Dystrybutor na wodę w domu?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Dystrybutor na wodę w domu?

Postprzez tona1 » Śr cze 28 2017, 12:18

Co myślicie o takim rozwiązaniu? mąż wyjeżdża w delegację na 3 miesiące, zostaje sama z dwójką maluchów (3 miesiące i 2 latka). O ile niewielkie zakupy codzienne spokojnie mi wejdą do wózka tak zgrzewek wody sobie nie wyobrażam wozić... a piję naprawdę dużo bo karmię, czasami 4 litry dziennie. W sumie zostanę tu sama, rodzina daleko, mam znajomych ale też nie bliskich w sumie. Co myślicie? jak w ogóle to działa - zamawianie, dostawy, cena?
tona1
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr cze 28 2017, 12:13

Re: Dystrybutor na wodę w domu?

Postprzez ElzbietaKorcz » Śr cze 28 2017, 12:56

Rozwiązanie całkiem trafne, trzeba tylko się zorientować na jaki okres czasu jest umowa. Tego rodzaju firmy podpisują raczej umowy na okres 12 miesięcy. Jednakże jest to koszt w granicach 40-50 zł, a co 4 tygodnie dostajemy w zależności od umowy nowe butle z wodą. Z tego co wiem oferty tego typu obejmują bezpłatne stojaki na wodę oraz bezpłatny serwis.
ElzbietaKorcz
 
Posty: 22
Dołączył(a): Śr cze 28 2017, 12:33

Re: Dystrybutor na wodę w domu?

Postprzez smelka » Pn lip 03 2017, 12:19

Dokładnie tak jak pisze Ela :) myślę, że to dobry pomysł w takiej sytuacji jak masz, nawet jak mąż już wróci to i dla niego będzie odciążenie jak Ty tyle wypijasz :) po więcej informacji zerknij tutaj https://www.darnatury.pl/jak-to-dziala my sobie z tej firmy zamawiamy właśnie. Umowę mam na 12 miesięcy (już przedłużałam), dostawy zawsze w piątek po południu co 4 tygodnie. Mam dystrybutor domowy, z serwisem nie ma żadnych problemów.
smelka
 
Posty: 309
Dołączył(a): N lip 24 2016, 06:49

Re: Dystrybutor na wodę w domu?

Postprzez pesta » Pt lip 21 2017, 18:31

Jak nie masz dobrej czystej kranówki w domu to faktycznie jest problem. Ja mam to szczęście że mieszkam w stolicy a tu woda teraz po modernizacji MPWiK słynie z czystości i dobrej jakości, można ją pić prosto z kranu nawet bez przegotowania
pesta
 
Posty: 169
Dołączył(a): Pt sty 06 2017, 17:53

Re: Dystrybutor na wodę w domu?

Postprzez michalmazur » Pn lis 27 2017, 15:50

w twoim wypadku to chyba dobre rozwiązanie



finde mehr
michalmazur
 
Posty: 440
Dołączył(a): Śr kwi 12 2017, 09:30

Re: Dystrybutor na wodę w domu?

Postprzez bonaa » Cz maja 17 2018, 11:36

Jeśli pijecie naprawdę dużo, to taki dystrybutor może być dobrym pomysłem, ale jednak lepsza jest woda z butelki, zwłaszcza gazowana. Dźwiganie wody ze sklepu jest jednak męczące, dlatego radzę zamawiać ją w sieci - na http://iwoniczanka.pl można zamówić wodę Iwoniczanka, jest w zwrotnych butelkach, a to duży plus.
bonaa
 
Posty: 32
Dołączył(a): Pt wrz 29 2017, 10:29

Re: Dystrybutor na wodę w domu?

Postprzez House » Śr lip 18 2018, 14:48

Według mnie taki dystrybutor jak najbardziej się sprawdzi. Generalnie wodę spokojnie można pić prosto z kranu, bo dzisiaj jeśli chodzi o uzdatnianie wody w domu, to wykorzystuje się naprawdę dobre techniki, które są w stanie oczyścić wodę z większości zanieczyszczeń. Sam mam w domu filtry, dzięki którym śmiało pić mogę wodę, oszczędzając tym samym na zakupie tej butelkowanej.

;)
Szok, sos do spaghetti nie działa jako barwnik dla tkanki węzła chłonnego. Spróbuję kawy!
Avatar użytkownika
House
 
Posty: 181
Dołączył(a): Wt maja 09 2017, 15:10


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 38 gości

cron