Jak mieć zgrabny brzuch do wakacji?

To jest Wasze forum.
Możecie tu zadawać pytania i wymieniać informacje z innymi Użytkownikami naszego serwisu.
Pisanie tylko dla zarejestrowanych użytkowników!

Moderatorzy: extreme, saba79

Jak mieć zgrabny brzuch do wakacji?

Postprzez boeri » Śr kwi 19 2017, 17:15

Nie uważam że jestem gruba,jednak chciałabym mieć się czym chwalić do wakacji(jakkolwiek to zabrzmiało).Proszę o sprawdzone sposoby :)
boeri
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr kwi 19 2017, 17:12
Lokalizacja: Baltimore

Re: Jak mieć zgrabny brzuch do wakacji?

Postprzez Alienora » Cz kwi 20 2017, 09:37

Wakacje już tuż tuż, więc nie zdązysz. Lepiej zostać w domu i porobić jakieś ćwiczenia dla zdrowia. Np na http://pieknojestwtobie.com/kulki-gejsz ... nie-kegla/ masz super opisane jak używać kulek do ćwiczeń mięśni kegla. Jak każdy wie, takie mięśnie trzeba ćwiczyć, a najbardziej osoby, które mają problem z trzymaniem moczu.
Alienora
 
Posty: 887
Dołączył(a): Pt cze 17 2016, 16:51

Re: Jak mieć zgrabny brzuch do wakacji?

Postprzez faladix » Cz kwi 20 2017, 21:19

W codziennym menu osoby, chcącej mieć płaski brzuch nie powinno zabraknąć łatwo przyswajalnego białka. W jadłospisie powinny obowiązkowo znaleźć się chude mięso i nabiał. Warto włączyć do codziennej diety także łatwo przyswajalne białko serwatkowe. Jest to frakcja protein mlecznych wytrąconych z serwatki podczas produkcji serów, w których skład wchodzą łatwo przyswajalne alfa- i beta-laktoalbuminy. Twoje posiłki w ciągu dnia powinny w sumie zawierać około 2 gramów białka na każdy kilogram Twego ciała, aby po treningu mięśnie nie były spalane dla uzupełnienia zapasów energii. Jedz dobrej jakości, chude mięso, na przykład polędwicę wieprzową i wołową, piersi z kurczaka lub indyka, tłuste ryby albo udziec barani.
faladix
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz kwi 20 2017, 20:56

Re: Jak mieć zgrabny brzuch do wakacji?

Postprzez Angelina » Pn cze 12 2017, 10:08

Ja widziałam ostatnio sporo reklam liporedium. Myślicie, że mogą takie tabletki pomóc? Ja nie jestem do końca przekonana, raczej staram się unikać wszelkiech chemii. Jednak mam do zrzucenia parę kilo, a mimo diety idzie mi to strasznie mozolnie. :roll:
Angelina
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn cze 12 2017, 10:01
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jak mieć zgrabny brzuch do wakacji?

Postprzez gwiazdzia » Pn wrz 11 2017, 20:29

grabny brzuch nie zrobi sie sam... trzeba schudnac na calym ciele nie na samym brzuchu... pij dicopeg 10g on jest na oczyszczenie jelit wiec eliminuje wzdecia czyli optycznie zmniejszy brzuch.. ale jesli chcesz na stale taki efekt to musisz wziac sie za siebie i pocwiczyc oraz przejsc na diete
gwiazdzia
 
Posty: 26
Dołączył(a): Pn wrz 11 2017, 17:46


Powrót do Forum ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 31 gości