Czy wypada isc do chlopaka na wigilie?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Czy wypada isc do chlopaka na wigilie?

Postprzez kupaca33 » Pt lis 17 2017, 12:54

Sprawa się przedstawia następująco. Moi rodzice jak sie okazalo w wigilie pracuja do pozna. Wiec chlopak powiedzial ze pojde do niego. A moja matka na to, ze nie wypada.. ze w pierwszy dzien swiat czy drugi to tak, ale nie w wigilie. Troche jestem zaskoczona, myslałam ze to nic takiego. Jego rodzice mieszkaja w tym samym miescie, wiec wrocilibysmy na noc do siebie. Bedzie tylko on i jego rodzice, bo siostra jedzie gdzies w gory do rodzicow swojego chlopaka na cale swieta.. fakt, ze oni są juz narzeczenstwem oficjalnym. My jeszcze nie. W pierwszy dzien swiat to wiem ze on jedzie do siebie na wies gdzie bedzie dalsza rodzina i duzo osob, wiec tam sie raczej nie pcham i jakos nie mam nawet ochoty. Spedze ten dzien u mamy, a w drugi dzien swiat planujemy isc oboje do mojego ojca. Jesli naprawde nie wypada.. w sumie jakiegos oficjalnego zaproszenia od jego mamy nie dostalam. Zostane w wigilie sama, dla mnie to zaden wiekszy problem nie zalamie sie, ale moj chlopak wtedy napewno zostanie ze mna..
kupaca33
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt lis 17 2017, 12:52
Lokalizacja: North Las Vegas

Re: Czy wypada isc do chlopaka na wigilie?

Postprzez kczkix1 » So lis 25 2017, 14:05

Różnie ludzie (rodzice) do tego podchodzą niektórzy bardzo lubią i zapraszają na wigilie sympatie swoich dzieci, nawet te ledwo poznane. W innych rodzinach jest tak, że dopiero po ślubie ewentualnie zaręczynach dopuszcza się bycie przyszłej synowej, zięcia...
kczkix1
 
Posty: 4
Dołączył(a): So lis 25 2017, 13:41

Re: Czy wypada isc do chlopaka na wigilie?

Postprzez michalmazur » Pt lut 09 2018, 16:41

nie widzę w tym nic dziwnego, skoro chłopak cię zaprosił, a swoją drogą co z talerzem dla zbłąkanego wędrowca? też nie wypada :) ?



www.lizurej.pl/okna-drewniane/
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Czy wypada isc do chlopaka na wigilie?

Postprzez organek » Pn lut 12 2018, 10:30

Ja też nie widzę w tym żadnego problemu. Szczególnie że zostałaś zaproszona. Odrzucić takie zaproszenie to też nie ładnie szczególnie że nie masz nic lepszego do roboty w tym czasie. Jak np poczuje się rodzina twojego chłopaka jak dowie się że zamiast spędzić z nimi ten dzień wolałaś siedzieć sama w domu.
organek
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn lut 12 2018, 10:13


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Antyloppka, Martyncia i 33 gości