Fotel do karmienia

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Fotel do karmienia

Postprzez noeemi » Śr lut 07 2018, 18:04

Chciałabym kupić fotel do karmienia, których z tych "uszatków" Waszym zdaniem będzie najwygodniejszy? Macie doświadczenie w karmieniu z takich bardziej designerskich foteli? Nie chciałabym stawiać w sypialni takiego typowego mebla
noeemi
 
Posty: 12
Dołączył(a): Śr lut 07 2018, 17:26

Re: Fotel do karmienia

Postprzez DzidziaBobo » Cz lut 15 2018, 14:28

Jak chcesz coś naprawde wow polecam Chcico Polly :D cena tez wow , ale kolezanki pozazdroszcza :) napewno nie kupuj takiego fotelika co sie potem rozklada na stolik i krzeselko bo to pomylka :? :? :?
Jeśli chcesz się pozbyć uciążliwego cellulitu, zapraszam na: lipomasaż - endermologia lpg.
DzidziaBobo
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz lut 15 2018, 14:14

Re: Fotel do karmienia

Postprzez Frozen » So mar 10 2018, 19:38

Ja mam chyba najbardziej designerski i najbardziej sentymentalny fotel na świecie, a głównie dlatego że zrobiony by my husband własnorecznie dla mnie i naszego pierworodnego. Gdy tylko dowedzial sie ze zostanie ojcem doslownie oszalal. Po przeprowadzce do nowego domu zostalo nam sporo materialow typu palety, sklejki itd... a wszystko naparwde w dobrym stanie bo zamawiane specjalnie z pakobud.com.pl Jak wrocilismy ze szpitala w pokoju synka stal fotel zrobiony z palet z ogromnymi poduchami, mega wygodny :) zawsze jak na niego patrzę wracaja wspomnienia - niesamowity prezent przyznajcie ;D
Frozen
 
Posty: 125
Dołączył(a): N sty 14 2018, 23:12

Re: Fotel do karmienia

Postprzez DanusiaNowak » Śr kwi 11 2018, 08:15

U mnie sprawdził się ten fotel https://www.meblik.pl/fotele/ marki Meblik! Jest super! I szary idealnie wygląda w beżowo-szaro-błękitnym pokoju naszego Antosia :) Jest miękki, duży wygodny.
DanusiaNowak
 
Posty: 87
Dołączył(a): Pn lis 27 2017, 13:07

Re: Fotel do karmienia

Postprzez marysienka » Pn maja 28 2018, 20:59

Ja nie miałam żadnego specjalnego fotela do karmienia, ale za to na http://materacyk.pl/ zamówiłam sobie poduszkę do karmienia i to już była mega wygoda!
marysienka
 
Posty: 563
Dołączył(a): Cz maja 24 2018, 19:14

Re: Fotel do karmienia

Postprzez sabanek5 » Pn lut 14 2022, 12:45

Uważam, że zakupy w sklepach internetowych to ogromna wygoda naszych czasów, dlatego polecam Wam sprawdzić oferta foteli gamingowych oraz inne produkty z oferty tego sklepu. Znajdziecie w nim najróżniejsze fotele do domu oraz biura.
sabanek5
 
Posty: 1178
Dołączył(a): Cz paź 12 2017, 17:54


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Klitka i 31 gości