Cięcie drzewa

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Cięcie drzewa

Postprzez kate44 » Wt kwi 24 2018, 14:05

Hej, macie swoje kominki w domu? Rąbiecie sobie czasami świeże drewno czy kupujecie je? Można sobie tutaj https://www.stukpuk.pl/blog/jak-rozlupy ... -techniki/ poczytać o tym, w jaki sposób rąbać drewno.
kate44
 
Posty: 212
Dołączył(a): Śr gru 20 2017, 16:39

Re: Cięcie drzewa

Postprzez semi83 » Wt kwi 24 2018, 15:28

A może warto w tym temacie poszperać w Internecie? Moim zdaniem to może być dość dobre rozwiązanie ;)
Jak ten mięsień może pomieścić w sobie coś tak ogromnego jak miłość, jest poza mną. Czy to serce jest odpowiedzialne za kochanie? A może kocha się duszą, która jest nieskończona? Nie wiem.
Avatar użytkownika
semi83
 
Posty: 5
Dołączył(a): N kwi 22 2018, 13:36

Re: Cięcie drzewa

Postprzez Polanka » Wt mar 26 2019, 13:28

A ja poszukuję informacji na temat cięcia stali. Konkretnie- takich rur nierdzewnych, które muszę dopasować do istniejącej instalacji. Wie ktoś może kaka firma podjęłaby się takiego zadania?
Polanka
 
Posty: 321
Dołączył(a): Śr kwi 04 2018, 09:13

Re: Cięcie drzewa

Postprzez smelka » Wt lis 24 2020, 22:59

Mąż zamawia drewno do kominka. Jakie macie kominki ogólnie? Producent Kominków - Ignif z tego co czytałam mają obecnie najlepszą ofertę. Do nowego domu z ich oferty myślę, że skorzystamy. Ten kominek co mamy obecnie średnio się sprawdza, ale on już był w tym domu co mieszkamy. Nie mieliśmy wyboru. Teraz na pewno postawimy na jakość i najlepszą firmę produkującą.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 41 gości