkolenia dla pracowników są ważne, ale trzeba też pamiętać o tym by doceniać pracowników różnymi benefitami. Z doświadczenia to wiadomo, że wszyscy powiedzą że kasa się liczy. Ale np takie pakiety medyczne w medicover też są świetną sprawą
kwiatuszekK
 
Posty: 105
Dołączył(a): Cz paź 26 2017, 12:13

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez salamandiks4 » Cz paź 08 2020, 11:43

Kasa fiskalna jest elektronicznym urządzeniem rejestrującym, które z jednej strony ułatwia pracę zachowując przejrzystość finansową, ale z drugiej stanowi problem i trudność w zastosowaniu. Jak ja zdobyć gdzie kupić jaką zamówić? Sprawdźcie na drukarki fiskalne Wodzisław Śląski i tutaj znajdziecie odpowiedzi na te pytania oraz znajdziecie wiele innych urządzeń jak terminale czy drukarki. Mają także ofertę monitoringu.
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez doratka » Wt mar 02 2021, 15:32

Branie udziału w szkoleniach tego typu daje naprawdę całą masę możliwości! Jeżeli szukacie czegoś odpowiedniego dla siebie to sprawdźcie na stronie: https://eventis.pl/szkolenia znajdziecie tam wiele propozycji szkoleń z różnych branż. Ja niedawno odbyłam takie szkolenie stacjonarnie i jestem naprawdę pod dużym wrażeniem ;)
Ostatnio edytowano Wt lip 13 2021, 12:20 przez doratka, łącznie edytowano 1 raz
doratka
 
Posty: 370
Dołączył(a): Wt kwi 10 2018, 14:41

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez merlina » Śr mar 03 2021, 12:26

Wartościowe szkolenie to takie, które realnie może się nam przydać, np. w realizacji rozwoju zawodowego.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez House » Cz mar 04 2021, 15:20

Zawsze warto zwiększać nasze umiejętności i kwalifikacje, niezależnie od tego jakie są to szkolenia. Takie szkolenie w laboratorium wzorcującym nauczy nas w jaki sposób obsługiwać i konserwować urządzenia pomiarowe.
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez Antyloppka » Śr mar 17 2021, 09:53

Dla mnie najważniejsza jest współpraca z prelegentem na tego rodzaju eventach. Jeśli się nie układa, to można założyć, że szkolenie też nie będzie udane.
Antyloppka
 
Posty: 257
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez weronika259 » Cz paź 14 2021, 15:14

Ja mogę wam polecić tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/sketchup.html szkolenia, mają je tam z grafiki i projektowania. Jako że się tym interesuję to wykupiłam dwa i już dużo się nauczyłam, planuję jeszcze jakieś zamówić. Myślę że w przyszłości na pewno mi się one przydadzą.
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez Macadamia » N lis 28 2021, 16:23

Teraz jest bardzo dużo szkoleń, które są wartościowe i można dzięki nim realnie podnieść swoją wiedze i umiejętności. Jeśli interesujecie się wykonywaniem tatuaży to może Was zainteresować szkolenie oferowane przez Akademię Tatuażu https://www.paredo.pl/tatuaz/ . Na szkoleniu zdobędziecie szeroką wiedzę teoretyczna a także praktyczną. Zajęcia prowadzone są przez bardzo doświadczonego tatuatora, dzięki czemu zyskujecie możliwość uczenia się od najlepszych.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez sabanek5 » Cz gru 02 2021, 17:43

Ja uważam że warto brać udział w szkoleniach czy kursach. Dodatkowa wiedza jst przydatna a na pewno nam nie zginie.

_________________________________
https://www.nowinytyskie.pl
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez marika89 » Pt lut 04 2022, 15:06

Jeśli chodzi o wartościowe szkolenia to takimi są akurat kursy menedżerskie . Zdobędziecie tutaj wielką wiedze jak i wiele nowych umiejętności także na pewno będziecie zadowoleni z wyboru
marika89
 
Posty: 310
Dołączył(a): Pn sty 15 2018, 10:08

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez ligol » Pn mar 28 2022, 08:09

Jeśli chodzi o szkolenia związane z budowanie silnego zespołu w różnych obszarach biznesu, to możecie zapoznać się z takim tematem jak disc certyfikacja.
ligol
 
Posty: 108
Dołączył(a): So mar 04 2017, 12:21

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez salamandiks4 » So cze 04 2022, 10:09

Dostęp do internetu daje ogromne możliwości rozwoju. Co sądzicie o kursach i szkoleniach online i czy sami z nich korzystacie? Na stronie https://ofio.pl/katalog-firm/92800/kurs ... y-z-hr-em/ znajdziecie interesujący artykuł w tym temacie.
salamandiks4
 
Posty: 1064
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Wartościowe szkolenia

Postprzez kasia777 » Pn sie 01 2022, 22:04

Jeśli jesteśmy w tematyce szkoleń to polecam firmę https://bnt-sigma.pl/Szkolenia-branza-f ... na-GMP-GxP, która jest jednym z liderów jeśli chodzi o organizację specjalistycznych szkoleń kierowanych do pracowników laboratoriów, zakładów produkcyjnych branży spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej. Z pełnym zaangażowaniem podchodzą do tematu podnoszenia kwalifikacji technicznych kadry kierowniczej, technologów, specjalistów i inżynierów. Firma dokłada wszelkich starań w zapewnienie dogodnych dla klienta warunków i daje możliwość przeprowadzenia szkoleń w siedzibie firmy jak również w formie zajęć online. To naprawdę najlepsi w swojej dziedzinie fachowcy.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 45 gości

cron