Kurs zdobienia paznokci

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Kurs zdobienia paznokci

Postprzez malik » Pn cze 04 2018, 17:46

Prowadzę salon kosmetyczny i chcę podszkolić się w zdobieniu paznokci. Coraz więcej klientek jest zainteresowanych wzorkami na paznokciach. Czy możecie dać namiar na dobre szkolenie w tym zakresie?
malik
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr lut 28 2018, 22:48

Re: Kurs zdobienia paznokci

Postprzez Elifka » So cze 30 2018, 15:45

A czym chcesz zdobić? Lakierem, żelem? A moze akrylem? A moze paznokcie fakturowe chcesz zdobić? Kursów tego typu jest masa. Taki podstawowy to ten - https://beautylux.com.pl/zawodowy/kurs- ... lakierowe/ Sama w nim uczestniczyłam i mega polecam, bo kurs jest w malej grupie, mozna popatrzec, popróbować, prowadza tłumaczy co i jak kazdemu po kolei. Idzie się nauczyć wiele. Jakieś takie prostsze, symetryczne zdobienia itd kazdy po kurie ogarnie. Jeżeli chodzi o jakieś malowidła na paznokciach -typu zwierzeta, twarze - to juz trzeba miec talent ;)
Elifka
 
Posty: 399
Dołączył(a): Śr wrz 20 2017, 14:31

Re: Kurs zdobienia paznokci

Postprzez Martyncia » Cz lip 12 2018, 15:14

Widzę, że temat jest bardzo popularny. Moja siostra, odkąd dostała taki zestaw hybrydowy upominkowy też zainteresowała się zawodowym robieniem manicure. A ma dopiero 17 lat!
Martyncia
 
Posty: 306
Dołączył(a): Wt maja 08 2018, 09:43

Re: Kurs zdobienia paznokci

Postprzez kazimierz » Wt gru 04 2018, 18:58

DLugo trwa takie szkolenie?
kazimierz
 
Posty: 21
Dołączył(a): So mar 04 2017, 21:16

Re: Kurs zdobienia paznokci

Postprzez sake » Cz gru 13 2018, 12:20

Moim zdaniem udanie sie na taki kurs moze byc ciekawa droga nowej kariery. Teraz na rynku pieknosci jest dosc duze zapotrzebowanie na osoby z takimi wlasnie umiejetnosciami. Mam jedna kolezanke pracujaca w dosc duzym salonie kosmetycznym. Po kilku miesiacach pracy mozna liczyc na konkretne podwyzki z tego co mowila. Na szkolenie najlepiej bedzie wybrac sie do producenta danego produktu jaki jest wykorzystywany. Ona skorzystala z tej oferty - https://www.indigo-nails.com/pl,szkolen ... icure.html Co ciekawe mozna dostac certyfikat honorowany w gronie miedzynarodowym .. wiec na przyszlosc mamy mozliwosc zrobienia kariery nawet zagranica :) Oczywiscie nie jest to tak proste jak wyglada .. potrzeba sporo wiedzy na ten temat, a takze wprawnej reki :)
sake
 
Posty: 43
Dołączył(a): Śr wrz 06 2017, 22:53

Re: Kurs zdobienia paznokci

Postprzez ligol » Śr sty 16 2019, 10:00

Wielu rzeczy można się też nauczyć samodzielnie. Ja ostatnio znalazłam poradnik na temat samodzielnego robienia hybryd: http://www.kobietaxl.pl/poradnik-domowy/uroda-zrob-to-sama/jak-nakladac-lakier-hybrydowy.html i mam zamiar się tego nauczyć żeby zaoszczędzić na wizytach u kosmetyczki.
ligol
 
Posty: 108
Dołączył(a): So mar 04 2017, 12:21

Re: Kurs zdobienia paznokci

Postprzez kate44 » Śr maja 08 2019, 18:50

Kurs stylizacji paznokci można sobie zrobić w Beauty Lux w Warszawie. Pozwala on na zadobycie praktycznych umiejętności i certyfikatu na koniec. Jest to świetnie prowadzony kurs przez profesjonalistów. Po nim ma się umiejętności do pracy w salonie kosmetycznym.
kate44
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr gru 20 2017, 16:39

Re: Kurs zdobienia paznokci

Postprzez weronika259 » Pn lut 28 2022, 10:34

Skoro efekty Cię nie zadowolają to polecam Ci odżywkę Eveline SOS. Moje paznokcie odratowała i to w bardzo krótkim czasie. Nie wyobrażam sobie stosować niczego innego. Na pewno do niej wrócę, jeśli jeszcze jakiś problem z paznokciami kiedyś się pojawi. Warto takie produkty polecać!

Obrazek
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 33 gości