Związek friends with benefits

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Związek friends with benefits

Postprzez marta3333 » Wt lut 26 2019, 12:36

Czy któraś z Was była wlaśnie w takim związku?

Myślicie,ze coś takiego ma szansę się utrzymać czy jednak nie ma szans na to co liczyc?
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 476
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Związek friends with benefits

Postprzez lelli » Wt lut 26 2019, 14:49

Byłam w podobnej relacji w przeszłości. Jest sens, ale trzeba jasno wyznaczyć granice, panować nad uczuciami, no i nie nastawiać się za wiele. Jesli jedna osoba się zaangażuje, może być trudno i trzeba tutaj się z tym liczyć. Trzeba pamiętać, że ani ty ani ta druga osoba nie musi się tłumaczyć z rzeczy o których myśli oraz o tym co robi na co dzień. Nie musicie się spotykać w sferze prywatnej....
Sama zrezygnowałam bo nie potrafiłam tak dłużej.... I nie chciałam zostać zraniona:
https://sexpolis.pl/fwb-ons-co-to-znaczy/
Ale wiem, ze wielu osobom to nie przeszkadza w sumie.....
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 552
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Związek friends with benefits

Postprzez salamandiks4 » Śr lut 10 2021, 12:18

Gdyby ktoś szukał bezpiecznego sposobu na udany seks, bez angażowania się w związek, adorowania i tracenia czasu na rzeczy, które wcale nie są ważne to sprawdźcie na stronę anonse erotyczne tutaj możesz znaleźć autentyczne ogłoszenia towarzyskie dziewczyn, które tak samo jak ty są gotowe na płatne seks randki.
salamandiks4
 
Posty: 1082
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Związek friends with benefits

Postprzez sabanek5 » Śr wrz 08 2021, 13:00

Korzystacie z portal z ogłoszeniami towarzyskimi? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę internetową, na której znajdziecie najróżniejsze ogłoszenia towarzyskie oraz macie możliwość dodania własnych anonsów erotycznych. Daję Wam to możliwość ogromnych zarobków.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Związek friends with benefits

Postprzez kasia777 » Pn sty 15 2024, 07:44

Jeśli szukacie sprawdzonego portalu randkowego to koniecznie zajrzyjcie do https://randkuj.my/polska/podkarpackie/sanok To miejsce znacząco ułatwi Wam nawiązanie nowych kontaktów i znalezienie miłości.
kasia777
 
Posty: 1336
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 24 gości