Czy wasi mezczyzni maja przed wami tejemnice?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Czy wasi mezczyzni maja przed wami tejemnice?

Postprzez plemteeper81 » Pn sie 28 2017, 12:02

Zastanawiam sie czy tylko moj maz ma przede mna tajemice. Czasem irytuje mnie kiedy np. kupi cos kosztownego bez porozumienia ze mna a na koniec nawet nie chce mi powiedziec na co wydal polowe miesiecznego budzetu,nie mowiac juz o pokazaniu zakupu. Mam ochote czasem poprostu go udusic!
plemteeper81
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn sie 28 2017, 11:59
Lokalizacja: Sioux Falls

Re: Czy wasi mezczyzni maja przed wami tejemnice?

Postprzez michalmazur » Wt wrz 05 2017, 12:25

Każdy ma jakieś sekrety, mniejsze lub większe





http://youtubevideodownloader.biz/pl/
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Czy wasi mezczyzni maja przed wami tejemnice?

Postprzez olai4 » Wt wrz 05 2017, 15:16

My mamy tak że ustaloną część pieniędzy przelewamy na wspólne konto i to są nasze pieniądze na życie, opłaty itp a resztą każdy gospodaruje wedle uznania. To znaczy ja gospodaruje swoim i trochę też mojego faceta :P Ale tylko trochę
olai4
 
Posty: 16
Dołączył(a): Wt wrz 05 2017, 14:50

Re: Czy wasi mezczyzni maja przed wami tejemnice?

Postprzez ElzbietaKorcz » Śr wrz 06 2017, 10:21

Zgadzam się ze zdaniem, że każdy z nas ma jakieś sekrety. My z mężem również mamy dodatkowo wspólne konto, z których opłacamy wiele rzeczy, ale mamy także swoje oddzielnie. Jeśli masz duże wątpliwości na co wydaje Twój facet tyle pieniędzy to może powinnaś z nim na spokojnie porozmawiać. Kłótnią i pretensjami na pewno do niczego nie dojdziesz.
ElzbietaKorcz
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr cze 28 2017, 12:33

Re: Czy wasi mezczyzni maja przed wami tejemnice?

Postprzez SuperTata » N sty 28 2018, 16:14

Wspólne konto bankowe to na prawdę fajna opcja - https://kontobankowebezoplat.pl/wspolne-konto-bankowe/ Jednak wymaga dyscypliny i zaufania po obu stronach... :D
Ostatnio edytowano Pn kwi 29 2019, 11:18 przez SuperTata, łącznie edytowano 2 razy
SuperTata
 
Posty: 20
Dołączył(a): So gru 09 2017, 19:32

Re: Czy wasi mezczyzni maja przed wami tejemnice?

Postprzez as12 » Pn sty 29 2018, 11:31

Wspólne konto jest spoko pod warunkiem że każdy ma też swoje osobne. Jedno wspólne na opłaty i życie + każdy swoje osobiste. Wiadomo że to i tak wspólne pieniądze i wydaje się je raczej wspólnie ale posiadanie tylko jednego konta na parę to klucz do awantury.
as12
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt sty 26 2018, 14:46


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 44 gości