Kredyt inwestycyjny to dobry pomysł?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Kredyt inwestycyjny to dobry pomysł?

Postprzez sabanek5 » N cze 30 2019, 23:55

Słuchajcie, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym aby wziąć jakiś kredyt na rozwój swojej działalności i chciałam sie was zapytać czy uważacie, że ten https://multiinicjatywa.pl/oferta/kredyt-inwestycyjny będzie dobrym rozwiązaniem? Z tego co widze to warunki mają całkiem ciekawe więc może warto spróbować? Jak wy uważacie?
sabanek5
 
Posty: 1179
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Kredyt inwestycyjny to dobry pomysł?

Postprzez mindkaa » Cz lip 18 2019, 09:54

Myślę, że w Twoim przypadku najlepsza będzie pożyczka przez internet bez zaświadczeń. Jest to bardzo fajna forma uzyskania gotówki, jeśli pilnie potrzebujesz gotówki. Sama nie raz korzystałam i nie raz pomogło mi to w trudnych sytuacjach, kiedy np. wypadł mi niespodziewany remont po zalaniu mieszkania. Poczytaj sobie trochę na ten temat, bo myślę, że może Ci się przydać. :)
mindkaa
 
Posty: 46
Dołączył(a): Pt kwi 06 2018, 10:24

Re: Kredyt inwestycyjny to dobry pomysł?

Postprzez merlina » Cz lip 25 2019, 12:00

Na firmę? Owszem, jeżeli oczywiście jest to nasz przemyślany wybór i rzeczywiście pomoże to na rozwój firmy.
merlina
 
Posty: 582
Dołączył(a): Pt sty 13 2017, 13:44

Re: Kredyt inwestycyjny to dobry pomysł?

Postprzez weronika259 » Wt cze 29 2021, 21:16

Do prywatnych pożyczek nie mam zaufania bo wiele oszustów jest. Jak już to brać pieniądze ze sprawdzonych firm pożyczkowych jak np. https://concash.pl/pozyczki-dla-zadluzonych żeby nie było problemów. Ja tutaj parę miesięcy pożyczkę wzięłam, wszystko online załatwiłam - szybko i wygodnie
weronika259
 
Posty: 1270
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Kredyt inwestycyjny to dobry pomysł?

Postprzez andziala » N sty 30 2022, 00:14

Kredyty czy pożyczki są dla ludzi, ale trzeba pamiętać o tym by je spłacać. Choć wiadomo różne rzeczy się zdarzają, gdyby pojawiły się trudności ze spłatą to jest taka opcja jak konsolidacja chwilówek po terminie Wrocław i polecam sobie o tym poczytać
andziala
 
Posty: 456
Dołączył(a): Cz lut 23 2017, 15:36


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości

cron