Fotograf na chrzciny

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Fotograf na chrzciny

Postprzez lelli » Cz lut 15 2018, 10:42

dziewczyny, orientujecie się ile mniej więcej może kosztować fotograf na chrzciny?

pytam, bo moja kuzynka zrobiła swoim znajomym świetny reportaż z chrzcin, ale stwierdziła, że nie chce brać takich zleceń od innych, bo pewnie nie będzie się to opłacać i ciekawi mnie czy faktycznie ma rację, czy tez może się miło zaskoczyć mruga
up, up!

edit: ok, możecie też wymienić się spostrzeżeniami, jacy to zdziercy z fotografów. Na forum jest sporo ludzi z tej profesji, więc pewnie chętnie was uświadomią
Avatar użytkownika
lelli
 
Posty: 546
Dołączył(a): Pn sty 23 2017, 07:25

Re: Fotograf na chrzciny

Postprzez marta3333 » Cz lut 15 2018, 11:18

lelli napisał(a):dziewczyny, orientujecie się ile mniej więcej może kosztować fotograf na chrzciny?

pytam, bo moja kuzynka zrobiła swoim znajomym świetny reportaż z chrzcin, ale stwierdziła, że nie chce brać takich zleceń od innych, bo pewnie nie będzie się to opłacać i ciekawi mnie czy faktycznie ma rację, czy tez może się miło zaskoczyć mruga
up, up!

edit: ok, możecie też wymienić się spostrzeżeniami, jacy to zdziercy z fotografów. Na forum jest sporo ludzi z tej profesji, więc pewnie chętnie was uświadomią



Nie wiem jakie Twoja kuzynka ma oczekiwania ale moim zdaniem zarobki fotografów wcale nie są złe i za taką sesję bierze się przynajmniej kilkaset złotych. Mniej niż za sesję ślubną, ale na pewno nikt nie wykona zdjęć na chrzcie w cenie 100 czy 200 zł. Moim zdaniem jednak warto jest się na coś takiego zdecydować bo potem zostaje bardzo fajna pamiątka na przyszłość.
Jeśli mogę kogoś polecić to proponowałabym skontaktować się z dobrą parą fotografów, powinni podjąć się tego zadania.
Avatar użytkownika
marta3333
 
Posty: 464
Dołączył(a): Wt sty 24 2017, 13:53

Re: Fotograf na chrzciny

Postprzez michalka » Cz maja 17 2018, 14:11

A czy myślicie, że oprócz fotografa na chrzciny będzie dobry też kamerzysta? Czy raczej nie ma takiej potrzeby?
michalka
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz maja 17 2018, 14:09

Re: Fotograf na chrzciny

Postprzez bonaa » So wrz 01 2018, 17:34

Nie wiem, czy fotograf jest potrzebny na chrzciny. O zrobienie zdjęć można poprosić kogoś z rodziny. Jeśli jednak chcecie fotografa, to większość ma swoje strony, a nich przykładowe zdjęcia, łatwo więc znaleźć odpowiedniego, w Opolu warto zajrzeć na http://www.doszak.pl/strefa-klienta/ - robi świetne zdjęcia, głównie na ślubach, ale i na chrzcinach.
bonaa
 
Posty: 32
Dołączył(a): Pt wrz 29 2017, 10:29

Re: Fotograf na chrzciny

Postprzez Antyloppka » Pn sty 07 2019, 12:41

michalka napisał(a):A czy myślicie, że oprócz fotografa na chrzciny będzie dobry też kamerzysta? Czy raczej nie ma takiej potrzeby?

Myślę, że pamiątka ze chrztu z postaci filmu to bardzo dobry pomysł. Z tego, co sie orientuję to ten kamerzysta z Limanowej oferuje usługi wideofilmowania chrzcin i nie tylko.
Antyloppka
 
Posty: 257
Dołączył(a): Pt cze 01 2018, 12:14

Re: Fotograf na chrzciny

Postprzez smelka » So wrz 21 2019, 13:12

Początkowo myślałam, że mój znajomy będzie robił zdjęcia na chrzcinach ale jednak wynajęłam profesjonalną osobę to tego celu :) potem dzięki fotojoker udało się wszystko w super jakości wywołać, mamy też zrobioną fotoksiążkę. Pamiątka rewelacyjna i muszę przyznać, że drugi raz jeszcze na dłużej bym fotografa wzięła. Żeby tych zdjęć było bardzo bardzo dużo.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Fotograf na chrzciny

Postprzez salamandiks4 » Wt mar 23 2021, 13:37

Jeśli chodzi o fotografa to koniecznie sprawdźcie na ofertę od fotograf ślubny warszawa on zajmuje się głowie fotografią ślubną ale także wykona dla Was sesję narzeczeńską, portretową, ciążową czy rodzinną. Może fotografować także inne okolicznościowe imprezy jaką są chrzciny czy komunie. Sprawdźcie na stronie na zdjęcia.
salamandiks4
 
Posty: 1065
Dołączył(a): Pt paź 13 2017, 11:23

Re: Fotograf na chrzciny

Postprzez weronika259 » N mar 28 2021, 21:25

Kogo polecacie?

___
Apartament mielno
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Fotograf na chrzciny

Postprzez weronika259 » N mar 28 2021, 21:25

Kogo polecacie?

___
Apartament mielno
weronika259
 
Posty: 1264
Dołączył(a): Wt sty 09 2018, 14:07

Re: Fotograf na chrzciny

Postprzez sabanek5 » Cz mar 10 2022, 19:16

Razem z żoną zdecydowaliśmy się na sesję rodziną, dlatego skorzystaliśmy z usług https://ajstudiofoto.pl/historia-fotogr ... ywac-czas/ i jesteśmy bardzo zadowoleni, ponieważ zdjęcia wykonane przez panią Anie są fenomenalne. Co Wy sądzicie o portfolio na stronie?
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54

Re: Fotograf na chrzciny

Postprzez kasia777 » Wt sie 16 2022, 22:26

W temacie fotografii, śmiało mogę polecić usługi https://www.bachulski.com/. Jest to osoba profesjonalnie podchodząca do powierzonego zadania, a wykonując zdjęcia, stara się o ich jak najwyższą jakość, a także dba o to, by spełnić indywidualne oczekiwania Klientów. Działa w branży już kilka lat i stale udoskonala swój warsztat i zaplecze sprzętowe. Nie straszne mu skomplikowane zlecenia, dostosuje się do postawionych mu oczekiwań. Szczerze polecam.
kasia777
 
Posty: 1292
Dołączył(a): N maja 13 2018, 14:48


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 44 gości