Tłumaczenie strony www?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Tłumaczenie strony www?

Postprzez sabanek5 » So lip 06 2019, 18:51

Czy ktos z forum zna może jakieś dobre i sprawdzone biuro tłumaczeń, które zajmuje sie takimi usługami jak tłumaczenia stron www z języka angielskiego ? Potrzebuje przetłumaczyć swoją stronę i zależy mina profesjonalnym podejściu do zlecenia. Będe wam bardzo wdzięczna za pomoc i podanie namiarów na kogos kto takie słumaczenie może dla mnie wykonać
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Tłumaczenie strony www?

Postprzez Macadamia » Śr sie 28 2019, 11:56

Strony internetowe mogą być w różnych językach więc może być potrzebne nie tylko tłumaczenie z angielskiego ale też np z lub na ukraiński. Obecnie w Polsce jest coraz więcej Ukraińców i zauważyłam, że strony www robione sa też "pod nich" tzn można wybrać język ukraiński. Bardzo dobre tłumaczenia wykonuje tłumacz przysięgły ukraińskiego w Krakowie z biura Tłumaczalnia. Warto z nim podjąć współpracę w zakresie przekładów treści na stronie.
Macadamia
 
Posty: 258
Dołączył(a): N maja 29 2016, 18:19

Re: Tłumaczenie strony www?

Postprzez salamandiks4 » So maja 09 2020, 15:49

Ja znam i polecam taką opcję jaka jest dostępna na stronie poprawa tekstu możecie tutaj sprawdzić poprawność tekstu lub tłumaczyć go na inny język. Wszystko załatwicie online czyli bez wychodzenia z domu szybko łatwo i wygodnie. Polecam się z tym zapoznać.
salamandiks4
 
Posty: 1063
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Tłumaczenie strony www?

Postprzez merlina » Pn maja 11 2020, 11:58

Biura tłumaczeń mogłyby w tym pomóc.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 35 gości